Meškiukai buvo žavus žaislas ne tik vaikams, bet ir paaugliams. Jaukumas, kurį jis neša, padarė jį geidžiamiausiu daiktu. Ir šis žaislas yra plačiai pritaikytas įvairiose mokyklose amatų pavidalu. Vaikams suteikiamos skirtingos technikos, kad būtų sukurtas žavingas meškiuko įvaizdis. Populiarus kaip meškos amatas, jis gaminamas įvairiais būdais.

Geriausios meškiukų amatų veiklos ir idėjos vaikams:

Štai keletas plačiai pripažintų amatų dizaino, skirtų meškiukui gaminti,

1. Laikraštis Meškiukas:

Laikraštis Meškiukas

Laikraščių meškiukų amatai buvo gana populiarūs mokyklose. Meškiukas yra gaminamas derinant įvairius laikraščius, iš jo formuojant skirtingas formas ir suformuojant vieną lokį. Vaikams tikrai patiks šis laikraščio sukurtas lokys.

2. Mozaikos amatų meškiukas:

Mozaikos amatų meškiukas

Mozaika yra garsus amatų amatas ikimokyklinukams. Mokiniams duodamas diagramos popierius, ant kurio nupieštas meškiukas, o jų prašoma klijuoti rudo popieriaus karpinius, skirtus meškiukui nuspalvinti. Vaikams patinka tokio tipo amatai; tai padeda sustiprinti jų kūrybiškumą.

3. Popieriaus indų lokio veidas:

Popierinis indų lokio veidas

Amatiniai meškiukai, pagaminti iš atliekų, tikrai yra geriausi. Čia popierinis indas naudojamas meškiuko veidui padaryti, o ausys, nosis ir akys yra supjaustytos iš storo diagramos popieriaus. Puikus pjovimas su tinkamu matavimu suteikia gerą išvaizdą popieriniam indui.

4. Miegantis meškiukas:

Miegantis meškiukas

Miegančių meškiukų amatų idėjos dažniausiai naudojamos kuriant amatą su diagramų dokumentais. Namas, lokys ir medis yra pagaminti naudojant diagramų popierių ir yra nejudinami ant grindų, kad jie atrodytų gyvai. Vaikams patiks šis amatas ir jie laikys šį savo miegamajame, vaikai mėgsta kurti naujus dalykus.

5. „PomPom“ meškiukas:

„PomPom“ meškiukas

Pagaminus meškiną iš vilnonių mezginių, neabejotinai įgytumėte pompastišką meškiuko dizainą. Meška gali būti pagaminta naudojant jūsų mėgstamą spalvą ir du mygtukus akims. Tai visiškai rankų darbo, todėl minkšta savybė yra šio meškos amato raktas.

6. Lėlių meškiukas:

Lėlės meškiukas

Lėlių lokių amatų idėjos buvo priimtos prieš daugelį metų, kad meškiukas judėtų dviem pirštais. Lėlių meškiukas pagamintas iš storo popieriaus, padarydamas dvi skyles žemiau kojos kojos, kad jį parodytų ir judėtų. Paprastas būdas padaryti meškos amatus, tada šis modelis visada bus geriausias pasirinkimas.

7. Medvilnės amatų meškiukas:

Medvilninis amatų meškiukas

Baltųjų lokių amatų idėjos yra tikroviškos, kai jos gaminamos naudojant medvilnę, kad veidas taptų švelnus ir pūkuotas. Medvilnė įstrigo ant diagramos popieriaus, supjaustyto meškiuko pavidalu. Dažniausiai jis skiriamas ikimokyklinio amžiaus vaikams.

8. Abėcėlinis meškiukas:

Abėcėlinis meškiukas

Meistriški amatai mažiems vaikams, kai jiems suteikiama abėcėlės tvarka, jie suteikia puikią galimybę mažyliams smagiai mokytis. Lokys čia nupieštas ant abėcėlės B, ant jo priklijuotos akys, rankos ir kojos.

9. Stovintis baltasis lokys:

Stovintis poliarinis lokys

Stovintis baltųjų lokių amatas 2 klasės mokiniams paprastai suteikiamas kaip amatas. Meškiukams suteikiama stovinti baltos spalvos padėtis, ant kurios piešiamos akys ir nosis.

Kalbant apie meną ir amatus, vaikams paprastai patinka gaminti įvairius amatų meškiukus. Taip pat galite stebėti, kaip vaikai gamina meškiukus iš vamzdžių, karoliukų, krištolo karoliukų ir daug daugiau, kad išryškėtų nauja išvaizda.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.