Pasistenkite šių greitų ir paprastų amatų savo vaikams, kuriems kartais būna nuobodu. Kai kurie tėvai tikrai neturi to ypatingo kūrybinio talento, kad galėtų įveikti savo vaiko nuobodulį. Tačiau patekti į paruoštą sprendimą nepakanka. Atvirkščiai, vaikams reikia suaugusiųjų paramos, kad jie suprastų savo kūrybinius įgūdžius. Taigi, tokių situacijų tėvams čia pateikiamos įvairiausios ir įmantriausios idėjos, kaip lengvai padaryti amatus vaikams. Galite pasinaudoti šiomis paprastomis idėjomis, kaip sukurti patogius, bet nuostabius amatus vaikams.

Kaip gaminti amatus namuose:

Štai keletas penkių geriausių idėjų, kaip pasigaminti amatų namuose.

1. Gražus ir paprastas veltinio gėlių amatas:

Jei ieškote šaunių ir lengvų veltinio gėlių amatų vaikams, jūsų medžioklė baigiasi čia. Naršykite šią šiuolaikišką ir visiškai naują lengvo amato idėją, kurią vaikai gali pasigaminti namuose, naudodami pigiausias medžiagas.

Mūsų kūrybiškumas yra tas, kad mes galime pagaminti bet kokį gėlių skaičių ir pritvirtinti vienas prie kito, kad sukurtume akinančius veltinius bet kokiam ypatingam įvykiui. Be to, žingsniai, susiję su šio ypatingo veltinio gėlių amatų gamyba, yra tokie nesudėtingi ir lengvai suprantami net mažiems vaikams. Pasinaudoję minimalia suaugusiųjų pagalba, vaikai tikrai galės mėgautis šio lengvo amato kūrimu, kuo labiau įsitraukdami.

kaip pasidaryti amatus

Čia naudojamos šios medžiagos:

 • Storas aksominis audinys (4 spalvos)
 • Mažas kvadratinis kortelės gabalas, visiškai uždengtas
 • Klijai
 • Žirklės
 • Adata ir siūlai.

Pirma, aksominį audinį reikia supjaustyti juostelėmis. Čia mes pasirenkame trijų spalvų gėles ir du žalius lapus. Tam mums reikia visiškai keturių spalvų aksominių audinių juostelių. Žalias audinys supjaustomas lapo forma ir turi būti susiuvamas išilgai kampų, naudojant adatą ir žalią siūlą. Ir dabar trijų spalvų aksominio audinio juostelės turėtų būti supjaustytos ir sulankstytos, kaip parodyta paveikslėlyje. Dabar gėlės ir lapai yra paruošti.

Kitas žingsnis – padaryti laikiklį, kuris neštų šiuos daiktus. Tam mums reikia kvadrato formos kartono gabalo, jis taip pat yra padengtas popieriaus lapu ar net pačiu aksomo audiniu, bet skirtingo atspalvio. Galiausiai jie priklijuojami prie kartono, kad būtų rodomas elegantiškas menas, kaip parodyta paveikslėlyje.

Tai viskas, mes su juo padarėme. Čia mes gauname nuostabią ir sensacingą užbaigto gėlių veltinio amato išvaizdą. Mėgaukitės savo diena pradžiugindami save ir pradžiugindami kitus, padovanodami jiems šį amatą.

2. „Pasidaryk pats“ putų polistirolo rožių rutulio amatas:

Meno kūrimas naudojant putų polistirolo medžiagą yra pernelyg paprastas ir lengvas. Amatas nesutrinka, nors padeda viską sutvarkyti. Tačiau daugelis vaikų mokėtų kurti meną ir amatus naudojant šias lengvas putų polistirolo medžiagas. Atsakymas yra čia. Išbandykite šį amatą, kuris pagamintas naudojant rinkoje lengvai prieinamas medžiagas.

Be to, čia parodytas „Styrofoam Rose Ball“ rožėms gaminti naudoja tik vieną spalvotą popierių. Visiškai mūsų kūrybiškumas yra tai, kad galime pasirinkti ryškias spalvas ir papildomus ornamentus rožių kamuoliukui papuošti. Be jokios abejonės, tai gali būti laikoma patogiausiu ir paprasčiausiu amatu gaminti ir parduoti. Įeikime į tai.

kaip padaryti meną ir amatus

Reikalingos medžiagos yra:

 • Putplasčio kamuolys
 • Krepinis popierius
 • Lanko gaminimo juostelės
 • Blizgučiai
 • Karoliukai
 • Klijai
 • Žirklės

Pirmiausia kamuolys pradurtas centrine skylute, kad įterptumėte juostelę, kaip parodyta. Krepinis popierius supjaustomas juostelėmis ir sulankstomas, kad gautų gėlės formą. Jis pagamintas daugiau skaičių, ir galiausiai visi yra įstrigę ant rutulio unikaliu modeliu. Tada, atsižvelgiant į mūsų vaizduotę, ant jų klijuojami kai kurie blizgučiai ir karoliukai, kad būtų galima juos papuošti.

3. Popieriniai paukščių amatai vaikams:

Čia yra juokingai atrodantis popierinių paukščių projektas, kuris atrodo toks grakštus. Tai lengva padaryti namuose, nes galite pakabinti jį papuošti kambarį arba padovanoti savo draugui, kaip savo naujovę.

