Akiniai nuo saulės! Tai vienas iš būtinų aksesuarų tiek vyrams, tiek moterims. Pastaruoju metu populiarėja stilius ir tendencijos, susijusios su akinių nuo saulės prekių ženklais. Jis tapo puikiu abiejų lyčių aksesuaru įvairioms progoms ir išvaizdai. Akiniai nuo saulės padeda mums apsisaugoti nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių ir prideda galutinio stiliaus teiginio, suteikiančio prašmatnių, glotnių ir jaudinančių šiuolaikinių atspalvių vibracijų. Nesvarbu, ar atostogaujate, ar vakarėlis, ar priešpiečiai, ir išvykos, akiniai nuo saulės pakelia bendrą išvaizdą ir prideda nepakartojamą išvaizdą bei nuostabią išvaizdą ir madingą vibraciją. Jei savo kolekcijoje ieškote naujų dizainų, čia turime geriausią prekės ženklą nuo saulės vyrams ir moterims.

Kokie yra populiarūs Indijos saulės akinių prekės ženklai:

Pamišimas, susijęs su akiniais nuo saulės vyrams ir moterims, pastaruoju metu tampa labai populiarus. Tai tapo puikiu priedu, į kurį verta investuoti, kad būtų pasiekta moderni retro ir nepriekaištinga išvaizda. Pagal šį scenarijų turime keletą geriausių ir geriausių prekės ženklų, gaminančių akinius nuo saulės vyrams ir moterims. Visi jie yra pasaulinio lygio dizaino, išvaizdos ir modelių standartai. Mes turime aukščiausios kokybės ir išvaizdos akinius nuo populiarių visame pasaulyje madingų „Givenchy“, „Fendi“, „Gucci“ ir „Versace“ iki amžinai žaliuojančių „Calvin Klein“, HRX, „Levis“, „G star“ ir „Ray-Ban“.

Populiariausi ir geriausi saulės akinių prekės ženklai ir modeliai pasaulyje:

Turime pažvelgti į naujausius saulės akinių prekės ženklus.

1. „Ray-Ban“ akiniai nuo saulės:

„Ray Ban“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

„RayBan“ kompanija yra viena populiariausių saulės akinių prekės ženklų tiek Indijoje, tiek pasaulyje. Tai italų ir amerikiečių kilmės prekės ženklas, sukurtas dar 1936 m. Ankstyvosiomis dienomis „RayBan“ buvo žinomas dėl savo „Aviator“ akinių nuo saulės, po to jie pradėjo gaminti ir kurti keletą tipų ir išvaizdos. Šiuo metu jie yra vieni populiariausių šios klasės akinių nuo saulės.

Pagrindiniai bruožai: Prekės ženklas koncentruojasi tik į tinkamų aksesuarų, skirtų vyrams ir moterims, pristatymą. Jie turi daugybę lęšių ir akinių nuo saulės. „RayBan“ yra žinomas dėl aptakių ir šiuolaikiškų, tačiau nesenstančių dizainų.

Galimi saulės akinių tipai: „Wayfarer“, „Aviator“, apvalus, akių formos su skirtingomis rėmo spalvomis, įskaitant rudą, pilką, kariškai žalią, skaidrią ir mėlyną.

2. „Fastrack“ akiniai nuo saulės:

„Fastrack“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

„Fastrack“ yra Indijos prekės ženklas, rastas 1988 m. Jie turi daugybę priedų ir produktų, atitinkančių Indijos jaunimo įperkamumo ir stiliaus nuostatas. Nuo laikrodžių ir rankinių/piniginių iki saulės akinių ir dar daugiau, „Fastrack“ šiuo metu yra vienas iš pirmaujančių priedų prekės ženklų Indijoje. Tai vienas populiariausių garsių saulės akinių prekės ženklų.

Pagrindiniai bruožai: Skirtingai nuo kelių mados namų ir aukščiausios klasės dizainerių, „Fastrack“ produktai yra aukščiausios kokybės ir prieinami.

Galimi saulės akinių tipai: Prekės ženkle galima rasti įvairių saulės akinių, pradedant apvaliais ir aviatoriais, baigiant geometriniu dizainu ir skirtingais modeliais.

3. „Polaroid“ akiniai nuo saulės:

„Polaroid“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

„Polaroid“ yra ypatingas pripažintas akinių prekės ženklas, įkurtas 1937 m. Kembridže. Žinoma, kad jie veda ir kuria novatoriškus poliarizuotus akinius nuo saulės, lęšius ir rėmelius. Prekės ženklas orientuotas į aukščiausios kokybės ir patvarių akinių gaminių kūrimą, kurie veikia kaip mados išraiška, tačiau apsaugo akis nuo kenksmingų spindulių ir kitų išorinių veiksnių.

