Ar jūsų vaikas nori padaryti kažką unikalaus? Arba norite ką nors papuošti savo vietą! Čia yra puiki idėja įgyvendinti savo meninę aistrą. Namuose turėkite kelis nepanaudotus karoliukus! Čia yra geriausias būdas padaryti nuostabius karoliukų amatų darbus, kurie jūsų namų dekorui suteiktų trokštamą išvaizdą. Karoliukų rankdarbiams galima įsigyti įvairių formų, dydžių ir medžiagų veislių kolekcijų, naudojant adatų karoliukus. Šį karoliukų kūrinį dažniausiai naudojo juvelyrikos dizaineriai karolių tipo modeliams gaminti.

Geriausi duonos amatų meno kūriniai ir idėjos:

Štai keletas gražių idėjų, kaip geriausiai išnaudoti nenaudingus karoliukus jūsų namuose,

1. Lempos karoliukų stovas:

Šis unikalus meno kūrinys neabejotinai suteiks jūsų dekoracijoms žavesio. Lempos stovas pagamintas iš įvairių amatų karoliukų, sudarančių uždengtą raštą su vieta lemputei viršuje.

2. Sėdintys ananasai:

Norite padovanoti savo vaikui naują ir unikalų žaislą, mokantį tuos vaisių ir daržovių pavadinimus! Sėdintys ananasai yra puikus būdas juos paaiškinti, pagaminti iš įvairių spalvų karoliukų. Jūs galite padovanoti šį karoliukų amatą savo mylimam žmogui arba naudoti juos kaip televizoriaus baldų demonstraciją.

3. Delfinų raktų pakabukas:

Raktų pakabukų kūrimas buvo geriausia karoliukų amatų idėja. Naudodami įvairius spalvingus karoliukus, galite pagaminti raktų pakabukus, tokius kaip delfinai, drambliai ir daug daugiau, kad sukurtumėte subtilią raktų pakabuką. Šį dviratį dažniausiai siūlo jaunos merginos. Geltonos arba rausvos spalvos karoliukai suteikia tinkamą apdailą.

4. Karoliukų vėjo varpelis:

Karoliukų menas ir amatai naujai pažvelgė į karoliukų vėjo skambesį. Skambutis yra pagamintas iš įvairių karoliukų, todėl širdies formos susietos šilko virvelėmis, kad būtų puikus skambutis. Prie stygų taip pat galite pridėti karoliukų. Pakabinkite šį amatą savo namų salėje ar virtuvėje.

5. Karoliukų rašiklio dėžutė:

Kai rašiklio dėžutė pagaminta iš daugybės plastikinių amatų karoliukų, jie suteikia stulbinančią išvaizdą stalo dekoravimui. Pagaminti iš įvairių spalvingų karoliukų, jie tvirtai pritvirtinami, kad dėžutė būtų pakankamai tvirta.

6. Rangoli iš karoliukų:

Maži karoliukai rankdarbiams plačiai naudojami gaminant gražius Rangoli. Naudodami skirtingus spalvingus karoliukus, jie įstrigo ant kortelių popieriaus lapų, sudarydami nuostabų dizainą. Tokie dekoratyviniai karoliukų rangoliai plačiai naudojami dekoruojant Diwali durų laiptelius.

7. Vestuvių dekoravimo vaza:

Gražios perlų amatų karoliukai, naudojami dekoratyvinei vazai gaminti, suteikia žavingą išvaizdą. Vaza pagaminta naudojant pluošto juosteles, ant kurių dedami perlai. Jei norite pridėti daugiau žavesio prie vazos, pridėkite šiek tiek apšvietimo.

8. Karoliukų karoliai:

Juvelyrika buvo geriausias ponių karoliukų amatas, pagamintas naudojant įvairius spalvingus karoliukus ir žvaigždės žavesį pabaigoje. Populiarus tarp vaikų, vėrinį taip pat nešioja kolegijos paaugliai, kad atrodytų kitaip.

9. Stiklo žvakių puodas:

Amatai iš stiklo karoliukų šiais laikais buvo madingi, suteikdami žvakių šviesos dekoravimui naują išvaizdą. Puodą galima pasigaminti naudojant vieną, dvigubą ar įvairių spalvų stiklo karoliukus romantiškoms išvakarėms. Tai galite padaryti patys ir laisvalaikiu.

Amatai vaikams iš karoliukų buvo geriausias būdas įtraukti savo vaiką į kažką kūrybingo atostogų metu. Jei duosite tuos karoliukų ryšulius ir modelį, padėsite jiems išmokti ko nors naujo.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.