Meno ir amatų veikla visada yra puiki naujiems besimokantiesiems įvairiuose etapuose. Vaikai – nuo mažų vaikų iki ikimokyklinio amžiaus – tokios veiklos yra mėgstamiausias hobis. Tai plačiai padeda jiems kurti ir išreikšti savo kūrybą. Tokios rankdarbių rūšys labai tinka vaikams ir jaunimui.

Geriausios „Wolfcraft“ idėjos vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Čia pateikiami 9 geriausi amatų amatai ikimokyklinukams ir vaikams, kurie jums tikrai patiks,

1. Lėlių vilko amatai:

Lėlių vilko amatai

Pažvelk į šią juokingą juodosios browry amato ir vilko marionetę, kurią vaikams ir net suaugusiems patiks gaminti. Jo veidas yra visiškai pagamintas iš juodos kailinės medžiagos, o jo akys klampios, o nosis – kempine. Ir pritvirtinta lazda atrodo visiškai kaip marionetė.

2. Kaukės vilkų amatai:

Kaukės vilkų amatai

Susikoncentruokite į šį fantastišką pilkos spalvos vilko kaukės amatą, sudarytą iš storo diagramos popieriaus. Kartografinis popierius atitinkamai supjaustomas, kad gautumėte puikią vilko formą. Norint gauti papildomą žvilgsnį, detalės nupiešiamos naudojant juodos ir pilkos spalvos eskizinius rašiklius. Šią kaukę gali naudoti suaugusieji vakarėlių temomis.

3. Popieriniai vilkų amatai:

Popieriniai vilkų amatai

Išraskime vaikams amatų iš vilkų, kurie yra pernelyg paprasti ir patogiai pagaminti. Jame naudojamas juodas, rudas, baltos spalvos amatų popierius, o jo akys taip pat klampios. Tai visiškai priklauso nuo žinovo, kuris yra atsakingas už meno pjūvius ir kreives.

4. Popieriaus plokštės vilkų amatai:

Popierinės plokštės vilko amatai

Patikrinkite šį unikalų popieriaus plokštės vilko amatų idėją. Čia popieriaus vilkas yra pagamintas naudojant popieriaus plokštelę kartu su kai kuriais spalvotais popieriais. Jo akys, nosis, ausys ir dantys įstrigo savo vaizduote ir dizainu.

5. Gimtadienio vakarėlio skrybėlės Vilko amatai:

Gimtadienio vakarėlio skrybėlės Vilko amatai

Peržiūrėkite šį žavingą vilkų meną ir amatus, kuriuos iš esmės sudaro gimtadienio skrybėlės. Kadangi jie yra su elastingais korpusais, kad būtų patogu dėvėti, jie geriausiai tinka. Pirmiausia paimama vienos spalvos skrybėlė, o visos detalės yra sukurtos ir įklijuotos. Kad būtų juokinga, pritvirtinti tie didžiuliai antakiai su išlindusiu liežuviu.

6. Tualetinio popieriaus ritinio vilkų amatai:

Tualetinio popieriaus ritinio vilkų amatai

Įkraukite šių vilkų amatų idėjų tiems, kurie laukia unikalių beprotiškų amatų. Naudojamas tuščias tualetinio popieriaus ritinys, visiškai padengtas pilkos spalvos popieriumi. Tada tokios detalės kaip galva ir kojos yra tinkamai supjaustytos, kad įgautų formą ir tilptų ant popieriaus ritinio.

7. Pirštų kojinių lėlių vilkų amatai:

Pirštų kojinių lėlių vilkų amatai

Žiūrėkite šį gražų vaikų vilkų amatų, iš esmės pagamintų iš kojinių, meno kūrinį. Storas baltos ir rudos spalvos aksominis popierius naudojamas papildomoms savybėms, kurios turi būti tinkamai priklijuotos ant kojinių, sukurti taip, kad būtų stebėtinas pikto klastingo vilko vaizdas. Tai pati įspūdingiausia pirštų kojinė, skirta vaikams.

8. Vilnoniai nėrimo vilkų amatai:

Amatai iš vilnonio nėrimo vilko

Šis menas ypač skirtas vyresniems vaikams ir suaugusiems. Čia mes padarome šį vilkų laivą užbaigdami megzdami vilną nėrimo būdu. Tai mūsų pasirinkimas ir kūrybiškumas, norėdami jį papuošti naudoti bet kokį pageidaujamą spalvų derinį.

9. „I-pad“ rankovių vilko veltinio amatai:

„I-pad“ rankovių vilko veltinio amatai

Šis amatų vilkas iš „i pad“ dėklo yra išskirtinis ir pranašesnis pasirinkimas norint sukurti esminį dalyką. Jį naudoja daugelis iš mūsų, todėl šiais laikais jis yra milžiniškas. Čia pasirinkta stora natūralaus pilko atspalvio audinio medžiaga, kuriai suteiktas vilkų prisilietimas, kaip parodyta čia.

Vaikai visada yra žaismingos nuotaikos, kuriai reikia papildomo postūmio kuriant tokius naujoviškus amatus. Todėl labai svarbu, kad jiems būtų suteikta ši papildoma erdvė, kad jie galėtų įgyvendinti savo kūrybinius lūkesčius. Be to, jie turi šimtus paprastų būdų, kaip atleisti savo potencialą, ir nuo šiol tai taip pat padeda tėvams užimti vaikus sėdi vienoje vietoje.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.