Pagrindiniai bruožai: „Polaroid“ akiniai ir akiniai nuo saulės suteikia aukščiausią komfortą ir kokybę poliarizuotiems lęšiams ir akiniams. Jie yra patvarūs, aukščiausios kokybės, taip pat tinka akims.

Galimi saulės akinių tipai: Kadangi „Polaroid“ yra akinių prekės ženklas, jie turi daugybę produktų, atitinkančių stiliaus reikalavimus ir akių sveikatos dėklus. Čia galite rasti rėmelių ir lęšių su spalvomis dizaino.

4. „Calvin Klein“ akiniai nuo saulės:

Calvin Klein akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

„Calvin Klein“ yra JAV JAV įmonė, įkurta 1968 metais. Prekės ženklas specializuojasi drabužių, aksesuarų, krepšių ir įvairių sportinių drabužių gaminiuose. Aukštos kokybės firminiai aksesuarai, įskaitant akinius, atrodo supaprastinti ir stilingi, o aštrus ir traškus dizainas, o ne šėlstanti ir akinanti išvaizda.

Pagrindiniai bruožai: „CK“ akiniai nuo saulės yra aukštos kokybės ir patvarūs, švarus, išsamus dizainas, elegancija ir klasikiniai modeliai.

Galimi saulės akinių tipai: Į ikoninius silueto modelius savo akiniuose įeina aviatorinis, apvalus ir metalinis minimalistinis dizainas.

5. „Burberry“ akiniai nuo saulės:

„Burberry“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Fenomenalus ir garsus britų prekės ženklas „Burberry“ iš pradžių pradėjo nuo drabužių ir drabužių nuo lietaus. Jie atsirado Thomas Burberry 1879 m. Pradėję nuo drabužių ir striukių, jie taip pat įsigijo rankines, akinius ir kitus aksesuarus. „Burberry“ yra žinoma dėl savo išskirtinių daiktų su šiuolaikišku, tačiau klasikiniu ir madingu dizainu.

Pagrindiniai bruožai: „Burberry“ aksesuarai yra madingi, klasikiniai ir stilingos išvaizdos su šiuolaikiniais atspalviais ir ryškia klasikine išvaizda. Visi jie yra elegantiški, tačiau klasikiniai.

Galimi saulės akinių tipai: Kvadratiniai, apvalūs, ovalūs ir skirtingų spalvų rėmeliai.

6. „Gucci“ akiniai nuo saulės:

prekės ženklų saulės akiniai

PIRKTI DABAR

„Gucci“ prekės ženklas yra gerai žinomas visame pasaulyje dėl savo prabangių makiažo, kvapų, drabužių, avalynės ir akinių nuo saulės namų. Prekės ženklą sukūrė Guccio Gucci Florencijoje, Italijoje, dar 1921 m. Nuo to laiko nebėra kelio atgal; jie sukūrė daugybę aksesuarų ir drabužių, puikiai tinkančių mados keistuoliams ir dizainerių drabužių namams.

Pagrindiniai bruožai: „Gucci“ akiniai nuo saulės yra žinomi dėl estetiškos ir elegantiškos išvaizdos, su keistu dizainu ir aštriu, prašmatniu stiliumi..

Galimi saulės akinių tipai: Aviatoriniai, apvalūs, ovalūs, kvadratiniai ir stačiakampiai akiniai nuo saulės.

7. „Oakley“ akiniai nuo saulės:

Oakley akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

„Oakleys“ buvo įkurta aštuntojo dešimtmečio viduryje ir yra pirmaujanti sportinės aprangos ir akinių prekės ženklas pasaulyje. „Oakleys“ specializuojasi tarptautiniu mastu pripažintų sportinių akinių ir akinių gamyboje. Be to, jie taip pat garsėja laikrodžiais, batais ir kitais drabužių priedais. Geriausias akinių prekės ženklas yra italų prabangos prekės ženklo dukterinė įmonė, kurios būstinė yra Kalifornijoje.

Pagrindiniai bruožai: Žinoma, kad „Oakleys“ ruošia unikalius aksesuarus ir akinius tarptautiniams sportininkams. Jie koncentruojasi į lietimą ir aukščiausios kokybės akinius nuo saulės ir turi daugiau nei 800 patentų dėl savo novatoriško dizaino.

