Rugsėjo 5 -oji visame pasaulyje kasmet minima kaip Mokytojo diena, kuri kartu yra ir daktaro S. Radhakrishnano gimtadienis. Ši diena iš esmės švenčiama dėkingi mokytojams už jų indėlį kuriant vaikams šviesią ateitį. Taigi, kodėl gi ne padėkoti jiems ypatingomis dovanomis!

Geriausi amatai mokytojams:

Štai keletas mokytojų dienos amatų idėjų, kurios plačiai naudojamos dovanojant mokytojams unikalias dovanas.

1. „Lego“ laikiklis:

Mokytojo dienos amatų idėjos vaikams

Tai tikrai būtų įdomus mokytojo dienos amatas jūsų mokytojui. Pagamintas iš „Lego“ žaidimo kaladėlių, jis suteikia tvirtą ir saugų laikiklį raštinės reikmenims laikyti kartu su mobiliaisiais telefonais dirbant prie stalų.

2. Ačiū Gėlių puodas:

Ačiū Gėlių puodas

Kita geriausia meno ir amatų idėja mokytojų dienai yra padėkos gėlių vazonas. Gėlių vazonas pagamintas iš skalės krašto, ant kurio yra mėgstamiausios jūsų mokytojo gėlės, su pastaba, kad ačiū už pagalbą auginant.

3. Mokytojo dalys:

Mokytojo amato dalys mokytojų dienai

Mokytojų dienos amatai ikimokyklinukams būtų neišsamūs be mokytojų diagramos dalių. Paveikslėlyje yra mokytojo portretas, paaiškinantis kūno dalis ir jo funkcijas. Tai taip pat padeda mokiniams mokytis. Jei norite pasijuokti mokytojų dieną, tokio tipo paprasti, bet juokingi amatai bus jūsų mokytojui.

4. Įvertinimo medis:

Mokytojo dienos amatų idėjos ikimokyklinukams

Vertinimo medis būtų geriausias, kuriame būtų mažos įvairių mokinių pastabos, kuriose jie dalijasi savo nuomone ar jausmais mokytojams. Tokios amatų dovanos mokytojams taip pat suteikia pažymį mokytojams, nurodant jų vardą.

5. Geriausios mokytojų karūnos:

Geriausios mokytojų karūnos

Norite suteikti ypatingą garbę savo mėgstamam mokytojui! Amatų idėjos, skirtos mokytojų dovanoms gaminti gražias karūnas, yra idealus būdas. Karūnos pagamintos iš įvairaus dizaino kartoninio popieriaus, dekoruoto perlais ir kitais pakabukais.

6. Individualus gėlių puodas:

Individualus gėlių puodo amatas mokytojų dienai

Norite padovanoti savo mokytojui savo mėgstamiausių mokinių kolekciją! Ši amatų idėja mokytojams atitiks jūsų reikalavimus. Puode yra saulėgrąžų, pagamintų iš popieriaus, suteikiant centralizuotą mokinių vaizdą. Puiki idėja kaip amatų dovana mokytojui mokytojo dienos proga.

7. Pranešimas „Apple“:

Pranešimas „Apple“

Galvojate padovanoti krūvą žinučių iš savo klasės draugų! Padarykite kūrybingą obuolį iš įvairių popieriaus gabalėlių ir sukurkite pranešimą mokytojui, nešantį obuolį. Popieriaus kraštas yra raudonos spalvos, todėl kiekviename raukšlelyje yra pranešimų, o viršuje – pavadinimo ženklas.

8. Spausdinti drugelį:

Mokytojo dienos amatų idėjos vaikams

Spausdinimo mokytojų dienos amatai ikimokyklinio amžiaus vaikams tapo priimtinu mokytojų dovanojimo būdu. Drugelis pagamintas iš įvairių spalvų pėdų atspaudų, todėl drugelis su asmeniniu pranešimu šone.

9. Rankų darbo rėmas:

Rankų darbo rėmelių amatas mokytojų dienai

Kitas dizainas, panašiai sukurtas naudojant spausdinimo parinktį, taip pat yra meno ir amatų dalis. Rėmas pagamintas ranka pjaustant kartoną, kuriame yra penki geriausi mokytojos taškai su jos vardu ir partijos informacija. Galite padovanoti šį amatą savo mokytojui kartu su savo skyriaus draugų komanda, tokio tipo amatai ypatingai vertina prisilietimo momentą.

Mokytojų dienos amatas buvo nauja technika, skirta mokytojams palinkėti ko nors įsimintino. Vietoj brangių dovanų šie naminiai daiktai pasirodė esąs ekologiškas pasirinkimas, mokantis kažko kūrybiško.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.