Kai turite didelės galios sunumeruotus akinius, išlipimas saulėje gali būti labai erzinantis. Galite nešioti akinius nuo saulės, kad išvengtumėte akinimo. Negalite nusiimti akinių ir nešioti akinių nuo saulės. Numeruotų saulės akinių pirkimas jums kainuoja daug pinigų. Nuostabus išradėjas išrado šiuos spaustukus ant akinių. Jūs tiesiog uždėjote juos ant įprastų akinių. Galite dėvėti juos darbe ar koledže. Jie nenukrenta. Yra daug stilių.

Stilingi ir skirtingi akiniai nuo saulės su spaustukais ir piešiniais:

Pažvelkime į 10 geriausių „Clip On Sunglasses“ dizainų.

1. Užsegami apvalūs saulės akiniai:

Užsegami apvalūs saulės akiniai

Užsegami akiniai nuo saulės būna įvairių formų. Apvalūs akiniai nuo saulės yra labiausiai mėgstama forma. Jie yra protingi ir labai įstrižai. Jie yra apskriti ir visiškai uždengia akinius. Jis yra universalus. Tai nerodo, kad jis yra klipas.

2. Stačiakampis spaustukas ant saulės akinių:

Stačiakampis spaustukas ant saulės akinių

Šio tipo akiniai nuo saulės turi lygius apvalius kraštus. Jie yra protingi. Jis puikiai tinka oficialiai išvaizdai, universalus pritaikymas ir aštri forma suteikia žudiko išvaizdą. Jis tinka įvairaus amžiaus žmonėms.

3. Ovalo formos akiniai nuo saulės:

Ovalus klipas ant akinių nuo saulės

Ovalios formos spaustukas ant saulės akinių dažniausiai yra pailgas. Dešimtajame dešimtmetyje tai buvo didelis hitas. Jie puikiai tinka tiek atsitiktinei, tiek oficialiai išvaizdai. Jie labiau moteriški ir subtilūs.

4. Didelis klipas ant akinių nuo saulės:

Didelis spaustukas ant akinių nuo saulės

Didelis spaustukas ant akinių nuo saulės yra dideliame objektyve. Jie skirti visiškai uždengti akis. Šį stilių renkasi vidutinio amžiaus žmonės. Tai labiau naudinga akims. Jie atrodo šiek tiek juokingi, nes paprastai akiniai nėra dideli.

5. Poliarizuotas spaustukas ant saulės:

Poliarizuotas klipas ant saulės akinių

Poliarizuoti akiniai yra skirti sustabdyti kenksmingų UVA-B saulės spindulių patekimą į mūsų akis. Šie akiniai nuo saulės turi tą patį tikslą. Jie yra tamsūs ir tobuli ir atspindi kenksmingus spindulius.

6. Magnetinis spaustukas ant saulės akinių:

Magnetinis klipas ant akinių nuo saulės

Paprastai akinių segtukas pridedamas su spaustuku, kuriuo galima klijuoti akinius. Dabar dieną prie rėmo priklijuojami magnetai. Rėmai pagaminti iš metalo, kad magnetas priliptų. Tai geras stilius, nes nerodo klipų. Tai atrodo kaip saulės akiniai.

7. Dienos ir nakties matymo spaustukas ant akinių nuo saulės:

Dienos ir nakties matymo klipas ant saulės akinių

Dienos ir nakties matymo spaustukas ant saulės akinių yra naudojamas įvairiais būdais. Jie gali būti dėvimi dieną ir naktį. Tiesą sakant, naktį niekas nenešioja akinių nuo saulės. Bet tarkime, jei vairuojate ir įvažiuojate į tunelį, šviesa tampa silpna ir tamsi, negalite greitai nuimti akinių nuo saulės, todėl tokioje situacijoje naudingi naktinio matymo akiniai. Taip išvengiama nelaimių ir rūpesčių.

8. Nesulaužomas klipas ant akinių nuo saulės:

Nesulaužomas klipas ant akinių nuo saulės

Akiniai nuo saulės nešiojami ant akių. Bet kokios avarijos atveju saulės akinių stiklas gali sudaužyti ir patekti į jūsų akis. Dėl to galite prarasti regėjimą. Taigi, ant saulės akinių naudojamas nesulaužomas spaustukas. Jie atrodo taip pat, kaip ir įprastas akinis nuo saulės. Jis pagamintas iš stipraus pluošto.

9. Vairuotojo specialus spaustukas ant saulės akinių:

Vairuotojo specialus spaustukas ant akinių nuo saulės

Važiavimo spaustukas ant saulės akinių yra skirtas vairuotojui paguosti. Jie turi gradiento atspalvį. Jie panašūs į dienos ir nakties matymo spaustuką ant akinių nuo saulės. Jie yra platesni ir platesni. Jie gerai dengia akis, galite pasirūpinti akimis nuo dulkių. Šie akiniai gali suteikti komfortą vairuojant ilgą laiką.

10. Universalus klipas ant akinių nuo saulės:

Universalūs klipai ant saulės akinių

Turi objektyvą, kuris tinka beveik visų tipų rėmeliams. Jie dažniausiai stačiakampiai su išlenktais kraštais. Šis stilius puikiai tinka dalintis ir dovanoti. Jie yra gražūs ir labai stilingi.

Užsegami akiniai nuo saulės yra žmonių, nešiojančių sunumeruotus akinius, draugai. Tai protinga ir patogu. Jis atlieka visus darbus kaip ir įprasti akiniai nuo saulės. Jie atrodo taip pat, kaip ir įprasti akiniai nuo saulės.