Galimi saulės akinių tipai: Poliarizuotas lęšis, „Prizm“, „Prizm“ poliarizuotas, įvairių spalvų: nuo juodos, rudos ir chromuotos iki skaidrios.

8. „Prada“ akiniai nuo saulės:

„Prada“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

„Prada“ prekės ženklas yra dar vienas garsus itališkas prekės ženklas, žinomas dėl savo pliušinių ir išskirtinių nesenstančio stiliaus teiginių bei aksesuarų. Mario Prada įkūrė šį prekės ženklą 1913 m., Ir jie turi daugybę dizainų kurdami aksesuarus, batus, rankines ir dar daugiau. Jų akiniai nuo saulės šviečia ryškiai, naujoviškai ir unikaliai. Tarp prabangių akinių nuo saulės prekės ženklų „Prada“ yra tarp geriausių!

Pagrindiniai bruožai: Prekės ženklas sukuria tvarią, kokybišką aukščiausios kokybės išvaizdą, naudojant naujoviškus metodus ir unikalų dizainą. „Prada“ priedai yra žinomi dėl nesenstančios, klasikinės ir stilingos išvaizdos, kuri atlaiko laiko išbandymą ir išlieka tendencijoje.

Galimi saulės akinių tipai: „Goggle“, geometrinis, bandomasis, apvalus ir kvadratinis dizainas su įvairiomis spalvomis.

9. „Lacoste“ akiniai nuo saulės:

„Lacoste“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

„Lacoste“ yra prancūzų prabangos prekės ženklas, kurį 1933 m. Rado teniso žaidėjas Rene Lacoste. Šis garsusis prekės ženklas gamina įvairius aksesuarus ir drabužius, tokius kaip akiniai, sportinė apranga, odos gaminiai, kvepalai ir laikrodžiai. Nors jie pradėjo nuo įprastų marškinėlių ir sportinių drabužių linijų, jų priedai ir kvapai buvo sėkmingi.

Pagrindiniai bruožai: „Lacoste“ tikslas – sukurti nesenstančią pasaulinės mados ikoninę išvaizdą be jokių pastangų ir patogių stilių.

Galimi saulės akinių tipai: Prekės ženklas garsėja savo keliaujančiais ir suapvalintais metalo išvaizdos akiniais, elegantiškais ir neįprastais stiliais.

10. „Vogue“ akiniai nuo saulės:

„Vogue“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Daugelis iš mūsų žino „Vogue“ kaip mados ir gyvenimo būdo žurnalą. Teisingai. Jis buvo rastas dar 1892 m., O šiandien „Vogue“ yra pagrindinis pramonės žurnalas. Ji turi keletą filialų įvairiose pasaulio šalyse, kiekvienai daliai išleisdama atskirą žurnalą. Jie pristatė savo išskirtinius akinių priedus ir puikiai tinka visiems mados keistuolio pageidavimams ir skoniui.

Pagrindiniai bruožai: Kaip ir mados pramonei skirtas žurnalas, „Vogue“ akiniai yra skirti šiuolaikiškoms ir drąsioms madingoms mados tendencijoms vyrams ir moterims už prieinamą kainą.

Galimi saulės akinių tipai: „Vogue“ akiniai yra įvairių stilių, dizaino ir modelių. Jie yra įvairių spalvų, dizaino ir sudėtingos, novatoriškos išvaizdos. Tarp jų populiariausių yra kačių akių ir apvalūs saulės akiniai su spalvų tonu ir stori metaliniai rėmeliai.

11. D&G akiniai nuo saulės:

„D & G“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Taip pat trumpai vadinama D.&G, Dolce ir Gabbana priklauso Domenico Dolce ir Stefano Gabbana. Dizaineriai įsteigė prekės ženklą 1985 metais, kad sukurtų unikalų dizainą su moteriška estetika, šiuolaikine mada ir elitine išvaizda. Jų dizainas ir kūryba yra skirti jausmingumo ir egzotiško stiliaus teiginių stiprinimui. Prabangus prekės ženklas dabar yra drabužių, batų, krepšių, papuošalų, piniginių ir akinių nuo saulės pionierius.

Pagrindiniai bruožai: „Dolce“ ir „Gabbana“ prekės ženklo tikslas – išryškinti šiuolaikinę madą ir estetiką, kupiną moteriškumo, elegancijos ir klasės.

Galimi saulės akinių tipai: Krištoliniai, ploni ir sukryžiuoti akiniai nuo saulės garsėja savo kolekcijose.

