Dviračių akiniai nuo saulės taip pat laikomi vienu iš svarbiausių bet kurio dviratininko komponentų. Dažnai sakoma, kad kai kurios pagrindinės geros dviračių akinių nuo saulės savybės turėtų būti regėjimo aiškumas. Šie akiniai nuo saulės taip pat puikiai apsaugo akis, ypač kai susiduria su iškylančiomis šakomis, vabzdžiais ir dulkėmis. Be to, kad apsaugotumėte akis, geri dviračių akiniai nuo saulės taip pat turėtų patogiai įsitaisyti ant veido, nejudėdami. Taip pat svarbu universalumas; todėl šie akiniai nuo saulės taip pat būna įvairių spalvų lęšių. Čia yra keletas geriausių dviračių akinių nuo saulės, kuriuos galite pasirinkti.

„Polarlens“ akiniai nuo saulės:

dviračių akiniai nuo saulės

Šie dailūs akiniai nuo saulės buvo pagaminti specialiai dviračių sportui, be kitų sporto šakų. Efektyvus mėlynos spalvos naudojimas suteikia jai jaunatviškumo. Taip pat reikėtų pažymėti, kad objektyvas yra labai lankstus ir neskubės skuba. Aptakus dizainas taip pat užtikrina, kad atspalviai nėra per sunkūs dviratininkui.

Dideli rėmeliai nuo saulės:

Dideli rėmeliai nuo saulės

Šie dideli juodos spalvos akiniai nuo saulės yra klasikinė pora, siūlanti ir stilių, ir funkcionalumą. Šviesiai mėlynos spalvos lęšiai taip pat yra gana prašmatnūs ir netrukdys regėjimui. Šią porą, panašią į įprastus kasdienius akinius nuo saulės, gali nešioti ir dviratininkai, kai nevažinėja dviračiu.

Dizainerių dviračių akiniai nuo saulės:

Dizainerių dviračių akiniai nuo saulės

Ši pora dizainerių sukurtų dviračių akinių nuo saulės buvo sukurta apvyniojimo stiliumi, kad būtų užtikrinta, jog jie tvirtai priglunda prie veido ir kartkartėmis nenusileidžia. Be dviračių sporto, ši pora akinių nuo saulės taip pat gali būti naudojama bėgimui ir plaukiojimui baidarėmis. Todėl, kadangi ji gali būti naudojama keliems tikslams, ji yra populiari pora.

Veidrodiniai lęšiai nuo saulės:

Veidrodiniai lęšiai nuo saulės

Ši pora yra tikrai įspūdinga, nes ji yra lengva ir tuo pat metu labai stilinga. Naudojant juodas ir veidrodines lęšių spalvas, jis tampa patrauklus tiek vyrams, tiek moterims. Ši pora be dviračių gali būti naudojama ir golfui. Užapvalintas kraštas viduryje užtikrina, kad jis tvirtai priglunda prie nosies, nepaliekant žymių.

Klasikiniai juodi dviračių akiniai nuo saulės:

Klasikiniai juodi dviračių akiniai nuo saulės

Ši klasikinė juodos spalvos pora yra paprasta, tačiau pakankamai stilinga, kad būtų galima teigti. Sukurta įdomios formos, ji turi smulkių detalių puošmenų, kuriomis ji išsiskiria iš kitų rinkoje esančių variantų. Jis taip pat tvirtai sėdi ant veido ir nenusileidžia – tai papildoma premija.

„Amber Lens“ dviračių akiniai nuo saulės:

Gintariniai lęšiai dviračiams nuo saulės

Ši gintaro atspalvių pora puikiai apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių. Dėl elegantiško dizaino ir įdomios formos jis yra universalus pasiūlymas, kuris gali būti naudojamas ne tik važiuojant dviračiu, bet ir kitiems sportininkams. Ši pora taip pat turi ventiliacijos angas, užtikrinančias, kad drėgmė nesikauptų aplink akis ir netrukdytų regėjimui.

Poliarizuoti akiniai nuo saulės:

Poliarizuoti akiniai nuo saulės

Ši daugiaspalvė dviračių saulės akinių pora yra gana drąsi ir tikrai padarys garsų stiliaus pareiškimą. Vyraujanti sidabro spalva yra gana raminanti, palyginti su įvairiaspalviais lęšiais. Naudojami profesionalių dviratininkų, jie efektyviai garantuoja apsaugą nuo saulės. Jis yra lengvas ir nepridės papildomo svorio veidui.

Ledo mėlyni dviračių akiniai nuo saulės:

Ledo mėlyni dviračių akiniai nuo saulės

Ši ledo mėlyna pora yra gana patraukli akims ir gana raminanti dėvėti. Puikiai tinka vasaros mėnesiams, kai lauke būna karšta ir drėgna. Mažos bangų detalės taip pat suteikia šiai akinių porai charakterio. Mėlynos spalvos lęšiai taip pat užtikrina, kad dviratininkas galės mėgautis puikiu matomumu.

Grafiniai dviračių akiniai nuo saulės:

Grafiniai dviračių akiniai nuo saulės

Ši rudos atspalvio grafikos pora yra stilinga ir funkcionali tuo pačiu metu. Jis labiau tinka moterims dėl įdomios formos ir spalvos.