Jei esate tas, kuris nori drąsių ir didelių blakstienų, tada klaidingi priauginimai jums puikiai tinka. Jie yra nebrangūs ir nėra labai sunkiai pritaikomi; nors jums gali kilti šiek tiek sunkumų, jei bandysite pirmą kartą. Galite nusipirkti natūralių blakstienų, kurios puikiai tinka dėvėti kiekvieną dieną, arba apimties blakstienas, kurios dažniausiai naudojamos naktinėms išvykoms ir vakarėliams. Jie būna įvairių stilių ir spalvų, yra labai prašmatnūs ir patrauklūs.

blakstienų priauginimas

Jei esate vienas iš tų, kurie tikisi eksperimentuoti su blakstienų priauginimu, siūlome jums šį straipsnį, nes jame yra būtinos gairės, padėsiančios jums visą taikymo ir pašalinimo procesą. Taigi atidžiai perskaitykite ir sekite.

Skirtingi blakstienų priauginimo tipai:

Naudokite savo tušą:

Norėdami užtepti blakstienų priauginimą, ant akių turėsite užtepti šiek tiek tušo, kuris veiks kaip pagrindas. Kai kuriems iš jūsų gali kilti klausimas, kodėl jums reikia šio produkto, kai vis tiek ketinate tepti netikras blakstienas. Tačiau geriausia būti kantriam ir atidžiai sekti patarimus. Taip pat galite šiek tiek sulenkti blakstienas.

Užtepkite juodą pieštuko pieštuką:

Ant viršutinio akies voko uždėkite juodą pieštuko pieštuką ir ant jo viršaus padarykite juodą storą liniją, kad kiti nežinotų, nuo kur prasideda tikrosios blakstienos. Netepkite priauginimų per arti blakstienų linijos, nes per daug klijų ant linijų gali prarasti blakstienas. Tai darydami būkite atsargūs.

Priklijuokite plėtinius:

Dabar paimkite priauginimus ir labai švelniai priklijuokite juos prie blakstienų. Prieš tai darykite klijus mažu šepetėliu. Darykite tai labai atsargiai ir atsargiai, nes jie yra jūsų akys dienos pabaigoje ir nenorite sujaukti dalykų.

Vėl naudokite tušą:

Užtepus priauginimus, paimkite kitą tušo sluoksnį ir sumaišykite jį su blakstienomis. Dėl to pasirodys labai graži ir patraukli išvaizda. Po to jūsų akys atrodys didelės, gražios ir labai malonios.

Niekada netraukite:

Dabar ateina sunkioji dalis; pašalinimas. Kai tai darote, visada prisiminkite vieną dalyką. Nereikia ištraukti blakstienų. Tai sukels didžiulį skausmą ir žalą. Būkite kantrūs, atsistokite prieš veidrodį ir atlikite veiksmus.

Valomasis aliejus:

Norėdami pašalinti blakstienų priauginimą, naudokite gražų valomąjį aliejų ir šiek tiek patrinkite ant medvilnės tamponų. Nebandykite trinti akių vokų. Dabar švelniai masažuokite blakstienų linijas. Tai atlaisvins klijus, palengvins pašalinimą ir procesą.

Išskalauti:

Pašalinę plėtinius, kurį laiką juos nuplaukite vandeniu. Taip pašalinsite aliejaus ir klijų perteklių ir galėsite juos naudoti kitą kartą. Atminkite, kad skalavimas yra labai svarbi pratęsimo pašalinimo dalis, todėl į tai žiūrėkite rimtai.

Įdėkite audinius:

Dabar uždėkite savo netikras blakstienas, kad per naktį jos galėtų pasikeisti. Tai leis jums vėl naudoti plėtinius, kai išeinate.

Valyti akis:

Paskutinis dalykas, kurį reikia padaryti, yra išvalyti akis. Kelis minutes kruopščiai nuplaukite juos šaltu vandeniu. Išdžiovinę juos rankšluosčiu, naudokite gerą akių valiklį, kad klijai ir aliejus būtų visiškai pašalinti. Taip baigsite blakstienų uždėjimą ir pašalinimą.