12. „Versace“ akiniai nuo saulės:

„Versace“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

„Versace“ yra dar vienas prabangos prekės ženklas, kilęs iš Italijos 1978 m. Tai mados kompanija, įkurta Gianni Versace, iš pradžių kurianti prabangius ir puošnius įmantrius drabužius ir aksesuarus. Jos būstinė yra Milane (Italija) ir ji toliau dominuoja mados pramonės tendencijose. Atsižvelgiant į unikalų dizainą ir modelius, „Versace“ yra ateities, dabarties ir praeities pramonė. Jų akiniai nuo saulės taip pat yra didžiulis hitas, pasižymintis didybe ir elegantiška išvaizda.

Pagrindiniai bruožai: Prekės ženklas orientuojasi į prabangaus dizaino ir stiliaus kūrimą su drąsiu ir įmantriu dizainu. Yra žinoma, kad jie peržengia ribas tik tam, kad sukurtų kažką naujo, ir dažnai pradeda naują tendenciją.

Galimi saulės akinių tipai: Negabaritiniai, „Cateye“, drugeliai, vieno lęšio, piloto, ovalūs, kvadratiniai, apvalūs ir stačiakampiai akiniai nuo saulės.

13. „Fendi“ akiniai nuo saulės:

„Fendi“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Dabar turime dar vieną prabangų itališką prekės ženklą – Fendi! Prekinis ženklas buvo rastas Romoje dar 1925 m., Ir nuo to laiko jis sukuria triukšmą stilingiems aksesuarams su didinga išvaizda ir teiginiais. „Fendi“ turi akinius nuo saulės, odos gaminius, batus, kvepalus, madingą išvaizdą ir aptakų bendrą dizainą.

Pagrindiniai bruožai: Skiriamasis „Fendi“ bruožas yra sukurti tai, apie ką niekas kitas negalvos. Naujos dienos mintys ir unikalūs kūrybiniai procesai įkvepia jų stilių ir dizainą. Akiniai ir aksesuarai yra nervingi, modernūs, šiuolaikiški, tačiau patogūs ir novatoriški.

Galimi saulės akinių tipai: Geometrinės, kvadratinės ir apvalios formos pilkos, smėlio, bordo, žalios, juodos ir geltonos spalvos.

14. „Adidas“ akiniai nuo saulės:

„Adidas“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Vokietijos prekės ženklas „Adidas“ visame pasaulyje žinomas dėl savo sportinės aprangos produktų. Nors prekės ženklas garsėja drabužiais ir avalyne, jie taip pat turi minimalistinį, paprastą ir klasikinį dizainą. „Adidas“ akiniai nuo saulės nėra išimtis; jie yra elegantiško dizaino ir nesenstančios išvaizdos, puikiai tinka visiems amžiaus grupėms.

Pagrindiniai bruožai: Akiniai nuo saulės yra įvairių aštrių ir išskirtinai unikalių, novatoriškų skirtingų dizainų ir spalvų stilių.

Galimi saulės akinių tipai: Katės akis, aviatorius, ovalus, apvalus, stačiakampis, akiniai, sportiniai akiniai ir pan.!

15. „Puma“ akiniai nuo saulės:

„Puma“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Vokietijos bendrovė „Puma“ yra viena iš pirmaujančių pasaulio sporto ir sporto produktų gamintojų. Nuo drabužių ir avalynės iki aksesuarų jie yra pramonės lyderiai. Jų akinių nuo saulės asortimentas yra ne mažesnis, palyginti su drabužiais. Akiniai puikiai tinka paprastam ir patvariam dizainui, patogiai ir minimalistiškai.

Pagrindiniai bruožai: Žymūs „Puma“ aksesuarai ir akiniai nuo saulės yra atsitiktiniai, prašmatnūs, paprasti ir nesudėtingi.

Galimi saulės akinių tipai: Šio prekės ženklo galite rasti visko – nuo sportinių akinių nuo saulės ir akinių iki kasdienių suapvalintų, aviatoriaus ir ovalių akinių..

16. „Dior“ akiniai nuo saulės:

„Dior“ akiniai nuo saulės

Iki šiol mes buvome įvairių prekės ženklų liudininkai, ypač Italija, kuri, kaip žinoma, yra pasaulio mados namai. Turime dar vieną iš pačios Europos – „Dior“! 1946 metais Christiano Dioro įkurtas prekės ženklas atsirado Prancūzijoje. Jie paveldėjo savo unikalų ir stilingą aptakų dizainą ir taip sėkmingai dirba pramonėje. Šie dizainerių prekės ženklai nuo saulės sulaužo tendencijas ir savo kūrybos metodais bei mintimis kuria naują virusinį stilių.

