Kas nemyli gyvūnų? Visi tai daro, todėl šį kartą mes turime gyvūnų įkvėptų amatų. Juos lengva pagaminti ir jie atrodo nepaprastai žavingai. Vaikai gali lengvai išmokti gaminti šiuos amatus ir išbandyti juos mokykloje, vaikų darželyje ar namuose, dalyvaujant suaugusiems. Suaugusieji taip pat gali išbandyti šiuos amatus.

Geriausi gyvūnų amatų dizainai ir idėjos vaikams:

Tai pasakę, pažvelkime į 9 geriausius gyvūnų amatus,

1. „Zebra“ lėlė:

Lėlė „Zebra“

Ši lėlė su zebros raštais yra mieli amatai, kuriuos vaikai gali išbandyti. Galite priversti juos išmokti gaminti lėlę iš nespalvoto spalvoto popieriaus ir sagų ir vėliau surengti lėlių šou..

2. Gyvatės amatas:

Gyvatės amatas

Aukščiau minėtas gyvatės amatas yra išradingas gyvūnų amatas vaikams. Vaikus galima lengvai išmokyti lankstyti spalvotą popierių ir gaminti šiuos popierinius gyvūnus bei džiaugtis mažu pasiekimu. Padarykime šypseną jūsų kūdikio veidui, pasigaminkite tokio tipo gyvatės amatų savo kūdikiui.

3. Papūgos žymė:

Papūgos žymė

Atsikratykite nuobodulio studijuodami naudodami pačių sukurtą papūgos žymę. Ši popierinė amatų gyvūnų žymė labai padės knygų mylėtojams ir studentams. Tai bus puikus pasirinkimas jūsų amatų kolekcijoms, jis taip pat bus dekoratyvus.

4. Kartoninis ritininis raganosis:

Kartoninis ritininis raganosis

Išmokykite vaikus, kaip svarbu pakartotinai panaudoti tokius dalykus kaip kartoninis ritinys, padedant šiems gyvūnų amatais ikimokyklinio amžiaus vaikams. Tai taip pat padės mokytojams priversti juos mokytis ir kurti naujus dalykus iš senų. Įklijavę raganosio dalis į atitinkamas vietas, nudažykite dalis akrilinėmis spalvomis.

5. Kiaulės lėlė:

Kiaulės lėlė

Parodykite vaikams, kaip padaryti aukščiau pavaizduotą mielą kiaulės lėlę, kuri yra novatoriška gyvūnų amatų vaikams idėja. Tai taip pat užtikrins, kad jiems patinka žaidimo laikas ir mokymasis tuo pačiu metu. Tai smagus amatas ar jūsų vaikai, leiskite jiems žinoti ir apie juokingus gyvūnus.

6. Popierinė plokštė Povas:

Popierinė plokštė Povas

Šie gyvūnų amatai vaikams yra paprasti ir nebrangūs. Puikiai tinka tiek gimtadienio vakarėliui vaikams, tiek labai lengvai pagaminamas. Taip pat suteikia pasukimo įprastoms balto popieriaus plokštėms. Tai galite padaryti daugybe savo vaikų gimtadienio vakarėlio.

7. Vintažinis dramblys:

Vintažinis dramblys

Jei esate etninio darbo ir rankdarbių gerbėjas, taip pat galite išbandyti šiuos gyvūnų amatus suaugusiems. Šis dramblio dizainas padarys elegantišką amatą ir atrodys patrauklus akims. Šis amatas bus naudingas kaip vitrina, šis yra rankų darbo, todėl suteikia gražią išvaizdą ir minkštą prisilietimą.

8. Zuikio pieštukų laikikliai:

Zuikio pieštukų laikikliai

Šie mieli pieštukų laikikliai turi išbandyti amatų gyvūnų gamybą. Naudodami spalvotą popierių, klijus ir mygtukus, jie gali būti lengvai pagaminti, taip išryškinant jūsų kūrybinę pusę. Dirbtinė medžiaga suteikia dailų amato išvaizdą; tai galite padovanoti ir savo mergaitei.

9. Liūto kaukės popieriaus plokštė:

Liūto kaukės popieriaus plokštelė

Yra tiek daug dalykų, kuriuos galite padaryti naudodami popierines lėkštes, ir viena iš jų yra aukščiau paminėta gyvūnų amatų veikla. Suteikite gyvybės įprastoms plokštėms, padarydami iš jų liūto atvaizdą. Paprastas būdas padaryti šią liūto kaukę kaip amatą.

Kūrybiškumas gali būti parodytas įvairiais būdais, o gyvūnų amatai yra tie, kuriuos galite pabandyti išryškinti savo kūrybinę pusę. Juos lengva sukurti ir skatinti meilę gyvūnams. Išbandykite aukščiau minėtus amatus ir pasinaudokite savo idėjomis.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.