Kūrybingas akių makiažas šiais laikais tampa vis populiaresnis. Galite padaryti spalvingą išvaizdą, laikydamiesi pagrindinių stiliaus tendencijų. Nauja madinga povo akių makiažo išvaizda. Jei norite kažko kitokio nei įprasta dūminė ir purpurinė išvaizda, tai galite pabandyti pakeisti. Tačiau tokie kūrybingi vaizdai turėtų būti atliekami ant labai sauso veido. Riebalinis paviršius negali tvirtai laikyti pagrindo, o jei norite išbandyti ką nors madingo, alyva turėtų būti kontroliuojama. Jums taip pat reikės kai kurių priedų, pavyzdžiui, lipnių kalnų krištolo. Paprastai jie yra labai naudingi, kad akimirksniu atrodytų kaip laikini „mehandi“ lipdukai. Galite dėvėti juos dangtelio šone, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Dėvėkite tai su spalvotais drabužiais. Taip pat galite dėvėti juos su juodais arba žaliais viršūnėmis. Galite mažiau patekti ant lūpų, kad akys būtų labiau matomos kaip paveikslėlyje.

Povo akių makiažas

Štai žingsnis po žingsnio povo akių makiažo išvaizdos procesas:

Žemiau pateikiami žingsniai, kaip madingas povo akių makiažas atrodys taip, kaip parodyta aukščiau.

1. Visada patartina, kad bet kokios formos makiažas būtų atliekamas ant nuvalyto paviršiaus.

2. Nusiprausę veidą, nusausinkite. Netepkite pagrindo ant drėgno paviršiaus ar vandens ant odos. Kai veidas išdžiūsta, jei turite riebų atspalvį, turėtumėte tepti gruntą. Jei neturite riebių paviršių, galite to nenaudoti. Tai skirta bazei išlaikyti ilgas valandas, kai esate išvykę.

3. Toliau turėtumėte naudoti arba akių vokų gruntą, kad padengtumėte akių vokus, ypač jei jūsų akių makiažas susiraukšlėja. Taip pat turite naudoti korektorių, kad padengtumėte bet kokį pleistrą ar apskritimus po akimis. Taip pat turėtumėte vengti naudoti bet kokias riebias maskavimo priemones, jei jau turite riebumo.

4. Toliau naudokite makiažo pagrindą makiažo kempine. Tai tiems, kurie mėgsta naudoti skystą ar gelio pagrindą. Tam kempinė yra tinkamas aplikatorius. Taip pat galite naudoti miltelių pagrindą, kuris gerai senina paviršių. Paprastai su jais gausite aplikatoriaus šepetėlį.

5. Dabar jūs turite pritaikyti kompaktą, kad užbaigtumėte pagrindą. Lūpų ir veido makiažą galite atlikti pagal savo aprangą.

6. Šiam povų mados akių makiažui jums reikės minkšto atspalvio šešėlio, kurį reikia tepti visoje srityje nuo antakių kaulų iki akių vokų..

7. Paimkite 3 skirtingų spalvų šešėlių pudras. Paimkite atskirus šepetėlius visoms šioms 3 spalvoms arba spalvos gali atrodyti netinkamai. Pradėkite nuo pirmosios spalvos, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Vidinėje dangčio pusėje naudokite žalią, po to violetinę, tada naudokite rausvą spalvą. Taip pat galite naudoti bet kokį purviną atspalvį arba įprastą varį.

8. Antakių kaulams naudokite šviesiai sidabrišką atspalvį arba žymeklį.

9. Paimkite žalsvai mėlynos spalvos atspalvį ir naudokite jį sparnuotoje formoje nuo raukšlės ir į išorę.

10. Naudokite tamsų šešėlį išilgai žalsvai mėlynos spalvos, kad gautumėte dūminį efektą.

11. Vidiniam apatiniam ratlankiui naudokite minkšto atspalvio pieštuką, o viršutiniame krašte naudokite tamsią uodegą su juodu pamušalu..

12. Kalnų krištolo lipdukų naudojimas yra neprivalomas.

Jei turite veido dažymo rinkinį, naudokite tą arba vandens perpylimo lipduką šoninių plunksnų dizainui. Povo akių makiažas gali būti atliekamas bet kokiu kūrybingu stiliumi, kurį norite sportuoti.