Šiais laikais labiau mėgstami medžio amatai. Jie suteikia stulbinančią išvaizdą ir gali viską pagražinti per kelias minutes. Įvairūs dizainai ir modeliai yra išraižyti ant medžio, o tai suteikia grožio. Nors tai reikalauja kantrybės ir susikaupimo, rezultatas visada suteikia mums laimės. Jei norite ką nors padovanoti savo artimiesiems, bet nerandate to, kas atitiktų jūsų biudžetą, tuomet turėtumėte imtis šios užduoties ir pabandyti pasigaminti medžio dirbinį, kuris tikrai padės.

Geriausi medžio amatų dizainai, idėjos ir modeliai:

Čia yra 15 geriausių medžio amatų, kuriuos galite išbandyti ir tobulėti,

1. Durų dekoro medžio amatas:

Durų dekoro medžio amatas

Tai mažai tinka ir blizga jūsų priekinėms durims, ir tikrai graži kolekcija jūsų vaikų miegamojo durims. Tai visiškai rankų darbo ir yra vienas gražiausių ir išrankiausių jūsų interjero kolekcijos amatų. Galite patobulinti ir pritaikyti šį amatą naudodami savo kūrybiškumą ir idėjas, tokias kaip bet kokios abėcėlės, subtilūs raštai, formos ir pan. Šis pasirinktinis medinis amatų modelis yra naudingas kaip durų pakaba. Atminkite šiuos daiktus prie savo durų ir atrodykite pasakiškai.

2. Mediniai amatų nuotraukų rėmeliai:

Medinis amatų nuotraukų rėmelis

Nuotraukų rėmelis yra svarbus mūsų gyvenime, siekiant apsaugoti mūsų prisiminimus. Taigi kodėl gi nepasigaminus patiems? Padaryti medinį nuotraukų rėmelį yra labai paprasta. Nereikia būti medienos formavimo ekspertu. Bet koks įrankis, kuris jums atrodo patogus, gali būti naudojamas bet kokios formos ir dydžio nuotraukų rėmeliams gaminti. Galite pasitelkti įvairias idėjas ir kūrybiškumą ir papuošti rėmą juostelėmis, deimantais, karoliukais, vilna ir pan. Tai yra geriausias pasirinkimas dovanojant ar dekoruojant kambarį.

3. Mediniai lėktuvai kaip amatai:

Mediniai lėktuvai kaip amatai

Tai paprastas, lengvas medinis amatas ir jūsų vaikams tikrai patiks šis amatas, lėktuvas kaip medinis amatas bus puikus pasirinkimas kaip dovana jūsų vaikams. Tai tinka bet kokiems mokyklos vakarėlių projektams. Jei turite ledų lazdelių kolekciją, galite pasigaminti lėktuvą. Galite naudoti skirtingus stilius; dekoravimo medžiagas, taip pat galite išbandyti įvairias spalvas kurdami šį amatą. Vaikai gali lavinti savo amato sugebėjimus tiesiog išbandydami šį amatą.

4. Mediniai sieniniai kabantys amatai:

Mediniai sienų kabinimo amatai

Sienų apmušalai iš medžio yra labai patrauklūs. Jie atrodo realistiški. Nėra baimės sulūžti. Yra tokia klaidinga nuomonė, kad medinės sienų apmušalai reikalauja ekspertų, o tai yra neteisinga. Galite bet kokiu būdu pasigaminti savo sieną ir ją papuošti. Net nepoliruotas kabinimas ant sienos atrodo puikiai. Vėlgi, jie puikiai tinka dovanoti. Galite naudoti blizgius karoliukus, vandens spalvas, juosteles, nuotraukas ir pan., Kurie gali daug papildyti jūsų sienų pakabą.

5. Medinių laikrodžių amatų idėja:

Medinių laikrodžių amatų idėja

Tai yra geriausi medžio amatų modeliai, kurių amatų kolekcijose yra daug. Tai tylus kabantis sieninis laikrodis, padarytas ir užbaigtas tik tinkama apdaila, kurios blizgus medžio paviršius. Visiškai individualizuotas amatas yra geriausias būdas kartkartėmis išreikšti savo jausmus, taip pat galite dovanoti šį medinį laikrodį savo artimiesiems Valentino dieną. Šio medinio rankų darbo laikrodžio ar laikrodžio viduryje taip pat galite rasti nuotraukų. Galite išbandyti šią amatų medienos idėją kitai Valentino dienai.

