Prieš pradėdami domėtis, ką iš tikrųjų reiškia žodis „Satinique“, pradėkime nuo prekės ženklo „Amway“ – amerikietiško kosmetikos ir asmens bei sveikatos priežiūros prekės ženklo, kurio šakos taip pat išlygintos tarptautinėse žemėse. Tačiau ši „Amway“ namų priežiūros ir grožio priemonė turi naują aukščiausios kokybės kolekciją, apimančią plaukų priežiūros ir stiliaus gaminius. „Amway“ filialo „Satinique“ prekės ženklas apima naujas sustiprintas ir patentuotas technologijas, kurios padeda puikiai rūpintis plaukais, netaikant ekstremalių gydymo metodų..

Satinique šampūnai

Satinique šampūnai priežiūrai, stiliui ir gydymui:

Šiame straipsnyje mes pateiksime keletą „Satinique“ prekės ženklo siūlomų šampūnų, kurie gali atverti jums visiškai naują plaukų priežiūros ir stiliaus produktų lygį..

1. „Amway Satinique Glossy Repair“ šampūnas:

Blizgus Amway Satinique šampūnas

Blizgantis „Satinique Amway“ šampūnas naudoja natūralų gaivinamųjų botaninių maistinių medžiagų mišinį ir sudėtingą mokslinį metodą plaukams taisyti, atgaivinti ir atnaujinti. Jų patentuotas „Enerjuve“ kompleksas sumaišomas su teigiamai įkrautais lipidais ir kreatinu, kad pašalintų neigiamą krūvį, o granatų ir vynuogių sėklų aliejus atgaivina slenkančius plaukus.

2. „Amway Satinique“ šampūnas nuo pleiskanų:

Amway Satinique šampūnas nuo pleiskanų

Šampūnas, kuriame yra teigiamai įkrautų stiprinamųjų lipidų ir kreatino, naudoja vitaminą E ir natūralius avokadų ekstraktus, kurie maitina ir drėkina plaukus, neleisdami jiems toliau šiurkštėti ar išdžiūti, pašalindami pleiskanų pėdsakus ant galvos odos..

3. „Amway Satinique“ šampūnas nuo pleiskanų kontrolės:

„Amway Satinique“ pažangus kondicionuojantis šampūnas nuo pleiskanų

Dar vienas „Satinique“ šampūnas nuo pleiskanų, reguliuojantis šampūną, jame esantis cinko piritonas kontroliuoja pleiskanų susidarymą, o natūralių ramunėlių ekstraktų dėka nuramina sausus pleiskanojančius plaukus. Kovodamas su traškia galvos oda, niežuliu ir dažnu drėgmės praradimu, šis šampūnas suteiks plaukams gyvybingumo ir gaivumo.

4. Satinique šampūnas nuo plaukų slinkimo:

Šampūnas nuo plaukų slinkimo Satinique

„Satinique“ šampūnas nuo plaukų slinkimo naudoja patentuotą kūrinį „Enerjuve“, kuris yra teigiamai įkrautų lipidų ir sustiprinančio kreatino mišinys su lygiu 18MEA aplikatoriumi. Skatinant mikrocirkuliaciją, naudojant specialų šilkmedžio švino ekstrakto mišinį su ženšeniu ir Eclipta Alba ekstraktu, šis šampūnas maitins ir apsaugos jūsų plaukus nuo plaukų slinkimo ir trapumo..

5. Smooth Moisture Satinique šampūnas:

„Satinique“ švelniai drėkinantis šampūnas

Patentuotas šampūnas „Enerjuve“ su drėgmės užraktu naudoja savo išlyginamąsias daleles šiame „Satinique“ šampūne, kad drėkintų, maitintų ir išvalytų plaukus. Teigiamai įkrauti lipidai stiprina plaukus nuo odelių, leidžiant jiems augti ilgiau ir tankiau, o lygus drėgmės užraktas pašalina drėgmės praradimą.

6. „Satinique Extra Volume“ šampūnas:

Satinique extra volume šampūnas

Sausi pažeisti plaukai linkę apsunkti save, todėl šiam sunkumą atbaidančiam šampūnui svorį sugeriantys polimerai pakelia plaukus nuo šaknų, tuo pačiu pridedant prie galvos Enerjuve, kad atrodytų tankesnis ir tankesnis. Papildomą apimtį jūsų plaukams galima pasiekti be plaukų slinkimo garantijos.

7. „Satinique 2 in 1“ šampūno kondicionierius:

Šampūno kondicionierius „Satinique 2 in 1“

Šis šampūnas ne tik valo plaukus, pašalindamas susikaupusias produkto likučius, pleiskanas ir nešvarumus, bet ir suteikia savybę „du viename“, kur netgi galite kondicionuoti, lyginti ir minkštinti plaukus, tuo pačiu tinkamai plaudami. Štai kodėl „Satinique“ šį šampūno kondicionierių įpylė į vieną buteliuką.

8. „Satinique“ švelnus kasdienis plaukų valiklis/šampūnas:

Švelnus Satinique kasdienis plaukų valiklis

Tinka chemiškai pažeistiems ar dažytiems plaukams, švelniai galvos odai, kasdienis šampūnas iš „Satinique“ valo plaukus, pašalindamas produkto susikaupimo ar pleiskanų likučius, tuo pačiu maitindamas ir apsaugodamas plaukus nuo tolesnių pažeidimų požymių.

9. Satinique atgaivinantis plaukų valiklis:

Atgaivinantis plaukų valiklis Satinique

Atgaivinantis plaukų valymo šampūnas naudoja sistemą „Ceramide“, kuri grąžina pakeistą keramido kompleksą iš jūsų plaukų, o tai leidžia plaukams vėl prisirišti ir sustiprėti, tuo pačiu atgaivinant, atjauninant ir atkuriant plaukus.