Valentino diena yra susijusi su meile ir meile. Diena, kupina širdžių, meilės ir parodanti pagarbą vienas kitam, yra pats nuostabiausias dalykas. Rankų darbo amatai yra geriausia šios dienos idėja. Yra didžiulė Valentino amatų idėjų kolekcija.

Geriausi ir lengviausi Valentino dienos amatai vaikams ir mažiems vaikams:

Štai keletas paprastų Valentino amatų vaikams, suaugusiems ir ikimokyklinio amžiaus vaikams, pasirinkite iš 9 geriausių Valentino dienos amatų,

1. Poros rėmo Valentino amatas:

Valentino amatų pora

Jei savo brangiam ar artimam žmogui ieškote kitokios ir unikalios idėjos, išbandykite šią rėmelio idėją kaip Valentino dovaną. Taip pat bet kurioje internetinėje parduotuvėje rasite keletą medinių rėmų; galite juos suasmeninti pagal savo pasirinkimą. Gaukite savo Valentino paveikslėlį ir padarykite rėmą iš medinės medžiagos. Medžiaga bus blizgus, todėl galėsite gerai nusišypsoti savo meilei ir nepamirškite tinkinti pagal abu savo vardus.

2. „Sweet Heart Garland Craft“:

Saldžios širdies girliandos Valentino amatas

Graži girlianda iš širdžių būtų puiki idėja didžiajai dienai. Puiki idėja praskaidrinti nuotaiką ypatingą dieną. Galite sukurti papildomų širdžių, kad paskleistumėte meilę kaimynystėje. Šis amatas yra lengvas ir reikalauja statybinio popieriaus, kabių ir virvelės.

3. Traškūs ryžiai gydo amatus:

Traškūs ryžiai gydo Valentino amatus

Virtuvėje galite linksmintis su šiais nuostabiais traškiais širdies formos ryžių skanėstais. Jiems papuošti reikia tik širdies formos sausainių pjaustytuvo ar keptuvės su daugybe purkštuvų. Jūs galite mėgautis diena su daug linksmybių. Tai labai lengvi ir geriausi Valentino amatai mažiems vaikams.

4. Drugelio Valentino amatas:

Drugelio Valentino amatas

Tai paprasti drugelio Valentino dienos popieriaus amatai su miela ledinuko galva ir kūnu. Saldainiai su šiais drugelio sparnais atrodo tokie saldūs. Mums reikia tik statybinio popieriaus su gražiomis spalvomis. Vaikai gali mėgautis šiais nuostabiais ledinukais.

5. Širdies pagalvės amatas:

Širdies pagalvės Valentino amatas

Tai labai žaismingi Valentino amatai suaugusiems šia gražia proga. Pokalbio pagalvės yra puiki dovana. Galite tiesiog siūti šias pagalves iš plono audinio ir naudoti purškiamus dažus su trafaretais. Ši ypatinga diena suteikia daugiau įmantrumo.

6. Bunny Face Craft:

Bunny Face Valentino amatas

Tai puiki idėja sukurti paprastą kirpimo ir įklijavimo zuikio amatą. Tai puikus valentino dienos amatas vaikams. Jis gali būti tiesiog įstrigęs ant šaldytuvo arba pakabintas ant skelbimų lentų. Yra daug zuikio veidų, kuriuos būtų galima pasirinkti, kad būtų sukurtas šis mielas amatas.

7. Pieštuko Valentino amatas:

Pieštuko Valentino amatas

Visi norėtų per šį sezoną parašyti gražias meilės citatas. Tai puikūs Valentino amatai ikimokyklinukams turėti Valentino pieštukus. Pieštukai dažyti raudona ir sidabrine metaline spalva. Širdelės ir spiralės pagamintos iš vamzdžių valiklių ir tvirtinamos ant šių pieštukų. Atrodo taip mielai. Dabar reikia turėti keletą mažų bloknotų, kad būtų galima nupiešti tas meilės citatas.

8. Žydintys medžio amatai:

Žydinčio medžio Valentino amatas

Žydintis medis, pagamintas iš vaiko rankos įspūdžio, yra puikus amatas vaikams. Viskas, ko jums reikia, yra kelių spalvų statybinis popierius ir klijai. Tai lengvi Valentino amatai, tinkantys įvairaus amžiaus vaikams. Padarykite širdies formos lapus ir priklijuokite prie medžio. Taip gražiai atrodo.

9. Rankų atspaudų amatas:

Rankų atspaudai Valentino amatai

Tai labai mielos širdys, pagamintos iš rankų atspaudų. Tai taip paprasta ir gražu, paimkite savo vaikų įspūdį gražiomis spalvomis. Padarykite įspūdį apie statybinius dokumentus. Papuoškite jį ir palikite kambaryje visą mėnesį. Be to, prie šių širdies formų galite pridėti savo vaikų vardą ir amžių.

Valentino diena yra pati ypatingiausia diena. Savo meilę galite išreikšti rankų darbo amatais ir dekoracijomis. Tai paprasti ir elegantiški amatai, kuriuos galima lengvai pasigaminti namuose. Parodykite savo gyvenimo meilei, kiek jie jums reiškia, atlikdami šiuos paprastus amatus. Tai tikrai nustebins juos ir padarys dieną dar ypatingesnę.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.