Gėlės gali būti naudojamos tiek tradicinėmis, tiek įprastomis dienomis. Panašiai popieriniai gėlės pagaminti amatai taip pat tarnauja savo unikaliems tikslams. Ne tik suaugusieji, vaikai taip pat gali rinktis iš įvairių asortimentų, kad galėtų gaminti unikalius popierinius gėlių amatus pagal savo poreikius.

Geriausios gėlių amatų idėjos suaugusiems ir vaikams:

Žemiau yra keletas 9 geriausių gėlių amatų darbų, skirtų tiek suaugusiems, tiek vaikams,

1. Egzotiškai suprojektuoti popieriniai gėlių amatai:

Egzotiškai suprojektuoti popieriniai gėlių amatai

Štai sprendimas, kaip pasigaminti amatų gėlių. Šie popieriniai amatai yra tokie patogūs ir orientuoti į vartotojus, kad net vaikai gali pabandyti tai padaryti. Tiesiog pasiimkite norimą amatų popieriaus dizainą ir, tinkamai sulankstę, galite sukurti savo parašų amatų dizainą.

2. Bukmekerių gėlių amatai:

Bukmekerių gėlių amatai

Šis amatas skirtas ne tik parodyti. Tai žymė, kuri gali būti naudojama tiek akademiniuose, tiek oficialiuose darbuose. Taigi tai yra idealus ir esminis amatas suaugusiems ir studentams. Šiame amate naudojama gėlė pagaminta ne iš popieriaus, bet iš unikalios medžiagos, vadinamos aksominiu spalvotu popieriumi.

3. Rankų ir pėdsakų amatai:

Rankų ir pėdsakų gėlių amatai

Tai visiškai kitoks rankdarbis su popierinėmis gėlėmis, kuris gaminamas ne tik nupjaunant spalvoto popieriaus kraštus. Tačiau pirmiausia pėdsakai ir rankų atspaudai daromi ant diagramos popieriaus, o tada atitinkamai nukerpami. Rankų atspaudas sudaro gėlių žiedlapius, o pėdsakas – lapus. Galiausiai jie yra pritvirtinti kartu, kad suformuotų laivą, kaip parodyta aukščiau esančioje nuorodoje.

4. Poms gėlių popieriaus lazdelės amatai:

„Poms“ gėlių popieriaus lazdelių amatai

Čia ateina gėlių amatų darbai prabangiems ir madingiems gimtadieniams. Poms yra purškiamos gėlės, turinčios daugiau nei vieną žydėjimą viename stiebe. Šios gėlės pagamintos šiandien, todėl vakarėliai atrodo įspūdingai. Šiai popierinių gėlių amatų idėjai maždaug aštuoni ar dešimt amatų popieriaus sluoksnių yra sukrauti, atitinkamai sulankstyti ir po to atitraukti nuo centro po vieną.

5. Rankų darbo gėlių amatai:

Rankų darbo popieriniai gėlių amatai

Šis meistriškumas atliekamas naudojant spalvotą popierių, kad būtų sukurtos nuostabios gėlių veislės. Šioms popierinėms gėlėms laikyti naudojama maža medinė lazda, kuri vėl pritvirtinama prie stovo, kuris taip pat gali būti panaudotas kartoninis dėklas. Tai puikus rankų darbo gėlių parodos kūrinys, kuris gali būti labiausiai įdomios popierinių gėlių amatų idėjos.

6. „Pasidaryk pats“ gėlių amatai:

„Pasidaryk pats“ vakarėlių gėlių amatai

Atraskite šiuos prabangius gėlių „pasidaryk pats“ amatus, kurie tikrai pavogtų šou. Tai yra „pasidaryk pats“ gėlių amatai suaugusiems ir jie yra prabangesni, o tai tikrai būtų vakarėlio akcentas.

7. Tiksliai surinkti amatai:

Tiksliai surinkti gėlių amatai

Jei jums reikia žingsnis po žingsnio tyrinėti popierinių gėlių amatus, tuomet jūs esate čia. Čia pateikiamos nepriekaištingos ir nepaprastos žingsnis po žingsnio procedūros, kad suinteresuotas asmuo be jokių abejonių galėtų įgyvendinti savo norą gaminti tokius gėlių amatus.

8. Meniniai popieriniai gėlių amatai:

Meniniai popieriniai gėlių amatai

Čia yra ištaigingas ir puikus rankų darbo popierinių gėlių rožių asortimentas, kuris tikrai patiks daugeliui iš mūsų. Čia pasirenkami labai subtilūs ir šviesūs rožinės spalvos atspalviai, kad ji būtų žavesnė ir meniškesnė nei kada nors įsivaizduojama.

9. Įspūdingi amatai vaikams:

Stulbinantys vaikų gėlių amatai

Peržiūrėkite šį unikalų gėlių gamybos amatų asortimentą. Čia pasirinkta gėlių spalva – violetinė ir auksinė – tokios madingos ir ekstravagantiškos, kad kiekvienas norėtų jos turėti. Dizainas yra toks gražus ir patrauklus, ir tuo pačiu metu jį labai lengva padaryti.

Gėlės ir gėlių amatai yra tokie gražūs, kad net ir vienu žvilgsniu visi jaučiasi laimingi ir laimingi. Pasirinkite vieną iš aukščiau išvardytų idėjų, kad nudžiugintumėte save ar aplinkinius žmones ir mėgaukitės akimirka.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.