Ar kada pagalvojote, kad tualetinio popieriaus ritinius galima naudoti ir dekoratyviniams daiktams gaminti! Taip, mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo mokyklų meno ir amatų skyriuje taip pat yra tualetinio popieriaus ritinėlių, kaip tualeto popieriaus ritinėlių gaminimo ingredientų. Dėl savo tvirtumo jie suteikia puikią formą ir struktūrą rankdarbiams.

rankdarbiai iš tualetinio popieriaus ritinėlio

Geriausi tualetinio popieriaus ritinėlių amatai ir dizaino idėjos:

Štai keletas populiarių tualetinio popieriaus amatų, kuriuos greitai ir lengvai pasigaminti gali kiekvienas,

1. Tualetinio popieriaus bitė:

Tualetinis popierius Bitė

Taip, bitės buvo geriausi tualetinio popieriaus ritinėlių amatai vaikams mokyklose. Dengti dekoratyviniais spalvotais popieriais, jiems įteikti kartoniniai sparnai ir antenos su akimis ir besišypsančiu veidu.

2. Žvakių stovai:

Žvakių stovai

Žvakidės, pagamintos iš tualetinio popieriaus ritinėlių, suteikia aštrių ir suprojektuotų auginių. Tam tereikia nusipirkti rankdarbiams skirto tualetinio popieriaus ritinėlių, kurie gali būti suteikta gražios spalvos, tinkamai formuojant. Raudona spalva visada tiks bet kokiam amatų dizainui.

3. Tualetinio popieriaus pakalikai:

Tualetinio popieriaus pakalikai

Pakalikai buvo populiarūs tualetinio popieriaus ritinėlių amatai mažiems vaikams. Dengtos geltonos ir mėlynos spalvos popieriumi, joms toliau pateikiami juodos spalvos rašalo piešiniai. Jie naudojami dekoravimui vakarėliuose arba kaip dovanos.

4. Tualetinio popieriaus nameliai:

Tualetinio popieriaus nameliai

Namai ir nameliai buvo nuostabios amatų idėjos naudojant tuščius tualetinio popieriaus ritinius. Dengtos trikampio kūgio formos kartono konstrukcijomis, joms pateikiami eskiziniai rašikliai, skirti langams ir durims gaminti. Tai geriausias būdas sukurti dizainą; galite juos naudoti savo salės vitrina. Tai puiki idėja papuošti jūsų namų kampą.

5. Tualetinio popieriaus pelėdos:

Tualetinio popieriaus pelėdos

Tualeto ritinėlių amatų idėjos taip pat apima pelėdas, kurios dekoruojamos formuojant viršutinę ritinėlių pusę, sudarančią vidinę kreivę, ir juodos spalvos eskizų pieštukai, skirti papuošti pelėdą. Galite suprojektuoti pagal savo pasirinktą pelėdų veidą, padaryti juokingą ar rimtai atrodantį.

6. Kalėdų elfai:

Kalėdų elfai

Kalėdų elfai yra gana populiarūs tualetinio popieriaus ritininiai kalėdiniai amatai, naudojami Kalėdų eglutėms ir kambariams papuošti. Jie taip pat yra sujungti su kartoninėmis tekstūromis, kurioms suteikiami „elv“ veidai ir dangteliai ir kt.

7. Helovinas su tualetinio popieriaus ritiniu:

Helovinas su tualetinio popieriaus ritiniu

Helovinas, švenčiamas kartu su tualetinio popieriaus ritinėliais, suteikia nuostabią dekoraciją. Papuošti spalvingu popieriumi ar minkštu popieriumi, jie daro įvairius pavojingus veidus, kuriuos galima apšviesti žvakėmis.

8. Tualetinio popieriaus ritininės varlės:

Tualetinio popieriaus ritininės varlės

Varlės yra svarbiausias tualetinio popieriaus ritininis amatas suaugusiems, pagamintas naudojant kartoninį popierių, formuojantį kojas ir veidus, ypač akis. Sukurta žalia spalva ir juodos spalvos rašikliu, jie taip pat suteikia šokinėjimo efektą.

9. Pieštuko laikiklis iš tualetinio popieriaus ritinėlių:

Pieštuko laikiklis iš tualetinio popieriaus ritinėlių

Tualetinio popieriaus ritinėliai yra geri pieštukų laikikliai, kurie apatinėje pusėje yra sujungti su tvirtais kartono lakštais. Taip pat galite pagaminti įvairaus dydžio laikiklius įvairiems daiktams laikyti, pavyzdžiui, pieštukus, rašiklius, žirkles ir kt.

Tualetinio popieriaus ritinėlių amatai mokomi ikimokyklinio ugdymo įstaigose, kur jie pradedami nuo pagrindinio dizaino. Kadangi tualetinio popieriaus ritinius lengva naudoti rankdarbiams, jie plačiai naudojami gaminant tokius daiktus kaip sienų dekoravimas, paveikslų rėmai, sienų apmušalai ir daug daugiau. Taip pat galite rasti įvairių spalvų popieriaus modelių, gaukite keletą ritinių, kad padarytumėte amatą pagal savo kūrybiškumą. Leiskite savo vaikams mėgautis lengvu šio amato gaminimu.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.