Ieškote šampūno be chemijos? Nors dažnai nerimaujame dėl to, kas yra mūsų kosmetikoje ir odos priežiūros priemonėse, pamirštame pasirūpinti, kad kiekvieną dieną naudojamo produkto sudedamoji dalis: šampūnas. Be to, deja, beveik visi komerciniai šampūnai turi elementą, kuris gali pakenkti jūsų sveikatai.

Geriausi šampūnai be chemijos:

1. „Vaadi Herbals“ šampūnas nuo pleiskanų su citrinų ir arbatmedžio aliejaus ekstraktais:

Šampūnai be chemijos

Jis praturtintas citrinų ekstraktais ir arbatmedžio aliejumi. Citrinoje yra citrinos rūgšties, todėl ji yra puikus natūralus pleiskanų kovos elementas. Arbatmedžio aliejus naudojamas kovojant su galvos odos spuogais, taip pat kovojant su pleiskanas sukeliančiomis bakterijomis. Be to, tai apima kvepalų aliejų maišymą, šikakai natūraliam kondicionavimui ir neem ekstraktai, kad galvos oda būtų švari. „Neem“ padeda jums gydyti bet kokius virimus, kitaip ant galvos odos. Tai geriausias šampūnas, jei kenčia nuo pleiskanų ir galvos odos niežėjimo.

2. „Oriflame“ baltųjų dilgėlių ir papajos šampūnas:

Šampūnas be chemijos 2

Tai lengvas ir švelnus šampūnas, apimantis baltųjų dilgėlių ir papajos gerumą. Vitamino C, antioksidanto, dėka plaukai tampa minkšti. Jis rūpinasi niežtinčia galvos oda, kovos su pleiskanomis, o plaukai tapo minkšti ir elastingi.

3. „Green People Daily Aloe“ šampūnas:

Šampūnas be chemijos 3

Tai raminantis natūralus šampūnas visų tipų plaukams, tačiau ypač žmonėms, turintiems odos ligų, pavyzdžiui, egzemą ir psoriazę. Žalieji žmonės kuria įvairius šampūnus iš įvairių ingredientų; be to, jų gaminiai neturi SLS, kitaip jokių putojančių medžiagų žmogui ir be džiovinimo druskos. Panašiai kaip „Stop the Water“, o naudodamiesi manimi, mes nustatome, kad nedidelis šio levandų kvapo produkto poveikis yra ilgas kelias.

4. „Ginesis Bio Healthy Hair Sulfate Free Shampoo“:

Šampūnas be chemijos 4

Užkirsti kelią sausai galvos odai, pleiskanojimui ir niežėjimui, bjauriam žilų plaukų pageltimui ir kitiems plaukams, be to, galvos odos problemoms, kurias sukelia cheminės medžiagos. Tai netoksiškas, aplinkai nekenksmingas produktas, padedantis išsausėjusiems, besikeitusiems plaukams, pleiskanojantiems, be to, dėl cheminių pažeidimų ir (arba) dėl gydymo, pvz., Chemoterapijos. Metodas yra saugus naudoti vaikams ir gali būti naudojamas kiekvieną dieną reguliariai. Siurblio butelis yra tinkamas papildyti, jei perkate 1 galoną, nebrangų.

5. Himalajų šampūnas nuo plaukų slinkimo:

Šampūnas be chemijos 5

Tai labiausiai tinka plaukų slinkimo sunkumams, yra atviras iš parabenų ir SLES, silicio. Jis saugus dažytiems plaukams, mažina plaukų slinkimą, lūžimas, be to, maitina plaukus, suteikdamas jiems stiprybės. Jis yra tiesiog prieinamas pigus šampūnas Indijos rinkoje.

6. „Vaadi Herbals Amla“ šampūnas su Shikakai ir Reetha:

Šampūnas be chemijos 6

Šis šampūnas vystosi dėl shikakai, amla ir reetha vientisumo. Be to, jame yra sojos baltymų, kurie maitina plaukus, taip pat skatina plaukų augimą. Amla palaiko plaukų augimą. „Shikakai“ yra puikus kondicionierius. Reetha veikia kaip natūralus valiklis.

7. Odylique:

Šampūnas be chemijos 7

Šis specializuotas ekologiškas šampūnas yra pagamintas iš 70% ekologiškų ingredientų, kurio pagrindinis valiklis yra kokosų gliukozidas. Jame yra labai lengvi, lengvi kvepalai, nes jis yra aromatingas vos palietus ramunėlių ir rozmarino pašalinimą, todėl, jei ieškote kūrinio, kuriuo kvepintumėte plaukus, tai gali būti netikslu. Produktas švelniai putoja švariu paviršiumi, be to, geriausia, kad nenuplėšia plaukų nuo įprasto blizgesio.

8. „Bee Mine Botanical“ drėkinamasis šampūnas:

Šampūnas be chemijos 8

Švelniai plaunant plaukus, jis pakraunamas botaniniu išsinešimu, be to, pašalina likučius ir drėkina, o patrauklus natūralus blizgesys. Tai leidžia plaukus paliesti minkštus ir lygius. Ši formulė puoselės galvos odą ir sustiprins plaukus, kurių nelieka, arba apsunkins. Išplaukite, drėkinkite ir užgesinkite sausus plaukus, naudodami šį botaninį drėkinamąjį šampūną.

9. „Organix“ drėkinamasis makadamijos šampūnas:

Šampūnas be chemijos 9

Ši priemonė išsausina plaukus dėl sausumo, nes juose esantis makadamijos aliejus maitina ir drėkina galvos odą, taip pat mažina plaukų lūžinėjimą. Šis šampūnas labiausiai tinka sausiems, liekniems ir dažytiems plaukams. Išbandykite šį vieną makadamijos aliejaus šampūną ir gaukite gražių drėkinamų spynų.