Pagrindiniai bruožai: Senovinis „Dior“ namas garsėja nuolat tobulinamais unikaliais aksesuarais, kurie įgauna virusų, tačiau atrodo elegantiški, elegantiški ir elegantiški..

Galimi saulės akinių tipai: Aviatorius, pilotas, apvalus, kvadratas, drugelis, veidrodinė kaukė ir dideli akiniai nuo saulės.

17. Tomo Fordo akiniai nuo saulės:

Tomo Fordo akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

„Tom Ford“ prekės ženklas yra naujausias prekės ženklas, kuris išgarsėjo per pastarąjį dešimtmetį. Jį 2005 metais įkūrė Tomas Fordas ir jis išgarsėjo kaip amerikietiškas prabangus namas, žinomas dėl jausmingų, unikalių ir išskirtinių stilių bei tendencijų. „Tom Ford“ prekės ženklas garsėja vyrams ir moterims skirtais kvepalais, papuošalais, aksesuarais, avalyne ir akiniais nuo saulės.

Pagrindiniai bruožai: Akiniai nuo saulės yra žinomi dėl prabangios ir patikimos išvaizdos, įkvėpti naujų tendencijų ir unikalaus kūrybinio dizaino. Įkūrėjas kartą atskleidė: „Padedu penkis batus ant stalo ir renkuosi tą, kuris yra pranašesnis už kitus“.

Galimi saulės akinių tipai: Aviatorius, apvalus, kvadratas, skaidrus, stačiakampis su skirtingomis lęšių spalvomis.

18. Skraidančių mašinų saulės akiniai:

Skraidantys mašinos akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Tai tiesiog paprasti saulės akiniai su labai plonu rėmu. Jis nesukelia sunkumų dėvėti ir atrodo nesvarus. Skraidymo mašina yra vienas geriausių saulės akinių ženklų. Tai tapo labai įprastu dizainu. Vis dėlto daugelis jį priima. Tai parodo jūsų melodingą ir draugišką pasirodymą. Tai senas ir auksinis raštas, pasaldintas patenkinamu dizainu.

19. „Bebe“ akiniai nuo saulės:

„Bebe“ akiniai nuo saulės

Šis akinis nuo saulės yra tiesiog didingas savo meniniu dizainu. Skaidrus stiklas su juodu rėmeliu atrodo kukliai. Šis akinis nuo saulės nešiojančiam atrodys protingas. Jis turi savybę patikti beveik visiems. Naudodamas šį tikslų dizainą, dėvėtojas atrodys kruopštus ir nepaprastas. Jis turi malonų ir griežtą dizainą, kad dėvėtojui atrodytų mielas.

20. Van Heusen akiniai nuo saulės:

Van Heusen akiniai nuo saulės

Skirtingai nuo to, ką daugelis galvoja ir daro prielaidą, „Van Heusen“ yra Indijos prekės ženklas, rastas 1989 m. Prekės ženklas gamina tiek oficialius, tiek kasdienius drabužius, skirtus vyrams ir moterims, aprangą ir kitus aksesuarus. Įperkamas prekės ženklas yra žinomas dėl paprastos ir paprastos prašmatnios išvaizdos, įkvėptos verslo ir oficialios išvaizdos bei įmantraus, tačiau madingo klasikinio dizaino.

Pagrindiniai bruožai: Visi priedai yra patogūs, elegantiški, įmantrūs ir klasikiniai, kurie yra nesenstantys ir tinka šiuolaikiniam dizainui.

Galimi saulės akinių tipai: Asortimente vyrauja šios prekės ženklo vyrams skirti „Aviator“ ir „Wayfarer“ akiniai nuo saulės.

Indijoje saulės akinius būtina dėvėti dėl karšto vasaros oro. Akiniai nuo saulės padeda apsisaugoti nuo dulkių, UV spindulių ir karščio. Bet svarbiausia, kad tai tapo stiliaus pareiškimu jaunimui. Akiniai nuo saulės yra būtinas jų priedas. Akiniai nuo saulės yra įvairių spalvų, formų ir dydžių. Norint turėti unikalią išvaizdą, jis turėtų skirtis nuo kitų. Iš įvairių firminių akinių nuo saulės galite pasirinkti stilingus, kad gautumėte įžymybių išvaizdą. Tačiau pirmenybė turėtų būti teikiama akių apsaugai. Kasdien atsiranda daug naujų stilių, skirtų akims nuo saulės, kurios žavi jūsų širdį. Jūs pajusite, kad turite viską.