Varvantis tušas, juodos akys ir akių vokai bei juodi lūpų dažai skamba kaip gražus Helovino vakarėlio makiažas? Taip, gera idėja sportuoti kažką panašaus į zombių makiažą savo kostiumų ar Helovino vakarėliui. Zombių merginos makiažą verta išbandyti. Galite atrodyti visiškai kitaip, vos teptuku nudažydami juodus, rudus ir raudonus akių šešėlius, kai kurias netikras blakstienas ir palietę juodus lūpų dažus

Pažiūrėkime, kaip galite padaryti akių makiažą, panašų į aukščiau pateiktą.

Zombių akių makiažas

1. Pradėkite nuo nuvalyto veido. Įsitikinkite, kad ant veido nėra nešvarumų ar aliejaus. Tai neleis makiažui ilgiau sėdėti. Išdžiovinę veidą, naudokite gerą kiekį grunto. Prieš pradėdami taikyti pagrindą, leiskite tai sėdėti ant veido mažiausiai 10 minučių. Praėjus reikiamam laikui, ant odos užtepkite daug pagrindo. Geriausia, jei padėsite pagrindą, kuris nėra tiksliai jūsų odos spalvos. Verčiau rinkitės makiažą, kuris yra daug šviesesnis jūsų odos spalvai, arba kažką panašaus į baltą. Tai nėra įprastas makiažas, o zombių makiažas. Taigi jūs negalite laikytis įprastų makiažo taikymo būdų.

2. Tada kompaktą tepkite ant viso veido. Investuokite į labai lengvą kompaktišką atspalvį, kaip ir šio zombių makiažo pagrindas. Taip pat galite naudoti veido dažymo spalvas. Jei naudojate veido dažymo spalvas, naudokite baltus dažus, kad dažytumėte veidą aukštyn.

3. Dabar pereisime prie akių makiažo. Paimkite aplikatoriaus šepetėlį ir užtepkite juodus akių šešėlius per visą akių voką ir iki raukšlės. Negalima daug pratęsti lauke. Apatiniam vokui naudokite juodus akių šešėlius, einančius žemiau vandens linijos. Ištepkite viršutinio ir apatinio vokų akių šešėlius.

4. Dabar paimkite kohl ir drąsiai nubrėžkite apatinę vandens liniją. Taip pat nubrėžkite katės akių formelę arba tiesiog plačią viršutinio akies voko liniją, naudodami gelio akių kontūro/ vandens akių kontūro pieštuką ir kampinį šepetėlį arba įprastą pamušalą.

5. Paimkite juodą akių pieštuką ir nubrėžkite antakius, kad jie atrodytų labiau juodi ir ryškūs. Suteikite akių antakiams išlenktą iškilią formą, panašią į porcelianinę lėlę.

6. Dabar paimkite rudus akių šešėlius ir sutepkite juos aplink akis. Dabar paimkite kampuotą šepetėlį, šiek tiek sudrėkinkite ir nubrėžkite bėgančias linijas, tarsi jūsų tušas varvėtų per skruostus. Jūs turite būti šiek tiek kūrybingi šiuo klausimu. Bėgantį tušą galite piešti rudomis veido dažymo spalvomis, tačiau tai galite padaryti lygiu šepetėliu ir rudais akių šešėliais.

7. Dabar paimkite raudoną akių šešėlį ir aplikatoriaus šepetėlį. Naudokite jį aplink rudus akių šešėlius ir visą antakio kaulą. Žiūrėkite paveikslėlį aukščiau. Sritis, apimanti visą akį, taip pat ir visą antakį, turėtų atrodyti padengta raudonu tinkleliu.

8. Papildomai galite nešioti netikras plazdančias blakstienas ir baltus lęšius, kad atrodytumėte vaiduokliškiau.

9. Užbaikite makiažą juodais lūpų dažais, kuriuos galite nusipirkti vaistinėje. Jie yra gana populiarūs po to, kai atsirado „Emo“ makiažas. Prie šio makiažo tiks ir tamsiai rudi lūpų dažai.

10. Pasigrožėkite savo zombių makiažu naudodami keletą senovinių plaukų aksesuarų arba baltų plaukų peruką.