Dabar, kai jūsų vaikui sukanka 4 mėnesiai, turėsite nusipirkti nuostabių žaislų, kad jo mintys būtų užimtos. Šiame amžiuje jo žaislai šiek tiek skirsis nuo to, ko jam reikėjo prieš 1 ar 2 mėnesius. Dabar žaislai bus šiek tiek lavinantys ir šiek tiek sudėtingesni. Tačiau tokie žaislai leidžia vaikui naudotis savo smegenimis ir dar labiau sustiprins smegenų veiklą bei padės bendram augimui.

1. Bananų dantų šepetėlis:

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui - bananų dantų šepetėlis

Tai yra kažkas, kas iš tikrųjų pravers. Žaislų gamybos įmonė pristatė šį nuostabų žaislą, kurį galima naudoti valant mažus 4 mėnesių kūdikio dantis, jei tokių yra. Tai daugiau žaislas, kurį kūdikis gali nulupti ir žinoti apie vaisius, bananus. Tai vienas geriausių 4 mėnesių amžiaus žaislų.

2. Žirafos įdarytas žaislas:

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui - žirafos įdarytas žaislas

Įdarytų žaislų tipas taip pat skiriasi priklausomai nuo amžiaus. Žirafos įdarytas žaislas yra vienas iš labiausiai tėvų perkamų žaislų iškamšų savo 4 mėnesių kūdikio vardu. Šis žaislas yra labai mielas ir tuo pat metu patrauklus. Jis pagamintas iš geros kokybės audinio, kuris nepakenks vaikui. Vaikas gali miegoti su juo ir yra atsparus vandeniui, todėl jį galima naudoti ir kaip žaislą maudantis. Tai vienas geriausių 4 mėnesių kūdikių žaislų.

3. „Winkle Rattle“:

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui - „The Winkle Rattle“

Tai sukurta tradicinio barškučio forma. 4 mėnesių kūdikiui bus smagu žaisti su šiuo daiktu. Aplink kvadratinę dėžę centre yra painūs žiedai. Žaislas yra tikrai gražus ir gali lengvai pritraukti bet kurio vaiko dėmesį. Jei ieškote žaislų 4 mėnesių kūdikiams, tai gali būti jums tinkamiausias.

4. Liūto įdarytas žaislas:

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui - žaislas su liūtu

Yra keletas žmonių, kurie televizijoje mato liūtą arba galvoja apie tai ir kuria savo įvaizdį apie džiunglių karalių. Vaikai kartais tikrai žavi šį gyvūną. Šis žaislas, užpildytas liūtu, veikia kaip 4 mėnesių amžiaus draugas ir taip pat atlieka vieno geriausių 4 mėnesių amžiaus žaislų vaidmenį..

5. Muzikinis fortepijonas:

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui - muzikinis fortepijonas

Muzikinis fortepijonas yra vienas geriausių žaislų, kuriuos galite pasiūlyti savo 4 mėnesių vaikui. Šis žaislas pasižymi gražiomis spalvomis ir gražiu dizainu. Jis veikia kaip įprastas pianinas. Šis geriamasis fortepijonas skiriasi tik tuo, kad jis skirtas vaikams ir turi ribotą garsų skaičių.

6. Mielas beždžionės žaislas:

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui - mielas beždžionės žaislas

Tai puikus žaislas 4 mėnesių vaikui. Jei jums reikia 4 mėnesių kūdikių žaislų, tai gali būti jums tinkamas dalykas. Tai mielas beždžionių kimštas žaislas, kurį kūdikis norės užmigdyti ir laikyti šalia beveik visą dieną.

7. Groti „Skool Play“ mėgstamiausius lopšinės švytinčių žaislų žaislus:

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui - žaiskite „Skool Play“ mėgstamiausius Lopšinės švytinčių žaislų žaislas

Čia yra dar vienas nuostabus įdarytas žaislas 4 mėnesių amžiaus. Šis žaislas turi gražią tekstūrą, o dizainas taip pat bus draugiškas 4 mėnesių amžiaus. Šis žaislas yra patogus žaislas prieš miegą 4 mėnesių kūdikiui. Šis žaislas turi 3 žaidimo režimus – trumpą režimą, ilgas lopšines ir tiesiog švytintį, ir turi 6 lopšines.

8. Velykų zuikio įdarytas žaislas:

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui - Velykų zuikio įdarytas žaislas

Šis Velykų zuikio įdarytas žaislas yra dar vienas nuostabus įdarytas žaislas, tinkantis 4 mėnesių kūdikiui. Tai atspindi festivalio autentiškumą ir taip pat mokys jūsų vaiką apie triušį, nes jis kuria idėją apie tai. Tai vienas geriausių žaislų 4 mėnesių kūdikiui.

9. Lėktuvo kilimėlis:

Žaislai 4 mėnesių kūdikiui - lėktuvo kilimėlis

Paskutinis mūsų sąraše yra nepaprastai gražus lėktuvo kilimėlis, ant kurio kūdikis gali pats skristi lėktuvu. Kūdikiai mėgsta skraidyti. Tai vienas iš geriausių 4 mėnesių kūdikių žaislų, nes jis laiko kūdikius ant pilvo. Jis sukasi pagal kūdikio judesius. Spalvotas kilimėlis atitraukia kūdikio dėmesį ir taip padidina pilvo laiką.

