Ar nerimaujate dėl antakių pešiojimo? Dėl nedidelio skaičiaus atrodo, kad atrodai labiau prižiūrimas nei geros formos antakiai. Antakiai atrodo gerai, nes visi yra išskirtiniai. Jūs patirsite nedidelį suspaudimą; vis dėlto, naudojant tinkamą techniką, skausmas sumažės. Daugeliui moterų antakiai vaškuoti, profesionaliai suspausti, o tendencija tokia karšta, kad antakių parduotuvėlės atsiranda dideliuose miestuose skersai šalies.

Kaip nusiplėšti antakius

Šiame straipsnyje sužinosite, kaip pešti ir formuoti antakius, panašius į profesionalus. Taigi, atidžiai perskaitykite šį straipsnį.

Geriausias antakių nusiplovimo būdas:

Esminis laikas: 10 minučių

1. Įsigykite aukščiausios kokybės pincetą. Darbui atlikti naudokite higieninius pincetus su smulkiu galu. Jei jūsų naudojami pincetai yra pernelyg buki, kitaip sunkūs, pešimo procedūra gali užtrukti daug ilgiau ir sukelti skausmą, kurio galima išvengti. Jūs turite sugebėti ryžtingai suvokti atskirus plaukus ir lengvai juos ištraukti.

2. Palengvinkite antakių odą. Kai oda tampa minkšta ir elastinga, plaukai išslysta daug paprasčiau. Nusiplėšusi oda, kuri yra sausa ir standi, suteiks jums daugiau skausmo.

3. Nepamirškite tiksliai nusiplėšti antakių po dušo. Karštam vandeniui ir garams jūsų oda bus drėgna ir lanksti.

4. Nuplaukite odą rankšluosčiu, kad akivaizdžiai nušveistumėte odą. Esant visai būklei, naudokite veido šveitiklį. Nervina skausmą? Jūs tikrai galite tepti Anbesol, Orajel ar bet kokį dantų gelį kūdikiams tose vietose, kurias planuojate pjauti.

5. Nuvalykite antakius aukštyn švariu dantų šepetėliu arba pirštais.

6. Įsirenkite save prie lango, apšviesdami gerą veidrodį žemiau ryškios šviesos (geriausia padidinti veidrodžius, tačiau būkite tikri ir apverskite, kad pamatytumėte bendrą efektą įprastame veidrodyje).

7. Rūpinkitės, kad turite pranašesnį pincetą, esantį nuožulniu kraštu (mano mėgstamiausias, nuleistas rankas, yra „Tweezerman“ pasvirę pincetai (nusipirkite „Tweezerman“ internetu). Jie tarnauja amžinai, nes bendrovė juos aštrins nemokamai.

8. Susukite plaukus taip, kaip jie auga. Pabandykite suimti po vieną plauką. Kai pešate, galite įtempti sankabos odą.

9. Galite pradėti bet kur; tačiau paprastai galite pirmiausia nuspausti sritį žemiau mano lanko, po to perkelti virš antakio ir paskutinį kartą išvalyti įstrigusią tarp antakių. Tai pasakiška istorija, kad plaukai ant antakio niekada neturėtų būti liečiami. Jūs norite, kad dugnas ir galai būtų lygūs.

10. Didžiausi antakiai apima nedidelę arką. Norėdami atrasti savo, įsigykite ilgą akių šešėlių šepetėlį, kitaip pieštuką ir suimkite jį lygiagrečiai su spalvoto akies elemento (rainelės) išoriniu kraštu. Visur, kur teptukas susilieja su antakiais, visur, kur turi būti pati antakio dalis. Suspauskite plaukus po arka.

11. Suspauskite dreifuojančius plaukus, įstrigusius tarp antakių. Tarpas tarp antakių turėtų būti lygus jūsų akims, kitaip šiek tiek platesnis. Norėdami sužinoti, kur turi nukrypti jūsų antakiai, paimkite šepetėlį, kitaip pieštuką, ir paimkite jį lygiavertį nosies paviršiui. Ten, kur teptukas susitinka su antakiais, turi prasidėti antakiai. Suspauskite paklaidas tarp jų.

12. Nustokite kas kelis plaukus atsitraukti, taip pat pažvelkite į savo darbą. Esant situacijai, kai perplėšiate, esate ištaisytas. Skirtingai nuo daugumos jūsų kūno plaukų, antakiai negrįš amžinai, kai juos ištrauksite.

13. Anksčiau baigėte plušėti; galite ištepti alavijo gelį, kuris iš karto nuramins švytėjimą.