Amatai, kuriuose yra gyvūnų, visada yra įdomūs, ir šis žirafos amatas yra tobulas. Vaikai gali smagiai gaminti įvairių rūšių žirafas. Naudojant daugybę būdų, kaip padaryti paprastą žirafos amatą, bus smagu visiems vaikams.

Geriausios žirafų amatų idėjos vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Išbandykite keletą žirafų amatų tarp 9 geriausių žemiau paminėtų amatų,

1. Rankų antspaudo žirafa:

Žirafa ranka

Čia yra graži rankų darbo amatų žirafa, kurią galite padėti padaryti savo vaikams. Vaikai turi įdėti rankas į geltonus dažus ir tada uždėti ant popieriaus lapo. Kai jis išdžiūsta, jie gali uždėti rudas dėmes ir tada nuspalvinti žirafos kaklą.

2. Žirafa ant rankos atspaudo:

Žirafa ant rankos atspaudo

Čia jūs turite kitą to paties dalyko versiją. Vaikams reikia įdėti ranką ir ranką į geltonus dažus ir paskui pasigaminti žirafą. Spalvokite jį rudomis dėmėmis, kad sukurtumėte savo žirafos amato idėją.

3. Tualetinio popieriaus ritinys:

Tualetinio popieriaus ritinėlis

Ši nuostabi žirafa pagaminta iš tualetinio popieriaus ritinėlių. Popierinis ritinys sujungtas su saldainių lazdelėmis žirafos kojoms ir popieriaus išpjova kaklui ir galvai. Vaikams reikia nuspalvinti žirafą. Tai idealiai tinka žirafų amatams ikimokyklinukams.

4. Drabužių kaištis Žirafa:

Drabužiai Pin Žirafa

Čia yra įdomus žirafos amatas vaikams. Viskas, ko jums reikia, yra trys drabužių segtukai. Pritvirtinkite juos prie ovalo formos popieriaus išpjovos ir nudažykite geltonai ir rudai. Pritvirtinkite veidui geltoną pomponą.

5. Taškų mokymasis:

Taškai mokosi

Puikus būdas išmokyti žirafų amatų mažiems vaikams yra priklijuoti mažus taškelius ant išpjovos. Taškai gali būti naudojami kojoms ir kaklui, taip pat dėmėms ant kūno. Tai moko juos smulkiosios motorikos.

6. Batų amatų žirafa:

Batų amatų žirafa

Puikus žirafų amatų suaugusiems būdas išmokyti vaikus yra padaryti šį batų išpjovą. Suaugusieji gali iškirpti batus ir naudoti juos kaip žirafos galvą. Vaikai turi naudoti pirštų tapybą, kad papuoštų žirafą kartu su siūlų plaukais.

7. Popierinis rankšluosčių vamzdis:

Popierinis rankšluosčių vamzdis

Tai dar viena popierinės žirafos amato versija. Čia galite paimti virtuvinio popierinio rankšluosčio vamzdelį ir naudoti jį kaip žirafos kaklą. Iškirpkite popierių galvai ir priklijuokite prie vamzdelio. Dažykite jį geltonais ir rudais dažais ir taip pat pridėkite prie plaukų.

8. Vaisių linksmybės:

Vaisių linksmybės

Kitas gražus žirafų meno ir amatų būdas ikimokyklinio amžiaus vaikams yra ši įdomi vaisių veikla. Čia galite pasiimti įvairių vaisių ir supjaustyti, kad susidarytumėte žirafą. Vaikams bus smagu žiūrėti į ekraną ir valgyti jų vaisius. Jei jūsų vaikas nemėgsta valgyti vaisių, išbandykite šią idėją, kad pajustumėte alkį, įsigykite ir vieną žirafos amatą iš įvairių rūšių vaisių.

9. Žirafos žymė:

Žirafos žymė

Visiems vaikams, kurie mėgsta skaityti, ši smagi žirafos žymė yra tinkama. Ši gudri žirafa yra nuostabi ir smagi žiūrėti skaitant jūsų knygą. Padėkite vaikui pasigaminti šią puikią žirafą sau ir savo šeimai. Ši vieno kampo žirafų amato žymė suteikia šaunų vaizdą.

Jei norite, kad jūsų vaikai mokytųsi apie gyvūnus, tada būtų galima amatuoti gyvūnus, kad išmokytumėte savo vaikus apie gyvūnus, todėl žirafą, kaip gyvūną, smagu žiūrėti, todėl visi amatai, susiję su žirafomis, yra puikūs. Šios išvardytos veiklos yra puikus būdas supažindinti gyvūną su vaikais.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.