Kai rengiame vakarėlį, dažniausiai violetinės akies išvaizda yra labai populiari. Taip pat galite atlikti tokio tipo išvaizdą įvairiomis progomis. Jūs galite padaryti lengvus dūminius efektus tiems laikams, kai lankotės kolegijoje. Netgi merginų vakarėliui galite padaryti tokią išvaizdą. Galite naudoti įvairius blizgančius efektus ir padaryti juos labiau klubinius. Taip pat galite tai padaryti su sunkiu tušu ir sunkiais šešėliais, kad atrodytumėte sunkiau, o tai galima padaryti kartu su vakarėlio drabužiais. Taip pat galite dėvėti plunksnuotas blakstienas, kurias galima dėvėti naudojant tam tikrus blakstienų klijus. Dėl išvaizdos paprastai nereikia daug ingredientų. Tai galite padaryti naudodami du jūsų tinkamos violetinės spalvos atspalvius, o likusią dalį galite padaryti sidabru, kad gautumėte šviežesnį efektą.

Kaip padaryti purpurinį akių makiažą

Žemiau yra žingsniai, kaip padaryti spalvingą purpurinį akių makiažą, kaip parodyta aukščiau.

• Visada turėtumėte atsiminti, kad darant makiažą, kai jūsų oda nėra tinkamai išvalyta, gali atsirasti nelygumų ir užsikimšusios poros, kurios vėliau sumenkins visą gaivumą. Todėl pradėkite nuo nuvalyto paviršiaus, tinkamai nuvalykite veidą ir nusausinkite.

• Jei jūsų oda susiraukšlėja, jūsų šešėlis nebus geras. Todėl patartina tepti akių vokų gruntą. Tam taip pat gali padėti veido gruntai.

• Fondas yra pagrindinė tinkamo pagrindo sudedamoji dalis. Tai galite nusipirkti atskirai iš parduotuvių, naudodami pakuotę, kurią naudojate veidui. Tada turėtumėte naudoti korektorių, prie kurio esate pripratę. Norėdami tai padaryti, galite naudoti minkštą kempinę. Taip pat galite įsigyti mineralinių miltelių paketų.

• Dabar paimkite šviesesnį šešėlio atspalvį ir naudokite jį ant viso dangčio.

• Pasirinkę kitą tamsesnį purpurinį atspalvį, dabar galite jį sumaišyti ant išorinio ratlankio krašto. Blakstienų liniją išklokite kampiniu šepetėliu. Tai suteiks dūminį efektą.

• Kad gaiviau atrodytumėte, pasiimkite blizgantį sidabrinį šešėlį ir naudokite jį ant viso dangčio. Gerai sumaišykite su tamsesniu atspalviu krašte. Jei norite vakarėlio išvaizdos, tuomet ant šio sidabro turėtumėte naudoti birius blizgučius arba galite naudoti blizgantį atspalvį. Tai priklauso nuo pasirinkimo, atsižvelgiant į tai, su kokio tipo suknelėmis norite tai suderinti.

• Dabar raukšlių srityje turite naudoti tamsesnį purpurinį atspalvį. Gerai išmaišykite.

• Jei naudojate gelio sluoksnį, paimkite kampinį šepetėlį. Ant teptuko užtepkite pakankamai linijinio gelio ir tada išklokite lygiu piešiniu. Su juo galite padaryti bet kokią pamušalą.

• Paimkite kitą teptuką ir padenkite blizgučiais, jei naudojate blizgučius, ir galite jį naudoti išilgai linijos, kurią jau nupiešėte juodu pamušalu. Tam taip pat galite naudoti purpurinį pamušalą.

• Dabar paimkite tušą ir tinkamai padenkite blakstienas. Tinkamai apdailai naudokite 3 sluoksnius.

• Jei norite, galite nešioti klaidingas blakstienas. Tokiu atveju pirmiausia turėtumėte nešioti klaidingas blakstienas, o tada naudoti tušą.

• Taip pat galite dėvėti plunksnuotas blakstienas, kurios šiais laikais yra gana lengvai prieinamos. Tai suteikia daugiau efekto vakarėliams.

• Jei jūsų akys mažos arba norite daugiau blizgančio efekto, naudokite žymeklį ant antakių kaulų.