Korėjiečių pop muzika šiais laikais tapo labai augančia tendencija. Panašiai Korėjos stilius suknelėms ir kitoms moterų madoms taip pat įgijo didelį populiarumą. Jie atrodo su uodega ir jūs turėtumėte žinoti, kaip tai padaryti tinkamai, arba turėtumėte pasitelkti profesionalų pagalbą. Paprastai tokiai išvaizdai atlikti nereikia daug spalvų. Galite lengvai padaryti šį uodeginį pamušalą ir naudoti tam tikrą paryškinančią spalvą ar blizgesį, kad sukurtumėte kažką panašaus.

Kaip pasidaryti korėjietišką akių makiažą

Žemiau pateikiami žingsniai, kad korėjiečių akių makiažas atrodytų taip, kaip parodyta aukščiau.

• Pradėkite viską nuo nuvalyto paviršiaus. Jei jūsų veidas nėra švarus ir porose yra aliejaus, tada jūsų pagrindas ar korektorius netinkamai sėdės. Tai svarbu tiems, kurie turi sausą ar riebų paviršių. Jei jūsų paviršius yra sausas, tada naudokite drėkintuvą. Taip pat galite naudoti kai kuriuos drėkinančius kremus.

• Paviršiui ir dangteliams gruntuoti turėtumėte naudoti gruntą. Jei norite, galite nusipirkti profesionalų dangtelio gruntą. Taip pat galite naudoti veido gruntą ant vokų. Tai galima sumaišyti su kempine.

• Norėdami paslėpti visas veido dėmes ir dėmes, turite naudoti tam tikrą korektorių. Taip pat turėtumėte jį naudoti po akimis. Tai paslėps dėmėtumą ar bet kokią tamsią ratą. Šiais laikais dėl netinkamos mitybos ar įtempto grafiko beveik visos moterys turi tamsius ratilus. Todėl turėtumėte nusipirkti brangų korektorių. Galite naudoti labai lengvai prieinamą korektorių, kuris nėra brangus. Jie skirti pradedantiesiems. Jei norite kažko profesionalaus, galite naudoti kremines maskavimo priemones. Senstantiems paviršiams galima naudoti pudrą mineraliniu maskuokliu, teptuku teptuku, nes tai padeda korektoriui įsitvirtinti porose..

• Po maskavimo reikia naudoti pagrindą. Norėdami tinkamai sumaišyti, galite naudoti makiažo kempinę. Tai padeda padaryti pagrindinį makiažą. Taip pat galite maišyti su kitais pagrindo šepetėliais.

• Tada turėtumėte naudoti kompaktišką. Milteliai yra ant apatinio pagrindo sluoksnio, kaip korektorius ir pagrindas, taip pat sugeria aliejaus perteklių. Galite naudoti birius miltelius puriu miltelių šepetėliu arba įprastą kompaktą su kempine aplikatoriumi.

• Tai bus pagrindinis veido makiažas. Lūpoms galite naudoti pamušalą, o jei norite drąsių akių, taip pat galite naudoti skaistalus. Tai tinkamai suderinta su šios formos akimis.

• Norėdami pradėti makiažą ant akių vokų, tepkite rausvą atspalvį ant visos srities nuo antakių kaulų. Taip pat galite naudoti kūno spalvą, panašią į jūsų veido spalvą.

• Dabar paimkite tamsaus atspalvio šešėlį. Galite naudoti blizgantį deginamą atspalvį, pavyzdžiui, anglis. Paimkite ploną aplikatorių. Naudokite tai šešėlyje. Pašalinkite perteklių ir tepkite šiek tiek uodegą išilgai ratlankio linijos, bet ne ant viso dangčio.

• Dabar pasiimkite bet kokios formos įdėklą, kurį galbūt naudosite. Galite naudoti gelio įdėklą, kuris yra labai profesionalus bet kokios formos uodegoms. Tai galite naudoti plonai nuo vidinės pusės iki išorinės pusės. Išplėskite tai uodeginiu būdu. Nedarykite to labai pasvirusiu į viršų.

• Dabar paimkite sidabrinį šešėlį ir šiek tiek naudokite apatiniame krašte išorinėje pusėje.

• Naudokite tušą, kad blakstienos būtų padengtos kailiu.