6. Medinė tapybos lenta:

Medinė tapybos lenta

Tapyba ant medinės rankų darbo lentos yra kažkas šaunaus ir unikalaus. Užuot naudoję popieriaus lapus, galite naudoti medinę lentą, kad nupieštumėte nuostabius medžių, gėlių, paukščių gyvūnų ir daugelio kitų paveikslėlius ar paveikslus. Norėdami pagaminti tą lentą, jums reikės bet kokios formos medžio gabalo ar gabalų, bet kokio įrankio, galinčio nušlifuoti medieną ir padaryti ją lygią, ir esate pasiruošę eiti. Tačiau sklandumas gali skirtis priklausomai nuo pageidavimų. Dažymui gali būti naudojama net nešlifuota ir šiurkšti mediena, kuri paveikslui suteiks stulbinančią išvaizdą.

7. Medinis menininkų paletės amatas:

Medinis menininkų paletės amatas

Taip pat rasite daug įvairių medinių amatų formų, tačiau jei planuojate ką nors padovanoti savo draugui menininkui, ši aliejinių dažų maišymo lenta arba medinė menininko paletė tikrai bus gera idėja. Tai gali naudoti menininkas, norėdamas sukurti skirtingus atspalvius, ir tai yra viena iš populiarių amatų rūšių, pagaminta iš viso ir pagaminta tik iš medžio ir jokios kitos medžiagos. Nors galite pasigaminti patys, tai galite rasti bet kurioje internetinėje parduotuvėje. Tai yra įvairių formų ir galite rasti tų pačių veislių.

8. Kalėdų specialus medinis amatas:

Specialus Kalėdų medinis amatas

Šios medžio amatų idėjos bus vaikų amatų rūšys, medžiaga yra visiškai medinė ir pagaminta kaip 10 medinių raudonųjų paukščių. Tai naudinga Kalėdų dekoravimui, kokybiška medžiaga yra gera, jei pageidaujama naudoti tinkamą fanerą ir ją taip pat galima apsvarstyti tapybai. Tai geriausia medinių amatų idėja, kurią galima panaudoti švenčiant Kalėdas su draugais ir šeima.

9. Mediniai lentynos:

Amatai iš medinių lentynų

Nebaigtos medžio amatų lentynos yra kitas geriausias medinių amatų pasirinkimas. Jie yra palyginti stipresni ir gali atlaikyti didelius svorius. Be to, jie yra draugiški biudžetui. Be to, prie jo galite pridėti savo dizainą. Kadangi jie yra rankų darbo, juos galima formuoti ir koreguoti pagal jūsų pageidavimus. Juos galima dažyti ir dekoruoti tiesiog naudojant įvairius spalvų atspalvius ir įvairius dekoratyvinius dirbinius, tokius kaip deimantai, karoliukai, akmenys, popieriaus karpiniai, juostelės ir kt..

10. „Pasidaryk pats“ medžio amatas:

„Pasidaryk pats“ medinis amatas

Tai paprasti „pasidaryk pats“ medžio amatai, kuriuos galima naudoti bet kokia proga, pavyzdžiui, Velykų, Kalėdų, festivalio ar bet kokio vakarėlio dekoravimui. Šis amatas yra pagamintas iš medinės medžiagos su medžio tipo spalva. Lengvai išgraviruotas arba nudažytas jūsų kūrybine vaizduote. Įsigykite šį tuščią neįrengtą medinį amatą bet kokio tipo projektams.

11. Medinės stačiakampio lentos:

Medinės stačiakampės lentos

Jei vestuvių vakarėlio metu ieškote kažko kito, įsigykite šias natūralios medienos pušies lentas. Tai yra aukštos kokybės ir lygios rūšies medžiaga, išbando šią 10 krūva lentų kaip „pasidaryk pats“ asmeninius amatus. Visi gabalai yra su gera kolekcija jūsų amatui. Naudinga medžio dirbinių dizainui.

