Kiaušinių amatai reiškia kiaušinių dėžučių perdirbimą ir panaudojimą meniniam dizainui sukurti. Būdami kūrybingi, jie gali lengvai išlaikyti savo vaikus laimingus ir linksmus visą laiką. Tačiau reikėtų vengti naudoti kiaušinių dėžutes su išsiliejusiais kiaušiniais.

Geriausi kiaušinių amatai ir idėjos vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Čia yra keletas skirtingų 9 geriausių kiaušinių meno dizaino kiaušinių amatų,

1. Kiaušinių dizainerio gėlės kaip amatas:

Kiaušinių dizainerio gėlės kaip amatas

Jei norite papuošti savo kambarį gėlėmis, galite naudoti šią kiaušinių dėžutę nuostabiems kiaušiniams gaminti. Tam reikės kiaušinių dėžutės, dažų, klijų, amatų adatos, vazos ir juostelės. Iš jų galima padaryti gerą kiaušinių dėžutės amatų gėlių dizainą.

2. Kiaušinių dėžutė:

Kiaušinių kartoninė ladybug

Galima naudoti kiaušinių dėžutę, kad gautumėte tobulas mažas lelytes. Galima juos nudažyti raudonai, ant jų nudažytos juodos dėmės ir pridėti vamzdžių valymo antenas bei galvą apniukusias akis. Tai tikrai patiko jūsų vaikams ir jūs galite leisti jiems padėti jums kuriant šį amatą.

3. Kiaušinių dėklo amatų spalvų derinimo vaikams žaidimas:

Kiaušinių amatų spalvų derinimo žaidimas vaikams

Galima naudoti kiaušinių dėžutės dėklą ir dažyti jį bet kokia spalva, kad būtų sukurtas nuostabus kiaušinių spalvos rungtynių žaidimas. Norėdami tai padaryti, galite įdėti skirtingas spalvas į kiekvieną dėklo puodelį ir dažyti, kol bus 12 skirtingų spalvų. Šis dizainas gali būti labai įdomus.

4. Velykų kiaušinių juokingi gyvūnų veidai kaip amatas:

Velykinis kiaušinis Juokingi gyvūnų veidai kaip amatas

Galima naudoti ir kiaušinių lukštus, kad būtų sukurtas meninis amatas, pavyzdžiui, gyvūnų veidai. Viskas priklauso nuo žmogaus kūrybiškumo. Tai apima figūrų iškirpimą ir klijavimą ant kiaušinių, kad gautumėte gyvūnų veidus. Taigi tai yra kiaušinių lukštų amatas. Šie amatai yra mieli, juokdamiesi kurdami tokio tipo amatus.

5. Velykų kiaušinio mažo kiaušinio lukšto amatas:

Velykų kiaušinių mažų kiaušinių lukštų amatai

Velykų kiaušinių amatai taip pat gali būti naudojami žvakėms ir vazoms gaminti. Norėdami tai padaryti, galite naudoti kiaušinių lukštą kaip indą. Tam reikia nuspalvinti kiaušinį ir padaryti skylę viršuje, į kiekvieną kiaušinio lukštą pasodinti mažas gėles ir jas parodyti.

6. Plastikiniai Velykų kiaušinių amatai:

Amatas iš plastiko

Mes galime naudoti savo plastikinius kiaušinius amatams, kad paverstų juos mažais padarais, tokiais kaip zuikiai ir morkos. Tam reikės plastikinių Velykų kiaušinių, žirklių, vamzdžių valiklių, klijų ir juodo žymeklio. Įsigykite plastikinių amatų amatų savo vaikams, kad padėtų jiems sukurti amatą pagal savo idėją.

7. Kiaušinių dėžės amatas:

Kiaušinių dėžės amatas

Jei norite padaryti juokingą amatą, tai bus gera idėja kaip vikšras kiaušinių dėžutės pavidalu. Nemesdami šios dėžutės į lauką, galite sukurti tokio tipo juokingus amatus. Norint sukurti žmonių portretą, galima naudoti kiaušinių dėžutę. Negalima įsivaizduoti, kad kiaušinių dėžės naudojamos eksperimentams.

8. Kiaušinių dėžutės drakono amatas:

Kiaušinių dėžutės drakono amatas

Šie saldūs kiaušinių dėžutės drakono amatai gali būti tarsi žaisliniai žaislai vaikams. Tai galima padaryti naudojant Velykų kiaušinius. Tam reikės kiaušinių dėžutės, žirklių, žalių dažų, teptuko, amatų klijų ir kelių ledinukų.

9. Sėjinukų puodas:

Sodinukas

Galima naudoti ir perdirbti jų kiaušinių dėžutes ir naudoti kaip sodinuką. Tai taip pat pradžiugins vaikus stebint, kaip augalas auga. Šiam amatui reikės kiaušinių dėžutės dugno, vazoninio dirvožemio ir lengvai auginamų daržovių sėklų.

Kai kurie kiaušinių amatų dizainai, kurie gali būti labai naudingi vaikams ir suaugusiems. Svarbiausias dalykas čia yra kūrybiškumas, jei žmogus yra kūrybingas, tada jis gali turėti įvairių kiaušinių amatų idėjų.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8.