Būti moterimi kartais gali būti tikrai sunku. Jūsų veido odos struktūra kitokia nei rankų, o blogiausia yra galvos oda, kuri nebeklauso plaukų, todėl mes niekada negalime to paaiškinti vyrams, kodėl mums visada reikia įvairių produktus, kad laikytume save kartu. Šiandienos temoje mes kalbėsime apie šampūnus, ypač tuos, kurie tinka juodiems plaukams. Dabar jūsų juodiems plaukams yra du scenarijai: galite dažyti juodus plaukus arba tiesiog sportuoti natūraliai. Tačiau bet kuriuo atveju mes jau susiaurinome savo pasirinkimą iki geriausio.

1. „Sunsilk Co Creations“ šampūnas- stulbinantis juodas blizgesys:

juodų plaukų šampūnas

„Sunsilk“ asortimentą, skirtą žvilgantiems juodiems karčiams, sukūrė ir suformulavo pirmaujantis plaukų ekspertas Jamal Hammadi, ypač jūsų tamsiaplaukėms. Šis šampūnas, užpiltas agrastų ekstraktais, nuvalys nuo galvos odos sunkiausias nešvarumų daleles ir suformuos apsauginį apvalkalą ant plaukų, kad apsaugotų juos nuo saulės poveikio.

2. Curls Pure Curls Clarifying šampūnas:

juodų plaukų šampūnas 2

Sukurtas specialiai kietoms garbanoms, kurias sunku sutramdyti, šis šampūnas pašalins jūsų plaukus nuo bet kokio galimo šiukšlių susidarymo nuo gaminių susidarymo ar pleiskanų, nesugeriant natūralių aliejų, kurie jūsų garbanoms suteiktų gražų atšokimą. Garbanos visada sunkiai prižiūrimos, tačiau naudodami šį šampūną dabar galite jaustis žvaliai ir apsvaigę, demonstruodami puikias garbanas.

3. Karen’s Body Beautiful Ultimate kondicionuojantis šampūnas:

šampūnas juodiems plaukams 3

Supakuotas į seksualų aptakų juodą buteliuką, gražus Kareno kūnas yra ypač naudingas dažytiems plaukams, jei nusidažo juodai. Dažnai chemiškai apdoroti plaukai reikalauja ypatingo atsargumo juos tvarkant, ir būtent tai jums pasiūlys šis produktas – minkšta procedūra, pašalinanti nešvarumus ir riebalus, tuo pačiu visiškai drėkindama plaukus..

4. Maroko aliejaus drėkinamasis šampūnas:

juodų plaukų šampūnas 4

Maroko aliejaus drėkinimo priemonė puikiai tiks jūsų sausiems negyviems plaukams. Šis šampūnas specializuojasi gydant silpnus ir žūstančius plaukus, kurie kartkartėmis patenka į cheminių medžiagų poveikį. Pakartotinis plaukų keratino aktyvinimas ir maudymas turtingais antioksidantais, tokiais kaip argano aliejus, tai yra geriausia plaukų procedūra

5. Pantene Daily Moisture Renewal šampūnas:

šampūnas juodiems plaukams 5

Jūsų plaukai tampa nepaklusnūs dėl sunkiai padarytos žalos, kurią sukelia cheminiai produktai ir kasdienis karščio stilius. Čia prasideda „Pantene“ drėgmės atnaujinimas, atgaivinantys pažeistus plaukus, įpurškiant į juos baltymų, kad galvą atšoktų, nesijaudindami dėl suskilusių galų ir folikulų lūžių.

6. „Mizani Supreme Oil“ drėkinamasis šampūnas:

šampūnas juodiems plaukams 6

Pagrindiniai argano ir sezamo aliejai maitins jūsų galvos odą, pagerins kraujotaką, o formulė be sulfatų užtikrins, kad jūsų plaukai nebegautų kietos cheminės medžiagos. Giliai valantis galvą iš vidaus ir išorės, šis šampūnas taip pat puikiai tinka dažytiems ir dažytiems plaukams, nes neišblės spalvos.

7. L’Occitane taukmedžio sviesto šampūnas:

Šampūnas juodiems plaukams 7

Pagrindinis šio produkto turinys, kaip minėta pavadinime, yra taukmedžio sviestas, lengvas plaukų produktas, kuris suteiks plaukams blizgesio ir švelnumo, tuo pačiu išvalydamas nešvarumų molekules. Yra žinoma, kad taukmedžio sviesto šampūnas restruktūrizuoja plaukus, tuo pačiu įleisdamas plaukų pluoštus, kad sustiprintų plaukų folikulus.

8. „Organix“ maitinantis kokosų pieno šampūnas:

šampūnas juodiems plaukams 8

Trys svarbūs šiuose plaukuose esantys ingredientai yra maitinamasis kokosų aliejus, turintis lengvą formulę, kad jūsų galva būtų gaivi, tačiau neapsunkinta, o plaktas kiaušinio baltymo baltymas įplaukia į plaukus ir daro juos stipresnius. Paskutinis produktas yra kokosų pienas, skirtas papildyti ir drėkinti.

9. Giovanni Smooth As Silk Deep Moisture šampūnas:

šampūnas juodiems plaukams 9

„Giovanni“ švelnus kaip šilko šampūnas yra drėkinanti formulė jūsų plaukams, kai jūsų plaukai per kelias dienas po naudojimo bus švelnūs, o šampūnas giliai veikia galvos odą, pašalindamas nešvarumus ir atgaivindamas plaukus, kad atgautų gyvybingumą.