Pelėdos naktinės – dieną miega, o naktį budi. Šiais laikais vaikai taip pat tapo lyg pelėdos – budi iki vėlyvos nakties.

Geriausi ir lengvi pelėdų amatai & Užsiėmimai vaikams ir suaugusiems:

Štai keletas šviežių ir paprastų pelėdų amatų idėjų, kad jūsų vaikas ir, žinoma, būtų užsiėmęs,

1. Popieriaus ritinėlių pelėdų amatas:

Amatas iš popierinių ritininių pelėdų

Tai tikrai lengva pelėdų amatai vaikams, pagaminti iš senų audinių ritinių. Jums reikia tik spalvotų lakštų, klijų ir mygtukų akims. Papuoškite jį pagal savo skonį ir padarykite tikrai mielą spalvingą pelėdą. Iškirpkite viršutinę dalį į pusapvalį, išlenktą viduje. Uždenkite pelėdą spalvotu lakštu. Laikykite sagas kaip akis ir mažą trikampio formos veltinio gabalėlį nosiai. Iškirpkite du pusiau apskritimus sparnams ir Voila jūsų pelėda yra paruošta.

2. „Patchwork“ prijuostės pelėdos amatas:

„Patchwork“ prijuostės pelėdos amatas

Spalvota prijuostė tavo angelui, kad žaisdama ji nešvarintų drabužių. Veltinis pelėdos veidas liemeniui ir apatinei daliai, senos ar likusios audinio dalys gali būti naudojamos šukėms parodyti plunksnuotą kūną. Nuostabus ir lengvas darbas mamai, jis tikrai sukels džiaugsmingą šypseną tiek mamos, tiek dukters veiduose.

3. „Old Sack Owl Craft“:

„Old Sack Owl Craft“

Ar turite seną maišo audinio gabalą ?? Nežinai ką su juo daryti ?? Nesijaudink. Pakanka poros raukšlių ir dygsnių akims, senos širdies formos sagos ar net drabužių segtuko nosiai ir pažiūrėkite, kokia nuostabi jūsų sukurta pelėdų amato idėja!!!

4. Popierinės plokštės pelėdos amatas:

Popierinės plokštelės pelėdos amatas

Vaikams nuobodu savaitgaliais ?? Per daug televizijos nėra gerai. Čia yra nuostabi idėja, kad jie būtų užsiėmę. Turite porą popieriaus plokščių, diagramos popieriaus, eskizų rašiklių ?? Taigi pradėkime dirbti. Tiesiog nupjaukite truputį ant popierinių lėkštinių amatų pelėdų, kad gautumėte galvą ir ausis, nudažykite ruda spalva. Iškirpkite didelius apskritimus akims ir nosiai. Taip pat galite supjaustyti mažus diagramos popieriaus gabalus šakų ir lapų pavidalu. Ten jūsų vaikas sukūrė puikų meno kūrinį savo kambariui.

5. Pirštų atspaudų pelėdos amatas:

Pirštų atspaudų pelėdos amatas

Čia yra paprasti pelėdų amatai mažiems vaikams. Iškirpkite didelį ovalų formos diagramos popieriaus lapą kūnui & veidą, akis ir nosį. Klijuokite juos ant tamsiai mėlynos arba juodos diagramos popieriaus. Iškirpkite kojas ir taip pat priklijuokite. Dabar panardinkite vaiko delną į šviesesnio atspalvio vandens spalvą arba miltelinius dažus ir padėkite juos abiejose kūno pusėse, kad jie atrodytų kaip sparnai.

6. Mygtukas Pelėda kaip amatas:

Mygtukas Pelėda kaip amatas

Viskas, ko jums reikia, yra daug mygtukų, klijų ir diagramos popieriaus. Nubraižykite ant medžio sėdinčios pelėdos paveikslą. Jūs netgi galite atsisiųsti spausdinamą šabloną iš bet kurios svetainės ir atsekti jį diagramos popieriuje ar drobėje. Dabar pradėkite klijuoti mygtukus. Jūs netgi galite jį įrėminti ir pakabinti kaip gražų sienų meną.

7. Sulčių dėžutės pelėdos amatas:

Sulčių dėžutės pelėdos amatas

Paverskite seną sulčių dėžutę gražia paukščių lesykla. Dažykite bet kokia ryškia spalva. Akims galite naudoti senus buteliuko dangtelius. Iškirpkite trikampius gabalus šonuose sparnams ir didelę skylę priekyje. Įdėkite į jį keletą paukščių sėklų ir pakabinkite savo sode ar balkone. Pažiūrėkite, kiek nuostabių paukščių čiulba prie jūsų patrauklios pelėdos.

8. Ledų lazdelės pelėdos amatas:

Ledų lazdelės pelėdos amatas

Spalvotos 4–5 spalvos ledų lazdelės su bet kokia tamsia spalva ir išdžiūvus įklijuokite jas greta ant diagramos popieriaus lapo. Priklijuokite dvi plunksnas prie šono sparnams. Akims iškirpkite du didelius apskritimus ir du mažus apskritimus. Nudažykite mažus apskritimus juoda spalva ir priklijuokite juos prie didesnio. Įklijuokite juos kaip akis. Nubrėžkite aplink jį medį, kuriame pavaizduota ant jo sėdinti pelėda.

9. Plastikinių maišų pelėdos amatas:

Plastikinių maišelių pelėdos amatas

Nuostabi idėja suaugusiems vaikams sukurti dovanų maišus iš pelėdų. Jis taip pat gali būti įteiktas pakuojant grąžinimo dovanas gimtadieniams. Įdėkite savo šokoladą ar dovanų gaminį į plastikinį maišelį ir susegkite. Iškirpkite pelėdų veidus ant spalvotų kortelių lapų arba netgi galite iškirpti ant balto lapo ir juos nudažyti. Susegkite juos viršuje ir šone – dviejų lapų formos atvirukų lapus, kad sparnai būtų kūrybingi ir novatoriški.

Pelėdos skraido ir medžioja tik naktį. Jie taip pat yra labai paslaptingi ir įspūdingi. Pelėdos taip pat žinomos kaip išmintingi paukščiai. Taigi padėkite savo vaikui būti išmintingam ir kurkite nuostabų meną.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.