Pakartotinis senų daiktų naudojimas visada yra gera rankdarbių technika. Akinių dirbiniai yra puikus būdas parodyti savo kūrybinę pusę. Čia yra keletas stiklo dirbinių, pasirinkite iš 9 geriausių stiklo amatų. Šie stiklo dirbiniai parodo, kaip galite paimti paprastą stiklinę ir paversti ją nuostabiu. Šie amatai yra paprasti ir juos galima lengvai padaryti padedant.

Geriausios stiklo butelių amatų idėjos jūsų namams:

Įsigykite šiuos 9 geriausius stiklo amatus savo vaikams,

1. Stiklo žvakidės Stiklo amatai:

Stiklo žvakidės Stiklo amatai

Tai puikus stiklo amatas, kurį galima lengvai padaryti namuose. Stiklas apverstas, o viršus naudojamas kaip žvakidė. Užpildykite dugną spalvotu smėliu ir taip pat pridėkite keletą kriauklių, kad jį papuoštumėte.

2. Vitražo dažų stiklo amatai:

Vitražo dažų stiklo amatai

Tegul kanistrai ir buteliai atrodo nuostabiai su šiuo vitražo gaminiu. Čia buteliai džiovinami ir dažomi vitražo spalvomis. Norėdami pasimėgauti Viduržemio jūros regionu, naudokite spalvas, kurios atrodo kaip vandenynas.

3. Stiklo skambėjimo stiklo amatas:

„Glass Chime Glass Craft“

Šis egzotiškai atrodantis stiklo skambutis gali būti sudėtingas, tačiau galutinis rezultatas yra tiesiog stulbinantis. Šis stiklo butelių amatas naudoja supjaustytus butelių gabalus, kurie yra sujungti viela ir tada dedami ant kilpos. Skambėjimo galai yra kabančios spalvoto stiklo dalys.

4. Jūros stiklo amatai:

Jūros stiklo amatai

Čia yra nuostabi stiklo valtis, visiškai pagaminta iš stiklo gabalėlių. Burė yra tobulas gabalas, kuris atrodo lygiai kaip pati burė. Visos dalys sujungtos sidabrine viela, kad atrodytų nuostabiai. Šis jūros stiklo amatas yra labai unikalus.

5. Stiklo gabalų dubenys Stiklo amatas:

Stiklo gabalų dubenys Stiklo amatai

Padarykite šį nuostabų stiklinį dubenį kaip suvenyrą ar dovaną kam nors. Šios stiklo butelių amatų idėjos puikiai tinka panaudoti spalvotus ir gražiai atrodančius stiklo gabalus. Norėdami išlaikyti formą, turite juos klijuoti stipriais klijais.

6. Jūros stiklo žibinto amatas:

Jūros stiklo žibintų amatas

Šis jūros stiklo žibintas yra unikalus būdas panaudoti iš paplūdimio surinktą jūros stiklą. Čia nereikia naudoti jokių amatų dažų stiklui, nes jūros stiklas yra tikrai spalvotas. Kolekcija puikiai atrodo žibinto viduje, o apšviesta apšviečia kambarį.

7. Rankomis dažytas stiklo amatas:

Rankomis dažytas stiklo amatas

Šie nuostabūs akiniai dažomi rankomis ir sudaro gražų virtuvės komplektą. Plastikinis stiklo amatas gali būti įdomus visiems, kai turite tinkamus įrankius. Akiniams gaminti naudokite gražias spalvas ir nuostabų raštą. Jei gerai mokate tapyti, tai tikrai bus gera idėja.

8. Stiklo papuošalai kaip amatas:

Stiklo papuošalai kaip amatas

Padarykite Kalėdas šviesias ir linksmas naudodami šiuos nuostabius stiklo papuošalus. Šie paplūdimio stiklo amatai naudoja paplūdimio stiklą, kuris, kaip nustatyta, gamina Kalėdų eglutės papuošalus. Galite būti kūrybingi ir pasigaminti keletą kitų rūšių papuošalų. Merginos vaikai gali išbandyti šias stiklo amatų idėjas savo mokykloje amatų laikotarpiu.

9. Audinių popieriaus stiklo amatas:

Audinių popieriaus stiklo amatas

Šis vitražo popieriaus kryžius pagamintas klijuojant spalvotą popierinį popierių ant skaidraus popieriaus. Rezultatas – popieriniai stiklo dirbiniai, kurie gerai atrodo padedami ant lango. Kai pro jį prasiskverbia šviesa, suteikiamas vitražo efektas. Jei norite gaminti paprastus amatus, tai visada bus geras pasirinkimas.

Stiklo dirbiniai paprastą stiklą paverčia fantastiškais objektais. Galite daug ką padaryti naudodami paplūdimio taurę, vyno taures ir tt Galite pagaminti žaliavas iš taurių, kad padarytumėte gerą amatą; į šį stiklo dirbinį galime pažvelgti ir verslo reikalais. Rankų darbo stiklo dirbiniai šiandien yra paklausūs, savo individualizuotus stiklo dirbinius galite parduoti ir internetinėje parduotuvėje. Tai padeda įgyvendinti savo idėją.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.