Tokio tipo amatus gali pamėgti ir vaikai bei ikimokyklinio amžiaus vaikai. Be to, šie maži vaikai taip pat gali pabandyti juos pagaminti. Šie amatai taip pat juos moko, kaip padaryti tokius linksmus amatus, žaismingus ir malonius.

amatai vaikams gaminti

Štai dalykai, kurių jums gali prireikti, taip pat aprašymas, kaip padaryti šį įdomų amatą:

 • Spalvinga diagrama ar amatų popierius
 • Juodas eskizinis rašiklis
 • Žirklės
 • Pieštukiniai klijai

Kiekvienam popieriniam paukščiui gali prireikti dviejų spalvotų diagramų, supjaustytų apskritimo forma su dviem skirtingais skersmenimis. Jie yra atitinkamai sulankstyti, kaip parodyta paveikslėlyje. Snapas ir jo uodega taip pat atsekami ir supjaustomi taip, kaip parodyta, o po to priklijuojami apskritimo formos popieriaus gale. Norėdami pridėti kai kurias detales, naudojamas juodas eskizas.

Štai jie jums, vaikai! Neabejotina, kad jums buvo įdomu gaminti tokį paprastą ir lengvą amatą. Jei jūs, vaikai, į tai įsitraukiate vieną kartą, nesustokite tik iki jūsų. Net pasidalykite šia kūrimo idėja su draugais ir padėkite jiems pateikti visą mokymo programą.

4. Dešimt pusių spalvingų dovanų dėžutės amatų:

Jei norite, kad jūsų dovanų pristatymas būtų unikalus, rinkitės šią rankų darbo dovanų dėžutę. Tokį rankų darbo gaminimą lengva padaryti. Kartais manome, kad dovana, kurią reikia įteikti savo artimiesiems, yra tokia ypatinga, kad ją reikia padengti tokiu pat mastu specialiomis dovanų dėžutėmis. Tokiomis aplinkybėmis galime pasinaudoti tokiais amatais, kurie sukuria išskirtinį dovanų dėžutės asortimentą. Šiems modifikuotiems ir puošniems amatams gaminti namuose reikia tik vienos įvairių spalvų medžiagos, kad būtų užbaigtas visas menas.

lengvai gaminami ir parduodami amatai

Medžiagos yra:

 • Diagramos popieriai iš dešimties spalvų
 • Juodas eskizas
 • Klijai ir žirklės

Šie dešimt diagramos dokumentų pirmiausia supjaustomi ledo ritulio lazdos formos, kurios eskizas parodytas paveikslėlio nuorodoje. Tačiau kreivės turi būti abiejuose popieriaus juostelių galuose. Žvelgiant iš vieno galo, visi dokumentai yra sujungti, kad jų kreivės būtų sujungtos. Ir panašiai daromas ir kitas galas. Jei reikia, šias kreives galite klijuoti klijais, jei manote, kad jos yra atlaisvintos.

Taigi mes įsigijome puikų dovanų dėžutės meną. Galite naudoti kelias spalvas arba tik dvi spalvas. Viskas priklauso nuo jūsų, pasirinkti savo kūrybiškumą.

5. “Paper Star” namų dekoro amatas:

Raskite šį autentišką ir gražų „pasidaryk pats“ meną, kad sukurtumėte popierinį „Star“ namų dekorą. Atrodo nepaprastai gražiai! Galite parodyti meną stikliniame dubenyje, kad papuoštumėte stalviršį, arba pakabinti, kad papuoštumėte savo namus. Galite pasirinkti ryškias spalvas ir dizainą, kad sukurtumėte savo amato dizainą.

Puikiai tiktų Kalėdų papuošimui. Kai ateina Kalėdų sezonas, žvaigždės būtinai kabo visuose namuose, kuriems šventę reikia švęsti su visu entuziazmu. Šios žvaigždės suteikia tą putojantį išvaizdą visiems namams, kai jos dekoruojamos papildomais priedais. Be to, tokio tipo meno ir amatų veiklą puošia dauguma vaikų ir jaunuolių. Kadangi jis tinka ir kitoms ypatingoms progoms.

Lengvos amatų idėjos vaikams, kurias galima pasigaminti namuose

Štai dalykai, kurių jums gali prireikti, taip pat iliustracija, kaip pasidaryti „pasidaryk pats“ amatų:

 • Savarankiškai sukurti dovanų įpakavimai
 • Žirklės
 • Klijai
 • Dizainerių siūlai.

Dovanų pakavimo popierius supjaustomas į tikslų kvadratą, o tada lankstymas atliekamas taip, kaip žingsnis po žingsnio parodyta paveikslėlio nuorodoje. Ir keturi kampai atitinkamai supjaustomi ir įstrigo. Panašiai tą patį procesą turite pakartoti ir antrą kartą iš to paties dizaino popieriaus. Galiausiai abu yra priklijuoti vienas prie kito. Ir jei reikia, sriegiamas siūlas, kad jis būtų pakabintas nuo stogo.

Kad vaikai nenuklystų nuo netinkamo šiuolaikinių elektroninių prietaisų naudojimo būdo, jie gali būti įpratę užsiimti tokia meno kūrimo veikla. Šių vaikų pasirinktas būdas išlaikyti nuobodulį yra televizoriai ar bet kokie kiti skaitmeniniai įrenginiai. Vietoj to, mes, suaugusieji, turėtume išmokyti juos imtis bet kokių fizinių įpročių, tokių kaip sodininkystė, rašymas, šokiai, žaidimai lauke ar net nepažeisti meno ir amatų užsiėmimai..

Čia išryškėja meno ir amatų kūrimo vaikams reikšmė. Jiems reikėtų šiek tiek padėti, kad būtų pasiektas toks stabilumas. Vaikai, kurdami meną, tiesiogiai juos sieja, kad galėtų tobulinti ir lavinti jų smulkiąją motoriką. Dėl to jie yra visiškai tinkami kurti savo akademinius projektus. Todėl vaikai turėtų būti sąmoningai skatinami perimti tokius naudingus ir nuostabius rankdarbius.