Jei buvote šios aktorės gerbėja, galbūt norėsite išbandyti, kokio tipo drąsios akys jai patinka sportuoti. Tai labai lengva padaryti, ir jūs galite padaryti tokio tipo makiažą su Kohl pamušalu. Norėdami atrodyti profesionaliai, turite naudoti sidabrinius blizgučius ir juodus akių šešėlius. Blakstienoms galite naudoti bet kokios formos tušą. Jei nenorite jų naudoti, turėsite dėvėti sunkų tušą arba platų pamušalą, kuris taip pat padės išryškinti blakstienų liniją.

Kaip pasidaryti akių makiažą Kristen Stewart

Toliau pateikiami žingsniai, kuriuos turite atlikti kurdami Kristen Stewart akių makiažą

• Jūsų veidas turi būti tinkamai nuvalytas, kad atrodytų taip. Tai yra pagrindinis žingsnis, kurio turite laikytis. Norėdami išvalyti paviršių, turėsite naudoti giliai valantį veido prausiklį. Tada jūsų gruntas tolygiai sėdės ant porų. Taip pat galite naudoti drėkinamąjį veido prausiklį. Tai priklauso nuo jūsų odos tipo. Jei turite riebią odą, turėsite nusipirkti giliai valantį veido prausiklį be aliejaus.

• Nusausinkite paviršių ir, jei turite sausą paviršių, naudokite drėkinamąjį kremą. Jei turite riebų paviršių, galite nenaudoti jokių drėkinamųjų kremų. Norėdami kontroliuoti aliejaus išsiskyrimą, turėtumėte naudoti toniką.

• Toliau turėtumėte naudoti gruntą ir tinkamai sumaišyti. Akių vokams galite naudoti tą patį gruntą arba nusipirkti dangtelio gruntą, kuris gali būti gana brangus. Tai priklauso nuo to, kaip profesionaliai norite, kad jūsų makiažas atrodytų. Jei norite, kad pagrindas ilgas valandas liktų ant odos, turite naudoti veido gruntą. Tai taip pat būtina, jei turite riebų paviršių, tada makiažas linkęs nulupti. Jei turite labai sausą paviršių, turite sudrėkinti paviršių ir tada padengti gruntu

• Kitas, kurį turėtumėte naudoti, yra korektorius. Tai dar vienas ingredientas, kuris yra labai svarbus, nes be šio korektoriaus jūsų makiažo pagrindas nebus tinkamai padarytas. Galite paslėpti bet kokius tamsius ratilus, kurie šiais laikais gali būti įprastas reginys dėl įtempto darbo grafiko ir mažiau miego.

• Tada turėtumėte naudoti tinkamą pagrindą. Tai taip pat turėtų būti taikoma ant dangtelių. Tada galite naudoti kompaktišką ar purią pudrą ir jūsų pagrindinis makiažas yra tinkamai atliktas. Skaisčio ir bronzanto naudojimas priklauso nuo pasirinkimo.

• Dabar, jei norite, kad ši Kristen Stewart išvaizda būtų profesionali, turėtumėte naudoti kūno spalvą, panašią į jūsų odos spalvą. Taip pat galite to išvengti ir naudoti tik juodus akių šešėlius. Jei naudojate rausvą minkštimo atspalvį, naudokite jį visam akių vokui nuo antakių kaulų iki viso dangtelio.

• Tada naudokite juodą šešėlį arba kohl ir gerai išmaišykite ant dangčio ir raukšlės. Negalima daryti už raukšlės. Nedarykite išorinių uodegų išorės. Laikykite tai uždaroje formoje.

• Dabar paimkite ploną aplikatorių arba kempinės galiuką. Naudokite tą patį juodą pamušalą arba kaklą, kad išklotumėte žemiau apatinio krašto. Nepratęskite to.

• Dabar paimkite akių kontūro pieštuką tinkamu būdu, bet nedarykite jokių uodegų.

• Dabar paimkite blizgantį sidabrinį šešėlį arba naudokite pamušalą. Taikykite tai vidinėje akių pusėje tiek apatiniame, tiek viršutiniame krašte.

• Užtepkite sunkų tušo sluoksnį.