Jei esate pradedantysis ir norite eksperimentuoti su įvairiais makiažo tipais, pamėginkite pamušalą. Yra įvairių būdų, kuriais galite dėvėti spalvingą makiažą, tačiau, norint padaryti gerą akių makiažą, pagrindinis dalykas, kurį daugelis turi praktikuoti, kad jis būtų tinkamas, yra pamušalas. Yra įvairių metodų, kuriais galite nubrėžti tinkamą liniją daug nesitepdami.

Tai paprasta pamoka. Tai gali padaryti žingsnis po žingsnio kiekvienas pradedantysis, kuris su jais eksperimentuoja. Pagrindiniai reikalingi dalykai bus jūsų pagrindiniai ingredientai, taip pat paprastas tamsus šešėlis, šviesus šešėlis ir žymeklis, kuris gali būti sidabrinis paryškinantis šešėlis arba pieštukas. Jums reikės vandens akių kontūro arba galite naudoti pieštuką. Nerekomenduojama naudoti gelio ar veltinio antgalių, nes jie tinka tiems, kurie geriau piešia linijas. Taip pat galite pasiimti lipnią juostą ir žirkles.

Kaip pasidaryti akių makiažą pradedantiesiems

Žemiau pateikiami veiksmai, kuriuos galite atlikti, jei norite išmokti:-

Kaip pasidaryti makiažą pradedantiesiems:

1. Norėdami padaryti pradedantiesiems pagrindą, pirmiausia turėsite išvalyti odos paviršių. Tai labai svarbu ir turėtumėte naudoti giliai valantį veido prausiklį. Tai taip pat padės kruopščiai išvalyti. Jei turite riebų paviršių, purvas ir nešvarumai linkę klijuoti daugiau nei ant sauso paviršiaus. Todėl turėtumėte plauti skalbimo priemonę be aliejaus. Išdžiovinkite odą ir tada galėsite naudoti korektorių.

2. Korektorius yra labai svarbus, jei esate pradedantysis. Turėsite padengti savo dėmes ir kai kurias vietas naudoti po vandens linija. Taip pat galite naudoti ant dangčio ir šonuose. Dėl to akys atrodys gaivesnės.

3. Gruntas nėra būtinas pradedantiesiems makiažui, jei bandote tik eksperimentuoti su išvaizda ar praktikuojate pamušalo techniką.

4. Užtepkite pagrindą ir tam galite naudoti kempinę. Taip pat galite naudoti lazdos pagrindą, pavyzdžiui, korektorių. Jie tinka pradedantiesiems, o ne tiems, kurie nori profesionalaus makiažo.

5. Dabar reikia naudoti kompaktišką ir šiek tiek užtepti dangtelį.

6. Dabar galite naudoti tam tikrą skaistalą skruostams, kaip reikalaujama.

7. Visame dangtelyje naudokite šviesesnį šešėlį, pavyzdžiui, persiką arba rausvą atspalvį. Ant raukšlės ir išorinės dangčio dalies naudokite tamsesnę atspalvio liniją, šiek tiek juodą arba anglies ar bet kokią dulkių spalvą.

8. Dabar sumaišykite šias spalvas.

9. Dabar antakių kaulo srityje galite naudoti sidabrinį žymeklį. Tai taip pat galite naudoti žemiau apatinės vandens linijos.

10. Jei su vandens įdėklu galite nubrėžti tinkamą liniją, lėtai pradėkite nuo vidinės viršutinio dangčio dalies, o tada eikite iki išorinio lenkimo šiek tiek aukštyn. Taip pat galite tai padaryti iš išorės ir tada judėti link vidinės pusės.

11. Jei neturite tinkamų rankų arba sutepate pamušalą, nukirpkite du lipnios juostos gabalus ir vienu gabalu nustatykite viršutinį voką akies šone. Nubrėžkite pamušalą ir nuimkite juostą. Gausite tinkamą pamušalą.

12. Apatinėje eilutėje naudokite kohl. Abiem blakstienoms naudokite šiek tiek tušo.