Norite, kad jūsų vaikai kuo nors užsiimtų atostogų metu! Bebrų amatų idėjos yra puikus būdas leisti jiems mokytis ir linksmintis. Menas apima tiesiog popieriaus amatų pjaustymą ir įklijavimą tam tikra tema. Tai plačiausia veikla ikimokyklinio ugdymo įstaigose, pradinėse mokyklose, vaikų darželiuose ir kt.

Geriausi bebrų amatai ikimokyklinio amžiaus vaikams ir vaikams:

Štai keletas nuostabių bebrų sukurtų amatų,

1. Skautų bebro pakaba:

Skautų bebrų pakaba

Norite suprojektuoti savo pakabą! Štai idėja, kuri jums puikiai padėtų bebrų amatuose. Pakaboje yra centralizuotas bebras, kuriam suteikiama skautiška uniforma.

2. Bebro skrybėlė kūdikiui:

Bebro skrybėlė kūdikiui

Taip, tai gali būti puiki dovana jūsų kūdikiui iš vilnos. Klastingas bebras yra įvairių spalvų, todėl visas meškos veidas su dviem mažomis ausimis yra aukščiau. Tai rankų darbo, todėl suteikia švelnų prisilietimą.

3. Popierinė indų bebrų kaukė:

Popierinė indų bebrų kaukė

Amatų idėjos bebrams veido kaukei gaminti visada gaminamos naudojant popierinius indus. Meno kūrinyje buvo dažomi, pjaunami ir klijuojami popieriniai amatai, kad būtų sukurta puiki veido kaukė. Jūs gausite pagamintą medžiagą iš mažo biudžeto, todėl įsigykite šį savo miegamojo sienos modelį.

4. Abėcėlinis bebrų amatas:

Abėcėlinis bebrų amatas

Populiarus būdas žaisti ir mokytis abėcėlės yra bebrų amatai ikimokyklinukams. Amatas reikalauja bet kokios abėcėlės, įrėmintos bebro su uodega, dantimis ir akimis. Tai padeda mokytis juokingu būdu, šis stilius padeda mokytojams išmokyti savo mažus mokinius žaisti žaidimo stiliaus.

5. Kanados bebrų amatas:

Kanados bebrų amatas

Sakoma, kad Kanados bebras yra užimtas bebrų menas & amatai. Jis pagamintas iš minkšto popieriaus vaidmenų kartu su įvairių formų ir raštų diagramomis, kad būtų sukurtas visiškas bebras. Rudos spalvos bebrų amatų dizainas suteikia patrauklų vaizdą.

6. „Beaver“ popierinis maišelis:

Bebrinis popierinis maišelis

Popieriniai maišeliai buvo įdomus būdas padovanoti vaikams unikalų būdą. Rudą popierinį maišelį puošia pelėdos auginiai, suteikiantys mielai atrodyti krepšiui su dailiu lankeliu virš rankenų. Tai graži dovana jūsų mergaitei, ji yra gražiai pagaminta.

7. Bebro dantų šepetėlio laikiklis:

Bebrų dantų šepetėlio laikiklis

Ieškote unikalaus šepetėlio laikiklio! Čia yra bebrų užtvankos amatų dizainas, pagamintas iš popieriaus indo ir medžio, kad būtų suteikta puiki šepetėlio laikiklio forma. Meno kūrinį galima lengvai pritvirtinti prie bet kurio vonios kambario. Galite padaryti unikalų būdą, kaip padaryti patrauklesnius bebrų amatus.

8. Širdies formos bebras:

Širdies formos bebras

Mokydamasis nori žaisti su formomis! Širdies formos amatų bebrai būtų geriausi. Širdies formos nupieštas bebras tampa žavesnis, naudojant įvairius spausdinimo ir amatų darbus. Tai šypsosi jūsų vaikų veide, įsigykite šį amatą savo vaikams.

9. „Circle Beaver Craft“ dizainas:

„Circle Beaver“ amatų dizainas

Apskritos amatų idėjos bebrams suteikia nuostabų dizainą, kai kartu su alavo dangteliais. Apskritimo forma gaunama naudojant plastikinius dangtelius, ant kurių vaikai nuspalvina ir priklijuoja reikiamas formas, sudarydami veidą.

Bebrų amatas paprastai būna priklijuojamas ir pjaunamas, tačiau, pasikeitus mokymui, jie dabar yra spalvoti knygose, plastikiniuose viršeliuose ir daug daugiau. Jie yra nukirpti, suformuoti ir jiems suteikiama unikali forma, kad jie kartu sužavėtų žiūrovus.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.