Nešioti juodus akinius nuo saulės yra būtina šiuolaikinėje eroje. Šie akiniai nuo saulės apsaugo vartotoją nuo kenksmingų UV spindulių, sniego aklumo ir mėlynos šviesos. Be to, juodi akiniai nuo saulės užtikrina patogų matymą be akinimo.

Juodi akiniai nuo saulės

Skirtingi juodos spalvos saulės akinių atspalviai Indijoje:

Čia yra geriausi juodų akinių nuo saulės vyrams ir moterims dizainai Indijoje.

1. Joe Black akiniai nuo saulės:

Juodi akiniai nuo saulės

Ši pora juodų akinių nuo saulės turi apvalius akinius. Jis sumontuotas ant labai plono, lengvo metalo rėmo. Yra plonas metalinis nosies tiltelis, kuris sėdi ant nosies, kai naudotojas ar savininkas jį nešioja. Kadangi nosies tiltelis yra labai plonas, taip pat yra atskiras tiesus, plonas metalas. Šis tiesus metalas užtikrina geresnę atramą.

2. Tamsiai juodi akiniai nuo saulės:

Tamsiai juodi akiniai nuo saulės

Ši tamsių, juodų akinių nuo saulės pora yra sumontuota ant patvarios, plastikinės medžiagos. Akiniai primena bet kokius akinius, skirtus apsaugoti akis. Rėmelis, dengiantis antakius, yra antakių formos. Likę akiniai yra suapvalinti, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga. Taip pat yra nosies tiltas.

3. „Iyu Design“ juodų akinių nuo saulės aukso rėmeliai „Uv3“:

„Iyu Design“ juodi saulės akiniai nuo saulės aukso rėmeliai „Uv3“

Ši akinių nuo saulės pora yra visiškai suapvalinta. Akiniai pritvirtinti prie auksinio rėmo. Be to, šalia nosies tiltelio ir aukščiau yra pagaminti iš plonų metalinių jungčių. Akiniai yra gerai žinomi dėl UV3 apsaugos.

4. Juodi poliarizuoti akiniai nuo saulės:

Juodi poliarizuoti akiniai nuo saulės

Ši akinių nuo saulės pora yra juodos spalvos poliarizuoti akiniai vyrams. Šie akiniai primena bet kokius paprastus akinius. Viršutinis plastikinio rėmo kraštas tinka antakiams. Likę akiniai yra tokios formos, kad apsaugo akis nuo UV, saulės spindulių ir dulkių dalelių.

5. Madingi vyrų juodi akiniai nuo saulės:

Madingi vyriški juodi akiniai nuo saulės

Ši saulės akinių pora yra labai madinga. Vyras jaunu, plonu veidu atrodo labai patraukliai. Akinių forma paprastai yra panaši į kitus. Viršutinė rėmo sritis eina per antakius, apatiniai akiniai apsaugo akis nuo UV, šviesos ir dulkių.

6. Dideli juodi akiniai nuo saulės:

Dideli juodi akiniai nuo saulės

Ši pora yra naujausi dideli, kvadratiniai, saulės akiniai. Akiniai tvirtinami ant patvaraus plastikinio rėmo. Yra tilto nosis, skirta akiniams uždėti ant veido. Svarbiausias bruožas yra tai, kad rėmelis yra virš antakių ir nesėdi ant antakio.

7. Vyriški, plokšti viršutiniai juodi akiniai nuo saulės:

Vyriški plokšti viršutiniai juodi akiniai nuo saulės:

Ši vyrų juoda saulės akinių pora yra didelė su plokščiu viršumi. Akiniai yra dideli, kai jie dedami ant vyro nosies tiltelio. Tiesą sakant, akiniai išsikiša, kai vyras sportuoja ir nešioja akinius nuo saulės. Juodi akiniai nuo saulės tvirtinami ant patvaraus plastikinio rėmo.

8. Dizainerio įkvėpti juodi akiniai nuo saulės:

Dizainerio įkvėpti juodi akiniai nuo saulės

Šis produktas yra įperkamas ir montuojamas ant „Bio risk“ gamina įvairius naujo amžiaus, dizainerių įkvėptus akinius nuo saulės. Tamsiai juodi akiniai nuo saulės yra pritvirtinti prie rėmo. Kontrastingos spalvos suteikia gaminiui nepaprastą.

9. Linksmi juodi akiniai nuo saulės:

Juokingi juodi akiniai nuo saulės

Ši juodų akinių pora sumontuota ant patvaraus plastiko. Akinių forma yra dideli ir suapvalinti kvadratai. Norint patogiai naudoti akinius, yra nosies tiltas. Ši pora yra naujausia tendencija ir žmonės mėgsta juos dėvėti.

10. Madingi juodi plastikiniai akiniai nuo saulės A246:

Madingi juodi plastikiniai akiniai nuo saulės A246

Tai juodi akiniai nuo saulės su plokščiu viršumi. Taigi viršutinis rėmas gerai priglunda prie vartotojo akių. Likusi reginio dalis yra tvirtinama ant patvaraus plastikinio rėmo. Akiniai yra stačiakampio formos, nes yra nosies tiltas

Yra keletas akinių nuo saulės, kurie turėtų būti naudojami ir debesuotomis dienomis. Vaikai ir paaugliai taip pat turėtų juos dėvėti.

Geriausi akiniai nuo saulės blokuoja 99–100% UVA ir UVB spinduliuotės. Be to, akiniai nuo saulės turėtų užblokuoti 75–90 % matomos šviesos. Žmonės turėtų apsisaugoti nuo akių vokų ir odos aplink akis. Apsauga nuo saulės yra būtina.