Padarykite mokymąsi apie džiungles vaikams smagu naudodami šiuos nuostabius krokodilo amatus. Čia pateiktos amatų idėjos skirtos vaikams ir jas galima papuošti linksmai.

Geriausi gudrūs krokodilai vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Čia yra keletas pasirinktų krokodilų amatų, pažiūrėkite į šiuos 9 geriausius amatus,

1. Pinti krokodilą:

Pinti krokodilą

Šis klastingas krokodilų amatas yra labai įdomus vaikams ir suaugusiems. Krokodilas gaminamas audžiant spalvotas popieriaus juosteles. Išvaizda labai stulbinanti. Taip pat galite pridėti amatų akių. Taip pat galite pridėti spalvų pagal savo pasirinkimą.

2. Sulankstytas krokodilas:

Sulankstytas krokodilas

Šiose krokodilų amatų idėjose naudojama dviejų popieriaus lapų sulankstymo technika. Tai sukuria banguotą modelį ir panašų į pavasarį efektą. Sulankstytas krokodilas yra puikus amatas vaikams. Žalios spalvos krokodilų amatai suteikia gamtai ir laukinei išvaizdai, tuo pačiu padarydami šį amatą kaip gyvūną ypatingą.

3. Krokodilo lėlė:

Krokodilo lėlė

Ši nuostabi lėlė pagaminta iš žalio popieriaus maišelių. Išorę puošia amatų akys, o maišo raukšlė įklijuota raudonu popieriumi. Taip pat galite padaryti aštrius baltus dantis. Krokodilo popieriaus amatas tinka džiunglių teminiam vakarėliui. Šis ypatingas amatas jūsų vaikų gimtadieniui atrodo juokingai ir tikrai gali šypsotis vaikų veide.

4. Drabužių kaištis Krokodilas:

Drabužių kaištis Krokodilas

Padarykite šį tikrai atrodantį krokodilą naudodami paprastą drabužių smeigtuką. Drabužių kaištis nudažytas žalia spalva, tada galite įdėti sulankstytą žalią popieriaus juostelę. Pridėkite keletą amatų akių, kad atrodytumėte gražiai. Šios nuostabios krokodilų amatų veiklos visus vaikus pradžiugins. Įsigykite šį amatą ir padovanokite savo draugui dovanų pavyzdį, šį dekoratyvinį kaip vitriną kambaryje.

5. Kiaušinių dėžutės krokodilas:

Kiaušinių dėžutė krokodilas

Pakartotinai naudokite senas kiaušinių dėžutes, kad sukurtumėte šį nuostabų krokodilo meną ir amatų. Kiaušinių dėžutė turi būti nudažyta žalia spalva. Į antrąją kiaušinių dėžutės eilutę galite pridėti amatų akių. Šis mielas amatas tinka ir ikimokyklinukams. Vaikai gali tai išbandyti savo namuose, suteikia nepakartojamą išvaizdą jų kiaušinių padėklui.

6. Žvynuotas krokodilas:

Žvynuotas krokodilas

Šis paprastas krokodilo amatas vaikams yra gana paprastas ir įdomus. Vaikams reikia nupjauti žalią popierių, kad būtų sukurtos krokodilo svarstyklės. Papuoškite krokodilą akimis ir blizgiais dantimis, kad krokodilas atrodytų nuostabiai. Šį galite padaryti laisvalaikiu, galite pasiūlyti savo patrauklų būdą sukurti šį amatą.

7. Pašėlęs krokodilo amatas:

Pašėlęs krokodilo amatas

Šie krokodilų amatai ikimokyklinukams yra pagaminti iš burbulinės plėvelės. Jums reikia susukti burbulinę plėvelę ir tada nuspalvinti žalia spalva. Akys ir kojos gali būti pridėtos, kad atrodytų mielos. Tai puikus būdas išmokyti vaikus apie gyvūnus. Šis amatas yra paprastas būdas pamokyti savo vaikus apie gyvūnus.

8. „Candy Stick“ krokodilas:

Krokodilas „Candy Stick“

Čia yra labai lengvas krokodilo amatas mažiems vaikams, kurį galima greitai pagaminti. Paimkite paprastą saldainių lazdelę ir nudažykite ją žalia spalva. Tada apvyniokite saldainių lazdelę centre žaliu buteliuko šepetėliu, skirtu krokodilo kūnui ir kojoms.

9. Krokodilo skrybėlės:

Krokodilo skrybėlės

Padarykite šį nuostabų krokodilo segtukų rankdarbį, kurį galima naudoti vakarėliams. Skrybėlės yra lengvai pagaminamos ir gali būti dovanojamos kaip dovanos gimtadienio vakarėliui. Kepurės gale taip pat galite pridėti elastingumo.

Amatai iš krokodilų yra puiki gyvūnų tema, su kuria galima žaisti. Galite juos gaminti įvairiais stiliais.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.