Salwar kameez tozlukları günümüzde yaygın olarak kabul edilmektedir. Tayt tipi şalvar giymek kolay ve zevkli hale geldi. Vücuda uygun ve bacaklarda sıkıdır. Güzel kumaşlarda hazır tozluklar bile mevcuttur. Tozlukta istediğiniz rengi elde edeceksiniz. Düz ve desenli olarak mevcuttur. Kurta’yı tozluklarla eşleştirerek ve eşleşen dupatta alarak kendi modanızı bile yaratabilirsiniz. Eşsiz bir baskı olacak. Kurtalar bile dikişli olarak mevcuttur. Böylece şalvarınızı diktirmek için terzileri beklemenize gerek yok. Her şeyi hazırlayın ve anında giyin.

Trenddeki Bayan Salwar Kameez Taytlarının En Son ve Moda Tasarımları:

Tozluk ile ilk 9 salwar kameez’e bakalım.

1. Salwar Kameez Kadife Tayt:

şalvar kameez tozluk

Bu şalvar tayt, biraz kalın ve parlak olan kadife kumaştandır. Bu kırmızı renkli kadife tayt, serin bir atmosferde hoştur. Kameeziniz kırmızı renk tasarımına sahipse, bu kadife taytı o kameez ile eşleştirebilir ve modaya uygun bir görünüme sahip olabilirsiniz..

2. Pamuklu Şalvar Kameez Tayt:

Pamuklu Şalvar Kameez Tayt

Tozluklu bu salwar kameez, temel renk olarak pembe ve beyaz renkli çiçek baskısı ile muhteşem bir tasarıma sahiptir. Bu tayt, baskılı kameez ve düz çift renkli dupatta ile harika görünüyor. Bu tayt, cildinizi tahriş etmeyen yumuşak kumaştandır..

3. Salwar Kameez Baskılı Tayt:

SalwarKameez Baskılı Tayt

Bu tayt şalvarı, mor ve kırmızı renkli baskılı formdadır. Sade kurta ile eşleştirebilirsiniz. Bu tayt, altta kırışma olmadan düz kesimdir. Tozluk, benzersiz görünen baskı gibi modern sanatlara sahip ve şalvar elbiseniz diğerlerinden farklı görünecek.

4. Ayak Bileği Uzunluğu Salwar Kameez Tayt:

Bilek Boyu SalwarKameez Tayt

Bu salwar kameez tayt, ayak bileği uzunluğundadır, yani ayak bileğinize kadardır ve sonunda taç yaprakları oluşturmaz. Siyah renkte olduğu için içinde herhangi bir kurta ile gidebilirsiniz. Ayak bileği uzunluğu legging şu anda oldukça talep görüyor ve bayanları arkasından çıldırttı.

5. Geri Kesme Salwar Kameez Tayt:

Sırt Dekolteli SalwarKameez Tayt

Tozluktaki bu tasarım, arkadan kesme deseniyle tamamen yeni. Siyah taytın arka kısmında çapraz çapraz desen vardır. Bu arkadan kesilmiş deseni göstermek için diz boyu bir kurtaya sahip olun. Bu tayt yüksek bellidir ve ayak bileğine çok iyi oturur.

6. Salwar Kameez Üzengi Tayt:

SalwarKameez Üzengi Tayt

Bu şalvar tayt çorap gibi görünüyor. Biraz ince bir malzemedir ve etriye tasarımına sahiptir. Ayaklarınızı da kaplar. Bacağınızın sadece parmak ucu açık. Ayaklarınızı hem sıcaktan hem de soğuktan koruduğu için her mevsim avantajlıdır. Bu tozlukta düz astar tasarımı var.

7. Salwar Kameez Parlak Tozluk:

SalwarKameez Parlak Tayt

Çok parlak şalvar ve legging. Yüksek belli ve bütün tayt kumaşı ile ışıl ışıl parlıyor. Bu, bacaklarınıza iyi oturma ve şekil verir. İnce bacaklar parlak tayt içinde sıcak görünür. Ayak bileği çok az kırışık içerir ve taytın parlaklığı göz alıcıdır.

8. Salwar Kameez Nakış Tozlukları:

SalwarKameez Nakışlı Tayt

Bu, bir tarafında nakış işlemeli muhteşem şalvar legging. Bu yeşil tayt üzerinde çok renkli zikzak tasarım bulunmaktadır. İşlemeli taytlarda sizi güzel gösterecek çeşitli başka tasarım türleri de mevcuttur..

9. Salwar Kameez Pamuklu Tayt:

SalwarKameez Pamuklu Tayt

Bu, fıstık yeşili renginde basit ve sade bir şalvardır. En çok talep gören pamuklu kumaştır, bu nedenle hiç şüphesiz rahat olacaktır. Bazı bayanlar sadece pamuklu tayt giymeyi tercih eder. Tayt tasarım içermediği için her tasarım kurta ile kullanılabilir..

Salwar kameez legging, günlük ihtiyaçlar için bir zorunluluktur. Düz bir legging, 2 veya daha fazla kurta ile eşleşme amacını yerine getirebilir. Bayanlar, birçok kurta ile kolayca eşleşebilecekleri pikap renklerini giymeye devam ediyor. Onların parasını da kurtarır. Legging, günlük olarak giyebileceğiniz bir şeydir. Markalı taytlarda bile birçok renk tonu mevcuttur.