Kalėdinį akių makiažą galima sukurti labai paprastai. Pagrindinės spalvos, kurios gali būti naudojamos dramatiškam efektui, yra tokios, kaip aukščiau pateiktas vaizdas gali būti raudonas ir žalias. Tai daroma raudonai. Tačiau jei norite dėvėti aprangą žalia spalva, tuomet galite naudoti žalią spalvą. Papildomai galite naudoti žalius cirkonius arba birius blizgučius. Taip pat galite naudoti šviežias spalvas, tokias kaip sidabrinė arba violetinė spalva, kad gautumėte naują išvaizdą. Tai priklauso nuo pasirinkimo. Dūmavimas taip pat yra gana ryškus šioje išvaizdoje.

Kalėdų akių makiažas

Žemiau pateikiami kalėdinio akių makiažo kūrimo žingsniai:

 •  Norint padaryti tinkamą makiažą, pagrindinis dalykas turėtų būti tai, kad pagrindas turėtų būti tinkamai padengtas gruntu ir pagrindu. Tačiau, kad tai išliktų ilgiau, turite kruopščiai išvalyti paviršių. Šiam ar bet kuriam kitam gilaus valymo tirpalui galite naudoti tam tikrą valiklį be aliejaus. Taip pat galite naudoti neem ar kitus antibakterinius muilus, kurie turi spuogų kovos savybių, jei jūsų odai reikia tokio valymo..
 •  Po to turite išdžiovinti paviršių ir užtepti gruntą. Jei tai ilgos vakarėlio išvaizda, turėsite nugruntuoti dangčius ir veidą.
 •  Tada galite naudoti korektorių. Jei neturite senstančios odos, tuomet galite naudoti maskuojamąją priemonę tokioms vietoms kaip apatinės sritys ir veido dėmės. Tuomet korektorių galite tepti reikiamose vietose.
 •  Tada patepsite pagrindą visam veidui, įskaitant vokus. Turėtumėte tai sumaišyti su kempine.
 •  Užtepkite kompaktišką arba praraskite kompaktišką galią visam veidui. Veidui galite naudoti skaistalus. Naudokite lūpų dažus kartu su šia išvaizda.
 •  Visą plotą, įskaitant antakio kaulą, ant dangtelio užtepkite rausvo atspalvio sidabro spalvos. Tinkamai sumaišykite su aplikatoriaus antgaliu.
 •  Dabar galite paimti tamsesnį šešėlio atspalvį, pavyzdžiui, tamsiai raudoną arba plytų raudoną. Taip pat galite naudoti juodą arba anglies atspalvį. Visa tai gali būti panaudota „Smokey“ efektui sukurti per rausvą atspalvį. Šią spalvą naudokite išorinėje dangčio pusėje, taip pat ant visos raukšlių srities plonu piešiniu. Negalima peržengti raukšlės iki antakio kaulo.
 •  Dabar naudokite raudonus akių šešėlius. Taip pat galite naudoti žalią spalvą. Galite naudoti tiek raudoną, tiek žalią spalvas, galite sujungti su kai kuriais blizgučiais, kad sukurtumėte vakarėlio išvaizdą. Čia tai daroma raudona spalva. Todėl paimkite raudoną spalvą ir sumaišykite visą dangtelį. Sumaišykite tai su tamsesniu atspalviu išorėje. Naudokite aplikatoriaus šepetėlį arba kitą plonesnį aplikatoriaus šepetėlį. Naudokite tai su raudona spalva, kad pradėtumėte nuo išorinio krašto apatiniame krašte ir eitumėte į vidų iki vidinio krašto apatinei vandens linijai, bet palikite tarpų vandens linijoje.
 •  Naudokite gelio pamušalą ir nubrėžkite pamušalą plonu, aukštyn linkę. Tai galite padaryti pagal formą.
 •  Dabar galite padaryti apatinio ratlankio pamušalą. Tai turėtų būti virš raudonų akių šešėlių spalvos.
 •  Naudokite keletą laisvų blizgučių šonuose. Norėdami padidinti efektą, galite naudoti klijus ir blizgučius, taip pat cirkonius.
 •  Naudokite netikras blakstienas ir sunkų tušą.