10. Pelėda žaislas GUHEE kūdikių kūdikių naujagimių žaislai „Rattle“ automobilių sėdynių vežimėlių žaislai „Roly-Poly“ mokomieji žaislai:

Šis barškutis žaislas turi 7 spalvas ir padeda jums lavinti jo pažinimo įgūdžius. Jis yra patvarus ir netoksiškas, todėl yra saugus, net jei jūsų kūdikis bando jį įsidėti į burną. Žaislas turi unikalią formą, dėl kurios jis svyruoja ir leidžia judėti pirmyn ir atgal. Ši pelėda taip pat padeda geriau koordinuoti ranką ir akis, o kūdikiai pradeda mankštinti pirštus.

11. „Manhattan Toy Atom Rattle“ &„Teether Grasping Activity“ kūdikių žaislas:

Šis barškutis yra daugialypis ir padeda jūsų 4 mėnesių kūdikiui pasiekti šį žaislą. Šio barškučio dydis puikiai tinka mažiems kūdikiams, o žiedai slenka pirmyn ir atgal. Naudojamos ryškios spalvos skatina geresnį kūdikio regėjimo vystymąsi.

12. Skip Hop Explore & Daugiau „Roll-Around“, ežiukas:

Šis lengvai suvokiamas barškutis priverčia kūdikius atverti mažas rankas, kad galėtų su juo žaisti. Lengvai suimama jų konstrukcija skatina ridenti, purtyti ir mėtyti barškutį. Kūdikiams patinka pažįstami veidai, o ežiukas padeda vystytis žaidimams, o lankstus kūnas ugdo miklumą. Jame taip pat yra dantukai ir karoliukai, kuriuos kūdikiai gali liesti ir tyrinėti.

Šie žaislai pagaminti iš aplinkai nekenksmingų netoksiškų medžiagų, todėl yra gana saugūs jūsų 4 mėnesių kūdikiui.

Be žaislų, čia yra keletas užsiėmimų, kuriais galite užsiimti su savo mažyliu 4 mėnesių amžiaus.

1. Veidrodis, veidrodis ant sienos:

Nuneškite savo kūdikį prie veidrodžio ir parodykite kūdikio atspindį veidrodyje. Užduokite tokius klausimus: „Kas tai? arba „Kur kūdikis?“. Taip pat galite pridėti daugiau vertės parodydami savo atspindį ir identifikuodami save. Išbandykite tai su kūdikio broliais ir seserimis ar žaislais.

2. Dainuokite ir rėkkite kartu:

Kūdikiai mėgsta animuotus balsus. Dainuokite ir kalbėkite su kūdikiu, keisdami savo balsą ir garsą, ir pastebėkite, kaip jūsų kūdikis reaguoja. Tai puiki veikla ugdant jūsų kūdikio kalbos įgūdžius.

Jūsų kūdikis greitai tiria savo aplinką. Suteikite jam galimybę ištirti įvairių paviršių medžiagas ir papurtykite, kad suplaktų, nes jam patiks sužinoti, kaip jaučiasi ir skamba klausimai. Jūsų kūdikis taip pat yra labiau linkęs domėtis tuo, kas vyksta aplink jį, todėl padrąsinimas gali virsti šiek tiek sudėtingesniu.

Kuriant jo regėjimą, jūsų kūdikis gali atpažinti panašaus atspalvio atspalvius, pavyzdžiui, raudoną ir oranžinę. Jis įvertins, kad dabar pažvelgs į puikių atspalvių mobiliuosius telefonus ir žais mankštos centrus.

Jūsų kūdikis šiuo metu yra žvalesnis, todėl paraginkite jį ištirti ir pažaisti įvairius daiktus bei nukrypimus. Paprastas muslinas jūsų vaiką užvaldys porą minučių. Stebėkite, kaip jis jį čiulpia, laikykite ir sužinokite, kas nutinka, kai jis susigraudina. Lengvai pakratykite jį ir pažiūrėkite, kaip jis puikiai praleidžia laiką, kurį skleidžia jis purtydamas.

Jūsų vaikui taip pat patiks rasti veiksmo ar žaidimų pramogų centro vaizdus ir užuominas. Žaisti su jo žaislais dabar jūsų vaikui mažiau reikalauja, nes jis gali sujungti ir sugriebti daiktus abiem rankomis. Tačiau pirminiu bandymu jis gali praleisti savo dėmę. Kai jam pasiseks, jis gali stengtis įkišti jį į burną, todėl likite šalia.

Pirmieji kūdikio metai yra kupini mokymosi ir žaidimo, dažniausiai tai būna abu – jie mokosi žaisdami. Pilvo laikas šiame etape yra svarbus stipriems raumenims ugdyti. Pasirinkite žaislus, kurie skatina jūsų kūdikį ilgiau būti ant pilvo. Kūdikiai daug laiko praleidžia vieni ir tobulina savo sugebėjimus žaisti ir laikyti žaislus. Kūdikiams patinka 4 mėnesių kūdikių žaislai, nes jie stimuliuoja jų regėjimą ir klausą. Pasirinkite įvairius saugius įvairių formų, dydžių ir tekstūrų žaislus.

Parduotuvėje yra daug žaislų, skirtų 4 mėnesių vaikui. Tačiau tai yra vieni geriausių, kuriuos tėvai pasirinko patys, nes tai tinka jų 4 mėnesių vaikui. Šie žaislai yra nepaprastai gražūs ir kiekvienas turi savo ypatybes ir priežastis pirkti.