Atminimo diena minima lapkričio 11 d., Dar vadinama aguonų diena. Tai atminimo diena, minima Sandraugos šalyse. Kaip valstybė narė nuo Pirmojo pasaulinio karo pabaigos prisiminti savo ginkluotųjų pajėgų narį, žuvusį per Pirmąjį pasaulinį karą.

Atminimo dienos amatai

Geriausi ir lengviausi atminimo dienos amatai vaikams:

Yra keletas amatų, kuriuos galima padaryti šią dieną; kai kurie 9 populiariausi dienos prisiminimai yra šie.

1. Rankų spausdinimo amatas:

Rankų spausdinimo amatas

Šią atminimo dienos amatų idėjas sukūrė rankų atspaudai, kuriuos tereikia pamerkti ranka į dažus, tada paspausti ant popieriaus lapo, iškirpti drožinį ir rašyti citatas bei priklijuoti popierines gėles. Tai lengvas atminimo dienos amatas ir galite klijuoti rankos atspaudą apvalios formos ar bet kokios jums patinkančios formos.

2. Aguonų vainiko amatas:

Aguonų vainiko amatas

Aguonos yra raudonos gėlės su juodomis sėklomis, vienas geras atminimo dienos aguonų amatas yra gėlių vainikas; jūs tiesiog turite padaryti gėlę su raudonu popieriaus lapu, kurį galite sutraiškyti ir padaryti iš juodų sėklų, pagamintų iš popieriaus, klijuoti juos ratu ir pakabinti ant durų.

3. Vazos atminimo dienos amatas:

Vazų atminimo dienos amatas

Vieną gerą atminties dienos amatų užsiėmimą, įskaitant viską, ką turite padaryti, yra gėlių vaza – paimkite savo namuose paliktus stiklinius butelius, nudažykite juos, tada pasigaminkite aguonų gėlių, kurias galite padaryti naudodami kartoną ar popierių ir įdėti vazą, taip pat galite papuošti vazą.

4. Paukščių atminimo dienos amatas:

Paukščių atminimo dienos amatas

Atminimo diena yra taika, o paukščiai yra taikos ženklas, o atminimo diena vaikų amatų veikla yra geriausia, ką galite padėti savo vaikui padaryti, tiesiog padarykite paukštį ir iškirpkite jį iš popieriaus lapo, tada nudažykite raudona spalva kažkoks baltas fonas.

5. Atminimo dienos raktų pakabukas:

Atminimo dienos raktų pakabukas

Puikus atminimo amatas yra raktų pakabukas, kurį padarote gražią aguonų gėlę iš audinio ar gumos, iškirpate, supjaustote ir pritvirtinate prie raktų žiedo. Galite pasigaminti kitokio stiliaus aguonų, o raktų pakabukai yra geras dalykas atminimo dienai.

6. Audinio spausdinimo amatas:

Audinių spausdinimo amatas

Unikalios atminimo dienos amatų idėjos yra audinio atspaudas; raudonas aguonų gėles galite atspausdinti ant audinio ar staltiesės, paimkite baltą audinio gabalėlį ir nudažykite raudonas gėles su juodomis sėklomis centre. Arba galite nusipirkti gėlių pelėsių iš rinkos ir pamerkti juos raudona spalva ir atspausdinti ant balto audinio.

7. Ledų lazdelių amatas:

Ledų lazdelių amatas

Puikūs atminimo amatai yra ledų pagaliukų amatai, viskas, ką jums reikia padaryti, tai padaryti aguonų gėlių ir priklijuoti jas prie ledų pagaliuko, nudažyti ledų pagaliuką žalia spalva arba priderinti prie gėlės, tada priklijuoti tą gėlę prie molio ar kartonas.

8. Vėliavos amatas:

Vėliavos amatas

Štai vienas puikus atminimo amatas – vėliavos amatas, lapkričio 11 d. Galite atsispausdinti aguonų gėles ant nacionalinės vėliavos ir pakelti vėliavą savo namuose..

9. Atminimo dienos partija:

Atminimo dienos paketas

Viena iš naujų „Remembrance“ amatų idėjų yra aguonų partija, iš kurios galite pasigaminti aguonų gėlių ir tiesiog pritvirtinti prie jos smeigtuką, kad galėtumėte pritvirtinti prie drabužių; tai labai unikalus amatas, kurį galite padaryti.

Yra daug amatų, kuriuos galite padaryti, tai beveik diena, kurią turite prisiminti apie karą, ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai sudaryti taiką ir skleisti taiką šią dieną. Šiai dienai reikia skirti svarbą dėl jos atminimo, ir jūs visi turėtumėte skleisti taiką.