Šaltuoju metų laiku, kai vaikai jaučia, kad sunku žaisti lauke, išbandykite vieną iš toliau pateiktų idėjų. Šventę visus sezonus „pasidaryk pats“ veikla ir vėsų žiemos sezoną su šiomis žiemos amatų idėjomis – geriausias būdas puikiai praleisti dieną.

Geriausi ir lengviausi sniego senio amatai namuose:

Pažiūrėkime, kaip iš šių akinamų „Snowman Crafts“ idėjų kolekcijų padaryti sniego senio amatą,

1. Lydyti sniego senio amatai:

Lydyti sniego senio amatai

Saugokitės šio lengvo sniego senio amato, kuris vaikams atrodytų labai įdomus ir žavus. Šiame amate vaikams gali būti naudojamas Paryžiaus skysčio tinkas ar net gryni balti emaliniai dažai. Tiesiog reikia tinkamai supilti skystį ir tada pridėti papildomų priedų.

2. Paprasti sniego senio amatai:

Paprasti sniego senio amatai

Čia ateina elementarūs sniego senio amatai ikimokyklinio amžiaus vaikams. Jie neranda jokių galimybių dirbti su netvarka. Naudojamos medžiagos yra skirtingų spalvų popierius ir „googly“ akys su kai kuriais įprastais pagalbiniais elementais.

3. Popieriaus plokštės iššokantis sniego senis:

Popieriaus plokštės pop up sniego senio amatai

Ir vaikams, ir suaugusiems patinka iškylančios sniego senio amatų idėjos, kurioms nereikia jokių specialių įgūdžių. Tiesiog gyvybiškai svarbu sutelkti dėmesį į tuos unikalius lankstinius, todėl atsiranda pop -up menas. Be to, turite piešti ir spalvoti sniego senio meną pagal iššokančio laivo dydį ir formą.

4. Kojinės Snieguolė:

Kojinės Snieguolės amatai

Sukurti tokį įdomų ir nuostabų meną naudojant šias kojines kaip pagrindines medžiagas, o tai iš tikrųjų yra stulbinanti idėja. Tokį dalyką dažniausiai galima rasti visuose namų ūkiuose. Norėdami prie šio amato pridėti tam tikrų detalių, galime panaudoti juodus mygtukus ir siūlus su mazgeliais, kad veiklos rezultatas atrodytų tikrai baigtas.

5. Plastikinis šaukštas:

Amatai iš plastikinio šaukšto sniego senio

Čia meno pagrindas yra molinis puodas, o kūnui gaminti naudojamas plastikinis šaukštas. Naudodami šį derinį, mes galime sukurti žavingą sniego senio amatų meną. Tai padaryti yra per daug paprasta ir tuo pat metu per daug miela. Vaikai norėtų jį turėti.

6. Vaikų darželio Snieguolė:

Sniego senio amatai darželyje

Ši meno įvairovė tinka ir darželio vaikams. Jiems tai tik mažiausias panaudotų medžiagų skaičius. Suaugusieji galėtų padėti jiems padaryti tokius sniego senio amatus vaikams, o tai pagaliau suteikia jiems tos laimės, kurios jie nusipelno.

7. Nėrimo modelis:

Nėrimo modelio sniego senio amatai

Visa tai skirta vyresniems vaikams, kurie labai domisi vilnos mezgimo veikla. Modelis atkartoja savitą nėrimo tipą, kuris naudoja įvairias vilnonių siūlų spalvas, kad atskirtų šių Sniego senio amatų detales suaugusiems. Jie yra kvapą gniaužiantys menai.

8. Tualetinio popieriaus vamzdelis:

Tualetinio popieriaus vamzdelis Sniego senio amatai

Tai puikus Kalėdų sniego senio amatų užsiėmimas atostogų sezonui, nesvarbu, ar sniego rasite ne savo namuose. Jie yra tokie mieli ir naudoja tualetinio popieriaus ritinius, kurie yra mažiausiai pigios medžiagos. Ir jūs turite pridėti savo kūrybiškumą, kad užbaigtumėte savo išvaizdą.

9. Pom Pom sniego senio amatai:

Pom Pom sniego senio amatai

Stulbinantis baltos spalvos pomponas naudojamas jo pagrindui sukurti, o tada juos galima papuošti mėgstamais mezginiais, lankais ir puošmenomis. Tie, kuriems kasdien reikia atnaujintos veiklos, gali pasirinkti šį paprastą amatų vaikams sniegą, kurį taip patogu pasidaryti.

Tai yra keletas puikių vaikų žiemos amatų idėjų – nuo mielų išlydytų sniego senių amatų iki gražių pom pom sniego senelių amatų. Kūrybingi vaikai išryškina savo formas, tiesiog atlikdami šiuos paprastus kirpimo ir lankstymo veiksmus.

Vaizdų šaltinis: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.