Kiekvienos dienos pabaigoje, kai atsiribojome plaukus, mėgstame greitai žvilgtelėti į veidrodį, prieš pat atsitrenkdami į lovą, ir tai, ką matome veidrodyje, gali pakeisti mūsų nuotaiką arba produkto pasirinkimą. Jūsų plaukai yra viena iš valdančių jūsų kūno dalių, iškilių ir svarbių, lemiančių jūsų nuotaiką, stilių ir net dieną. Šiurkšti susivėlusių spynų netvarka dienos pabaigoje tikrai nėra maloni staigmena, ir tada mes prisimename labai reikalingą šampūną. Šampūnas ne tik valo mūsų galvą, bet ir į jį integruotus tinkamus ingredientus, jūs netgi galite sušvelninti glotnumą ir atitinkamai suformuoti plaukus. Štai kodėl šiame straipsnyje mes pristatome kosmetikos prekės ženklą, kuris suteikia ne tik stilių, bet ir kultūrą bei požiūrį. Šiame straipsnyje mes siūlome keletą geriausių šio prekės ženklo šampūnų.

Populiariausi ir geriausi „Rusk“ šampūnai:

1. „Rusk Deepshine Smooth Keratin Care“ švelninamasis šampūnas:

džiūvėsių šampūnai

Natūralios jūrinės botanikos medžiagos dažniausiai naudojamos plaukams išlaikyti elastingumą ir šilką, o aktyvūs vitaminai ir keratinas suteikia plaukams kūno ir gyvybingumo, ne tik juos minkština, bet ir maitina bei stiprina iš ląstelių lygio..

2. „Rusk Sensories Calm“ maitinantis šampūnas:

„Rusk sensories“ ramus maitinantis šampūnas

„Rusk Sensories“ serijoje naudojami imbiero ir guaranos ekstraktai, kurie valo ir maitina plaukus, sukurdami užraktą ant išorinio plaukų sluoksnio, kad drėgmė neišgaruotų. Maitinantis šampūnas prideda apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo nuo plaukų šerpetojimo, sudrėkindamas ir drėkindamas galvos odą.

3. „Rusk Thickr“ tirštinantis šampūnas ploniems plaukams:

Rausvos tirštumo tirštinantis šampūnas ploniems plaukams

Storesnis šampūnas ekspertas pats stiprina plaukus, tuo pačiu didindamas jūsų išpūtimo tankį. Šio mišinio natūraliai išgauti ingredientai išryškina jūsų plaukų odeles ir suteikia kūnui vidinės plaukų struktūros. Šis šampūnas taip pat aktyviai dalyvauja išlyginant plaukų tekstūrą.

4. „Rusk Deepshine Oil“ drėkinamasis šampūnas:

Drėkinantis šampūnas „Rusk Deepshine Oil“

Pradedant nuo mūsų močiučių ir baigiant plaukų specialistais, aliejus buvo plaukų priežiūros priemonė pagal poreikį, ir būtent todėl šį kartą „Rusk“ naudojo gryną auksinį argano aliejų su „Argania spinosa“ branduolių aliejumi, kuris drėkina plaukus su reikiama mityba, o natūralios dumblių ir vitaminų savybės. apsaugoti ir papildyti plaukus.

5. „Rusk Sensories“ švelnesnis pasiflorų ir alavijų švelninamasis šampūnas:

„Rusk sensories“ švelnina pasifloros ir alavijo švelninantį šampūną

„Rusk“ švelnesnis šampūnas naudoja aistros gėlių pagrindus, kurie sulaiko drėgmę, kad jūsų plaukai būtų kruopščiai drėkinti, o stebuklingo alavijo produkto pagrindai puoselėja, maitina ir papildo jūsų plaukus, kad būtų gyvas, lygus satino pojūtis.

6. „Rusk Deepshine Color Repair“ šampūnas:

„Rusk Deepshine“ spalvą atkuriantis šampūnas

Jūsų plaukai yra nuolatinė UV spindulių poveikio ir karščio formavimo auka. Štai kodėl Rusk naudoja savo jūrinius botaninius ekstraktus su vitaminu E pažeistiems plaukams atkurti ir atgaivinti. Baltymai ir mikroelementai kartu su Quaternium 95 ir propandioliu maitina plaukus, todėl jie tampa valdomi ir žvilgantys.

7. „Rusk Sensories Bright“ ramunėlių ir levandų šviesinantis šampūnas:

„Rusk sensories“ ryškus ramunėlių ir levandų šviesinantis šampūnas

Šampūnas yra supakuotas su UV spindulių apsauga nuo saulės, kuri apsaugo plaukus, padaro juos elastingus, kartu skatindama plaukų spalvos gyvybingumą, kad jūsų spalva spindėtų ryškiai. Ramunėlių ir levandų ekstraktai sujungia rankas su kviečių baltymais, kad sustiprintų ir maitintų jūsų plaukus.

8. „Rusk Sensories Brilliance“ šampūnas:

„Rusk sensories“ blizgesio šampūnas

„Sensories brilliance“ šampūnas naudoja jūros dumblius, natūralų medų ir augalinius baltymus, kurie prideda daug vitaminų turinčio A, C ir E kokteilio, kuris apsaugo dažais apdorotus chemiškai pažeistus plaukus, išlaikydami plaukus stiprius, maitinamus ir drėkinamus.

9. „Rusk Deepshine Color Hydrate“ šampūnas:

Rusk deepshine spalvos hidrato šampūnas

Pagrindiniai šio šampūno ingredientai yra daug vitaminų iš natūralių dumblių ekstraktų su argania spinosa branduolių aliejumi, tinkančiu visų tipų plaukams. Kruopščiai drėkina folikulus ir dirba su jais nuo ląstelių lygio, spalvotas hidratinis šampūnas apsaugo dažytus plaukus ir neleidžia jiems pakenkti..