Skėtinis amatas yra unikali idėja sukurti naują amato dizainą. Skirtingi amatų tipai gaminami naudojant skirtingus skėčio modelius; šios amatų rūšys dažniausiai rodo lietingą sezoninį amatą. Skėčių amatų užduotys puikiai tinka įvairaus amžiaus vaikams.

Geriausios skėčių amatų dekoravimo idėjos vaikams su popieriumi ir kitais daiktais:

Čia yra keletas skėčių amatų, kurie atrodo kitaip, pasirinkite iš žemiau pateiktų 9 geriausių skėčių amatų idėjų vaikams su vaizdais,

1. Paprastas spalvotas skėtis:

Paprastas spalvotas skėtis

Spalvotas popierius turi būti naudojamas šiam skėčio dekoravimo amatų tipui, norint pagaminti šį amatą naudojant šiaudinius vamzdžius, reikia tinkamai išmatuoti mažus popieriaus gabalus. Šiaudų ir spalvotą popierių nesunkiai gausime namuose. Popieriniams skėčiams gaminti nereikėjo jokių papildomų kontūrų ar dizaino. Galite juos naudoti ir Kalėdų dekoravimui.

2. Durų kabantys amatai:

Durų kabančių skėčių amatas

Šio tipo amatų skėčiai dažniausiai naudojami festivalių sezonuose; tai dekoratyvinis amatų stilius, suteikiantis namams gerą išvaizdą. Tai kabančio tipo varpas. Medžiaga, naudojama rankšluosčiams. Tai visiškai rankų darbo ir penki drambliai, kabantys su skirtinga kiekvieno dramblio spalva. Tokio tipo amatai pakabinami durys bus tinkami kabinti gyvenamajame kambaryje.

3. Vakarėlio skėčio lazdelės:

Vakarėlio skėčio lazdelės

Tai naudinga linksmybėms ir vakarėliui – tai graži lazdelių kolekcija, suteikianti šaunų gėrimą. Jei planuojate vakarėlį ir turite draugų, kurie mėgsta išgerti, tokio tipo lazdelės suteikia malonumo jūsų svetingumui. Šie amatai buvo padaryti naudojant kietmedžio šlifuotas lazdeles. Kiekvienai lazdai gaukite skirtingų tipų spalvas. Dažniausiai dekoruoti skėčiai atrodo geriausiai, palyginti su kitais amatais.

4. Popieriaus plokštės amatas:

Popierinės plokštės skėčio amatas

Šiame amate vaikai, kuriuos dažniausiai daro vaikai. Tiesiog nupieškite skėčio atvaizdą ant lėkštės popieriaus ar diagramos ir nuspalvinkite skirtingomis spalvomis, suteikite dizaineriui prisilietimo ar blizgučių, kad padarytumėte tokį patrauklų amatą. Skėčių amatuose vaikams skėčiui gaminti galite naudoti bet kokią plastikinę plokštę ar bet ką. Tai puikiai tinka vaikų miegamojo sienų dekoravimui.

5. Siuvinėjimo amatas:

Siuvinėjimo skėčio amatas

Tai šauniausi skėčiai, skirti amatams, taip pat gausite įvairių etninių spalvų. Tai visiškai padaro rankų darbo amatų kolekcijos, ypač vasaros sezonui. Tai galima padaryti tik naudojant medvilnines šluostes. Šio tipo amatų gausite ir iš tradicinių menininkų. Įsigykite šį amatą su puikiu spalvų tonu, kad padovanotumėte savo brangiajam.

6. Reklaminis amatas:

Reklaminis skėčio amatas

Jei norite reklamuoti ir sukurti prekės ženklo įvaizdį viešojoje erdvėje, tokio tipo amatų idėja bus geras pasirinkimas. Spausdinamas jūsų prekės ženklo pristatymo įmonės pavadinimas bus puikus triukas ir paprastas naudoti. Įsigykite tokio tipo pritaikytus skėčius savo būsimam prekės ženklui.

7. Mažas skėčio amatas:

Mažas skėčio amatas

Maži skėčiai buvo pagaminti iš mažų geltonų popierių. Iškirpkite popierių mažos ovalios formos ir gaukite vieną lazdelę. Skėčio dizainas taip pat naudojamas namuose apžiūrai ir vyksta kaip sulankstytas skėtis. Tai paprastas būdas papuošti jūsų namų vitriną arba taip pat galite jį uždėti ant savo kompiuterio stalo.

8. Kūdikių skėčio amatas:

Kūdikių skėčio amatas

Skėčiai, skirti mažiems vaikams, ant skėčio pasidarė tarsi gyvūno, paukščio ar bet kokio kito skėčio atvaizdas. Mažiems vaikams patiks šis skėčio amatas; jie mėgsta pasijuokti darydami tokio tipo amatus. Vadovaukitės savo vaikais, kai paprasčiausiu būdu gaminsite šį skėtinį amatą.

9. Rankomis dažyti amatai:

Rankomis dažytas amatas

Šio skėčio dažai bus neištrinami. Šis atidaromas automatiškai ir jūs galite uždaryti rankiniu būdu, kaip ir įprastus skėčius. Šie amatų skėčių rėmeliai yra specialiai sukurti moterims ir mergaitėms, todėl puikiai tinka ir krepšiams ant pečių. Tai naudinga saulėtą ir lietingą sezoną, tai yra meistriškumas iš nailono audinio.

Amatai iš skėčių yra labai naudingi jūsų namų interjerui, jei norite padaryti rankų darbo amatų, tai tikrai suteiks geresnę jūsų svetainės ar miegamojo išvaizdą. Išbandykite savo kūrybinę šio skėčio amato idėją.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.