Ar kada nors naudojote „Biloge“ šampūną? Tai yra profesionalūs produktai ir visiškai skirtingas nišinis segmentas. Jų asortimentas yra žavingas – nuo pleiskanų, šilkinių iki garbanotų plaukų.

Biolage šampūnai:

1. Matrix Biolage-Scalptherapie-šampūnas nuo pleiskanų 250 ml:

biolage šampūnai

„Coal Nut + Mint“ komplekso „Scalpthérapie Cooling Mint“ atgaivina normalius ir riebius plaukus, padeda valyti galvos odą. „Scalpthérapie Anti-pleiskanos“ produktai, pagaminti iš unikalaus „Bio-Cushion Complex“, padeda palengvinti kasdienius pleiskanų ir įtemptos galvos odos nepatogumus. Mokslinis biologinio derinio pobūdis išnaudoja botanikos priemonių galią maitinti, atkurti ir paryškinti natūralų plaukų grožį. Biolage procedūros yra mūsų profesinės patirties finalas. Tai ekspertų formulė, kurios sudėtyje yra cinko piritono ir bio pagalvėlių komplekso, kuris valo, be to, pašalina teršalus ir padeda palengvinti pleiskanų simptomus. Tikslinės koncentruotos formulės, sujungtos su klase.

2. „Biolage Hydrasource“ šampūnas:

biolage-hydrasource-šampūnas

Sausi plaukai dažnai sukelia šukavimą, galiukų skilinėjimą ir blizgesio stoką. „Biolage Hydrasource“ šampūnas, kurį stimuliuoja alavijo augalas, kuris niekada neišdžiūsta, optimizuoja drėgmės pusiausvyrą, kad atrodytų tinkami plaukai. „Hydrasource“ šampūnas švelniai valo plaukus, palikdamas juos drėkinamus ir žvilgančius. Plaukų drėgmės lygis yra subalansuotas, padidina minkštumą ir valdomumą. Formulė be parabenų yra tinkama dažytiems plaukams.

Užgesinkite sausus, išdžiūvusius plaukus pagal naujausias gamtos sukurtas formules, imituojančias alavijo augalų drėgmę sulaikančias savybes. Plaukų drėkinimo lygis yra optimizuotas per visą absorbciją ir išlaikant drėgmę.

3. „Biolage“ normalizuojantis šampūnas 16,9 uncijos:

Biloge šampūnas 3

Tai yra subalansuota valymo sistema, kuri kasdien išlaisvina plaukus, normalizuoja plaukus ir galvos odą. Specialiai sukurtas normaliems ir riebiems plaukams, o jo formulėje yra grynas Quillaja Saponaria ir Ginkgo botaninis ekstraktas su specialiomis balansuojančiomis medžiagomis, kurios giliai valo galvos odą be išdžiūvusių plaukų, todėl plaukai tampa švarūs ir prisotinti kūno..

4. „Matrix Biolage“ gilus išlyginimas:

Biloge šampūnas 4

Salono stiliaus plaukams, tinkantiems iki paskutinio folikulo, „Matrix“ pristato „Biolage Deep Smoothening“ šampūną, kuris patraukliai ilgas plaukus prilimpa prie jūsų kontakto. Šampūnas neturi toksinio parabenų poveikio, todėl yra saugus naudoti reguliariai. Tai išlygina plaukų šerpetojimą ir patvirtina, kad jūsų sruogos yra plokščios. Šampūnas sukurtas naujai bet kokiai nešvarumų galvos odai, tyliai drėkina plaukus ir folikulus, kad būtų užtikrinta geresnė sveikata.

5. Matrix Biolage Color Care šampūnas:

Biloge šampūnas 5

Tai valo ir padeda atskleisti ryškesnį plaukų spalvą, švelnumą ir spalvų rezultatus. Puikiai tinka dažytiems plaukams. Taip pat tinka visų tipų plaukams (ploni, vidutiniai, šiurkštūs).

6. „Biolage CleanReset“ normalizuojantis šampūnas, 13,5 fl oz:

Biloge šampūnas 6

Tai intensyviai valantis šampūnas visų tipų plaukams. Plaukai yra labai švarūs, be džiovinimo, kad būtų švarus ir gaivus. Išvalykite plaukus nuo susikaupimo ir likučių, naudodami šiuolaikišką gamtos sukurtą formulę, kuri imituoja savaime besivalančias citrinžolės savybes..

7. Matrix Biolage Deep Smoothening šampūnas:

Biloge šampūnas 7

Jis skirtas sausiems, nepaklusniems plaukams. Šilkiniu kamelijos gėlių sėklų serumu tai išlygina slenkančius, netvarkingus, vidutiniškai ar šiurkščius plaukus. Tai padeda nepaliaujamai kontroliuoti garbanojimą karštu, drėgnu metų laiku, tuo tarpu papildo plaukų drėgmę sausu vėsiu sezonu. Plaukai išlieka logiškai lygūs, ištisus metus, vis dar esant 97% drėgmei. „Biolage“ panaudoja botanikos priemonių galią maitinti, atkurti natūralų plaukų grožį. Biolage gydymas yra mūsų profesinės patirties finalas. Tikslinės intensyvios formulės sujungtos su kokybe.

8. „Biolage Volumatherapie Full Lift Volumizing Shampoo“, 33,8 uncijos:

Biloge šampūnas 8

Šis šampūnas iš sojų baltymų pluoštų užpildų valo, nes suteikia papildomo pakėlimo, lengvo kiekio ir blizgesio. Tai taip pat rūpinasi dažytais plaukais.

9. „Matrix Biolage“ keratindozės šampūnas:

Biloge šampūnas 9

Tai šviežio litro „Matrix Biolage“ keratindozės šampūno ir kondicionieriaus rinkinys, kurį sudaro „Pro-keratin“ ir šilkas, po 33,8 uncijos. Šis rinkinys skirtas per daug apdorotiems plaukams. Be to, sulfatas be parabenų šampūnas sukuria sodrią putą, kuri padeda išlaikyti per daug apdorotų plaukų sąžiningumą.