Vasaros amatai yra viena iš geriausių idėjų, kaip laisvalaikiu ugdyti naujas vaikų idėjas. Vasaros sezoniniai amatai padeda sukurti unikalų namų dekoracijų kūrybiškumą.

Lengvos vasaros amatų ir dizaino idėjos ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mažiems vaikams:

Štai keletas vasaros amatų, pagamintų iš vaikų, pasirinkite iš 9 geriausių vasaros amatų,

1. Individualus kabantis amatas:

Individualus kabantis amatas vasarai

Tai yra viena geriausių idėjų, kurią kiekvienas tai daro savo namuose, panaudodamas atliekas, kurių negalima panaudoti namuose. Aukščiau pateiktame paveikslėlyje parodyta, kaip atliekos naudojamos gaminant rašiklį ir adresų skydelį namuose. Šio tipo amatus galite padovanoti ir savo vaikams, jie supras amato kūrybiškumo naudojimą.

2. Ikimokyklinio amžiaus amatai vasarai:

Ikimokyklinukų amatai vasarai

Vasaros amatai ikimokyklinukams yra labai geras pasirinkimas. Tokiu būdu jie tobulina savo žinias darydami bet ką. Naudodami skirtingas spalvas, medžiagas, jie gali padaryti labai gražų piešinį, tapybą.

3. Popieriaus amatai vasaros sezonui:

Popieriniai amatai vasaros sezonui

Gamindami vasaros stovyklos amatus vaikai kuria savo dizainą. Stovyklose vaikai kuria savo kūrybiškumą, kaip šis paveikslėlis, pagamintas iš popieriaus, kuris yra labai ekonomiškas ir kurį laiką naudojamas iš atliekų

4. Rankų darbo apyrankės amatas:

Rankų darbo apyrankė

Tokiu būdu vaikai kuria savo turtą naudodamiesi savo idėja. Vasaros stovyklos menas ir amatai padeda vaikams įgyvendinti jų norus, sukuriant savo idėją. Šioje rankoje parodyti papuošalai, sudaryti iš perlų ir siūlų.

5. Nuotraukų rėmo amatas:

Nuotraukų rėmelis vasaros amatas

Čia yra popierinis nuotraukų rėmelis. Popierinis nuotraukų rėmelis, kurį galite piešti ir kurti pagal vasaros stovyklos amatų idėjas. Ant šio nuotraukų rėmelio kandidatas gali pridėti žiedų ar bet ką. Šiuos dalykus taip pat galite pritaikyti pagal savo pasirinkimą ir idėją.

6. Vaikas žaidžia „Kite Craft“:

Vaikas vasarą žaidžia „Kite Craft“

Tai popierinis aitvaras, pagamintas iš spalvoto popieriaus ir spalvinimo. Vasaros amatuose vaikams vaikai taip pat gali naudoti polietileną, tačiau geriausiai tinka popierius, o siūlai naudojami aitvarui skraidyti.

7. Rankų spausdinimo geltonas amatas:

Geltonas vasaros amatas rankomis

Tai amatas, sukurtas vaikų rankomis. Tokiu būdu vaikai pamerkė ranką į spalvą, o tada palietė ranką prie popieriaus. Popierių vaikai taip pat daro spalvingus vasariniuose amatuose mažiems vaikams.

8. Jūros gyvūnų amatai:

Jūros gyvūnų vasaros amatas

Tokiu būdu vaikai gali pasigaminti savo jūrų gyvūnų, turinčių kitokį spalvingą dizainą. Šiame paveikslėlyje yra trys jūros gyvūnai, turintys skirtingą spalvą ir skirtingas idėjas. Idėjas vaikai kuria vasaros amatų vaikams idėjose. Tokių amatų pagalba galite padėti jiems suprasti jūros gyvūnus.

9. Vaisių amatai vasarai:

Vaisių amatai vasarai

Tai spalvota tapyba ant apvalaus kartono. Kurdami šiuos amatus, tiesiog naudokite skirtingas kelias spalvas ir kartoną. Tada vaikai gali naudoti tą kortelės laikiklį pagal dizainą, nesudėtingi vasaros amatai. Vaikams šis amatas tikrai patiks jų kambaryje.

Vasaros amatas suteikia vaikams naujų naujovių idėjų, kuriomis vaikai, panaudodami atliekas, kuria naujus amatus. Iki vasaros amatų atliekos tinkamai panaudojamos ir tai skatina vaikus savo idėjoms ateityje. Vasaros sezoniniai amatai labai padeda papuošti jūsų namus vasarą, pasiimti iš namų nereikalingų daiktų ir padaryti juos naudingus jūsų interjerui. Juos taip pat galite naudoti savo sode ar galerijoje.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 6, 7.