O, takılmak için harika bir insan ve dünyanızı sevgiyle alt üst ediyor. Onun etrafta olması harika değil mi? İstediğin zaman birlikte olabileceğin, konuşabileceğin, sarılıp kucaklaşabileceğin ve tatlı öpücük alışverişinde bulunabileceğin biri? O senin kız arkadaşın ve her zaman istediğin ruh eşin. Bununla birlikte, ona aşık olmak şimdiye kadarki en iyi şeydi, bu yüzden şimdi bunun üzerinde çalışın ve bir gün karı koca olarak koridorda yürürken başarılı olun..

Kız Arkadaşınızı Nasıl Seversiniz

Unutmaya meyilli olduğumuz şey, bu günlerde sevgiye saygı duyulmamasıdır. Bir kızın güzel bir insan olduğunu, sevgiyle yapıldığını ve saygı duyulduğunu bilmeli. Kadınlar etrafta olmasaydı, dünya daha ileri gidemezdi. Bu nedenle, sevgilinize saygılı davranın ve ünlü bir şarkıcının bir zamanlar dediği gibi “ona bir hanımefendi gibi davranın”.

İşte Kız Arkadaşınızı Nasıl Seveceğinizin En İyi İpuçları.

Hanımefendiye Bir Hanıma Yakışır Gibi Davranmak:

1. Erkekler, özellikle sevgilileri, eşleri, kız arkadaşları veya yaşayan kadın arkadaşları olmak üzere, bir kadın hakkındaki düşünce, görüş ve kanaatlerine hakim olmamalıdır. Kız arkadaşlardan bahsetmişken, bir erkek bilmeli ki, sadece ona âşık ve o da onunla birlikte, bu onu “mülk” yapmaz. Kız arkadaşı olarak uğraşması gereken kendi kişisel hayatı var ve onun da kendi alanına ihtiyacı var. Sırtında nefes almanın bir anlamı yok çünkü bir erkek onun alanına, zamanına veya ihtiyaçlarına saygı göstermiyorsa, onunla birlikte olmayı ve onun için her şeyi yapmayı bekleyen başka biri vardır..

2. Onu çok fazla kucaklamayın ya da molly onu kucaklamayın, o kendi beyinleri olan yetişkin bir kadın ve aynı şekilde küçümsenmeye ihtiyacı yok. Erkekler kız arkadaşlarını şımartmayı, onları hediyelerle şımartmayı ve sevgililerine tüm rahatlığı ve özeni göstermeyi severler. Ancak aynı şeyi aşırıya kaçmak, bir erkekte, özellikle kadınlara yaklaşımında güvensizlik gösterir. O yüzden şimdi ve sonra bebek konuşması yapmayı bırak, her şeyin bir yeri ve zamanı var ve onun da zamana ihtiyacı var..

Kişi, süslenip erkeğiyle birlikte olmak için harcadığı zamanı nasıl takdir edeceğini de öğrenmelidir. Kilosunu, saçını, görünüşünü ve ne giydiğini eleştirmeyin. Seninle olmak için zaman harcadı ve sayılması gereken de bu. Sırf arkadaşların onun “havalı” veya “ateşli” olmadığını söylediği için. Bu, onu arada bir küçümsemeniz veya alay etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Onun değişmesini istiyorsanız, siz de onunla birlikte değiştiğinizden emin olun. Onu hayatında bir ödül olarak istediğin için değil, ikiniz için çaba gösterin..

3. Ödüllü bir kız arkadaştan bahsetmişken, bu tür kız arkadaşlar maddi ihtiyaçlar içindir ve onlara aşık olup olmamanızla ilgilenmezler. Ancak, kız arkadaşın sana bir ödül aşığı gibi davranmıyor, öyleyse neden ona öyle davranmalısın? Onun sevgisini hafife almayın, yoksa bu ilişkiye havlu atabilir ve sizi terk edebilir ya da üzerinizden atabilir..

4. Ara sıra ona bir sürpriz yapın, kendisini özel ve büyülü hissettirin. Kadınlar sürprizleri sever, onu sinemaya, öğle yemeğine, akşam yemeğine, şehirde bir gezintiye, iki kişilik bir hafta sonu veya evde sadece ikiniz romantik bir zaman geçirmeye çıkarın..

Bir adam olmak:

Gerçek erkekler, kadınlarını her zaman kendilerinden üstün tutar ve onlara saygı duyar; kadınlara bir derece aşağıdan bakmazlar. Bu yüzden erkek ol ve bir kraliçenin seni prens olarak yetiştirdiğini ona kanıtla..