12. Medinės lempos amatas:

Medinis lempos amatas

Lempos gali suteikti grožio bet kuriam paprastam dalykui. Ar tai būtų kambarys, ar biuras. Čia taip pat galite išbandyti savo lempos gamybos galimybes. Pabandykite jį pagaminti iš medžio. Medinės lempos yra gražios ir labai patrauklios. Palyginti su kitomis medžiagomis, medinės lempos yra populiaresnės. Įvairūs dizainai ir dekoratyviniai gaminiai gali atrodyti pasakiškai.

13. Medinių amatų papuošalų dėžutės amatas:

Medinių amatų papuošalų dėžutės amatai

Padovanok šią papuošalų širdies amatų dėžutę savo mylimam žmogui; šis medžio amatų dizainas yra žavingas. Tai europietiško stiliaus apvalios širdies formos amatas, pagamintas iš tikros medienos medžiagos. Į paviršių nepateksite vienos spalvos ar dažų. Pagal savo idėją galite pridėti keletą spalvų – tai geriausia dovana „pasidaryk pats“ modeliais. Funkcija yra visiškai ekologiška ir 5 kg juvelyrinių dirbinių su blizgia technika.

14. „Key Hook Love Bird“ mediniai amatai:

„Key Hook Love Bird Wooden Craft“

Jei savo brangiam žmogui planuojate kažkokią amatų idėją, tada rankų darbo amatai yra geriausi medžio amatų ženklai. Tai dirbtinis meilės paukštis, kuris yra meilės ženklas amatuose, šiam amatui naudojama ketaus ir medinė medžiaga. Baltos spalvos kabliukai dažyti ir pritvirtinti dažyta mediena su Karibų jūros mėlyno rašto spalva. Šis amatas yra geriausias pasirinkimas dovanoti savo mylimą žmogų gimtadienio vakarėlyje. Tai taip pat naudinga kaip raktų kablys ar karolių laikiklis. Tai unikalus dekoratyvinis amatas mūsų brangiam.

15. Mediniai šaukštai namų dekoratyvinis amatas:

Mediniai šaukštai namų dekoravimui

Ieškote kažko naujo savo sodui ar planuojate įsigyti šaukštą paukščių lesykloms, tuomet būtinai turite pažvelgti į šį medinių šaukštų modelį. Tai geriausias medinių šaukštų pasirinkimas jūsų lauko sodo stalui. Amatuose galite perdirbti senus šaukštus; tai labai įspūdinga, kai savo sodo dekoravimui naudojate rankų darbo indus. Vaikams taip pat patiks gaminti tokius šaukštų amatus, tai padeda jiems tobulinti savo kūrybiškumą. Šio tipo mediniai rankdarbiai tikrai patraukia jūsų draugų dėmesį.

Kaip minėta aukščiau, mediniai amatai yra skirtingi ir unikalūs. Jie suteikia naują žvilgsnį į jūsų priklausymą. Mediniai amatai yra biudžetiniai, gražūs ir patrauklūs. Ne kiekvienas medinis amatas yra sunkus. Yra keletas, kuriuos lengva padaryti. Dar vienas medinių amatų gamybos privalumas yra tas, kad labai mažai reikia priežiūros, mediniai amatai nereikalauja jokio sudėtingo jų priežiūros proceso. Be to, neprivaloma naudoti įrankių, skirtų tik mediniams amatams, galite naudoti bet kurį savo pasirinktą įrankį ir ant medžio padaryti nuostabų dizainą bei raštus. Mediniai amatai taip pat labai naudingi dovanojant. Yra tiek daug medinių amatų variantų, kuriuos galite apsvarstyti dovanodami savo artimiesiems. Be to, mediniai amatai yra rankų darbo – tai tikrai padės jūsų artimiesiems jaustis ypatingai. Taigi, yra tiek daug priežasčių apsvarstyti šį nuostabų amatą – medinį amatą.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.