„Sebamed“ yra rafinuota vokiečių kompanija, kurios bazė yra visame pasaulyje, aptarnaujanti klientus tarptautiniu mastu. Tai, kas prasidėjo nuo paprasto gydomojo odos negalavimo, pamažu tapo asmeninės ir sveikatos priežiūros prekės ženklu, kuris išsiskyrė ne tik odos priežiūra. Ji taip pat skyrė savo dėmesį plaukų priežiūros priemonėms.

Sebamedo šampūnai Indijoje

Šis plaukų priežiūros produktų asortimentas, visų pirma šampūnai, tinka visų amžiaus grupių žmonėms ir įvairioms gyvenimo sritims, pradedant kūdikiais ir baigiant kilimo ir tūpimo takais. Nebrangus ir itin aktyvus „Sebamed“ šampūnas yra žinomas ne tik dėl savo kosmetinės vertės, bet ir dėl gydomojo patrauklumo.

Plaukų priežiūros Sebamed šampūno produktai Indijoje:

1. „Sebamed“ kasdienis šampūnas:

Sebamed šampūnas kiekvieną dieną

Kasdienis šampūnas yra švelnus ir švelnus jūsų galvos odai, leidžiantis išvalyti plaukus, nes jis subalansuoja natūralią galvos odos aplinką ir reguliuoja galvos pH balansą. Padaręs plaukus švelnius ir gaivius, šis šampūnas padeda sustiprinti plaukų architektūrą, sujungdamas ląstelių struktūras.

2. „Sebamed“ šampūnas nuo pleiskanų:

Šampūnas nuo pleiskanų Sebamed

„Sebamed“ šampūnas nuo pleiskanų yra apsauginis normalių ir riebių plaukų šampūnas, leidžiantis puikiai pašalinti pleiskanas, išlaikant galvos odos pH vertę. Švelnus procesas atpažįsta piroktono olaminą kaip pagrindinį pleiskanų šalinimo ingredientą, nes jis maitina plaukus ir sumažina matomus pleiskanų požymius.

3. „Sebamed“ remonto šampūnas:

Šampūnas „Sebamed Repair“

„Sebamed“ šampūnas yra tvirtas gydomasis šampūnas, padedantis išvalyti ir apsaugoti galvą, tuo pačiu leidžiantis remonto kompleksui susieti su jūsų plaukų struktūra, užtikrinant plaukų valdomumą ir atgaivinimą nuo pažeidimų, naudojant augalinį pagrindą, biopolimerus ir PCA drėgmę bei hidrolizę baltymas.

4. „Sebamed Anti Roos“ šampūnas:

„Sebamed Anti Roos“ šampūnas

„Sebamed“ šampūnas nuo roos dar kartą naudoja „Piroctone Olamine“, kad pašalintų pleiskanų likučius ir papildomas daleles, taip pat atleidžia mus nuo nesveikų galvos odos sąlygų, įskaitant pleiskanojimą, pleiskanojimą ir niežėjimą..

5. