Kareena Kapoor daro labai skirtingą akių makiažo stilių. Tarp keleto stilingų išvaizdų ji dažnai sportuoja gaiviu „Smokey“ akių makiažu su paryškintais įdėklais arba plonu pamušalu ir rausvu „Smokiness“ atspalviu. Todėl galite pabandyti lengvai atlikti abu skirtingus tipus naudodami paprastas šešėlių spalvas, kurias lengva nusipirkti rinkose.

Kareena Kapoor akių makiažas

Žemiau pateikiami žingsniai, kad Kareena Kapoor akių makiažas atrodytų taip, kaip parodyta aukščiau.

 • Pradėkite nuo veido paviršiaus valymo. Veidui plauti reikia gero valiklio. Aliejus ir nešvarumai bei tarša iš porų turi būti tinkamai išvalyti taip, kad makiažo pagrindas galėtų įsitvirtinti paviršiuje ir porose. Taip pat galite nusipirkti valiklių be aliejaus arba valiklių, kuriuose yra neem ekstraktų. Tai tinka odai, kuri yra riebi ir linkusi į spuogus.
 • Nusiprausę veidą, užtepkite grunto. Tai būtina, kad pagrindas išliktų ilgiau. Taip pat galite nusipirkti įvairių gruntų, skirtų dangčiui. Tai padeda išlaikyti šešėlį ant dangčio ir neleidžia jam susiraukšlėti. Taip pat galite naudoti veido gruntą ant dangtelių. Tai skirta tiems, kurie nenori išleisti perteklinių pinigų ir pirkti atskirą gruntavimą.
 • Tada, jei jūsų veidas turi įtrūkimų, turite patepti drėkinamuoju kremu. Tai tinka tiems, kurie turi sausą paviršių. Taip pat galite naudoti kitus kremus, jei nenorite, kad pagrindas sutrūkinėtų. Jei turite riebų paviršių, po gruntavimo galite tepti korektorių. Jei turite spuogų ir dėmių, turite pasirinkti korektorių. Jei turite apskritimus po akimis, tai taip pat svarbu. Pradedantiesiems jie gali naudoti korektorių, kuris yra labai prieinamas ir taip pat labai tinka pradedantiesiems. Jei norite kažko profesionalaus, galite nusipirkti kreminį korektorių, kurį reikia tepti makiažo kempinėlėmis. Taip pat galite tepti mineralinį pudrą. Tai tinka senstantiems žmonėms.
 • Tada galite taikyti gerą pagrindą. Fondas yra pagrindinis pagrindas. Galite naudoti bet kokią veido spalvą, tinkančią jūsų veido odai, todėl jums reikia nusipirkti tai, kaip profesionaliai norite makiažo..
 • Tada veidui galite naudoti kompaktišką ir skaistalų. Kompaktiškas arba birias pudras taip pat reikia tepti ant akių vokų.
 • Jei norite dėvėti netikras blakstienas, tokias kaip Kareena, tuomet turėtumėte jas dėvėti prieš žiūrėdami į makiažą. Galite naudoti su juo pridedamus klijus.
 • Dabar paimkite tamsiai rausvą atspalvį ir užtepkite jį išorėje ir raukšlių srityje. Jei norite tamsesnės ir drąsesnės apdailos, vietoj rausvo atspalvio išorės ir raukšlių sričiai naudokite anglį arba juodą spalvą. Tai gali būti vakarėlio išvaizda. Naudojant rausvą atspalvį, jis atrodys šviežias.
 • Tada ant likusio dangtelio ir antakio kaulo užtepkite sidabrišką šešėlių spalvą.
 • Paimkite kitą tamsesnę spalvą, pavyzdžiui, plytų raudoną, arba apatiniam ratlankiui galite pasirinkti dulkėtą anglies spalvą. Linija žemiau vandens linijos.
 • Dabar paimkite gelio sluoksnį ir nubrėžkite ploną liniją, pradedant nuo viršutinės vidinės ratlankio pusės, ir šiek tiek pasvirę į viršų, kad pasiektumėte išorinę pusę.
 • Užtepkite tušą ir venkite apatinio apvado.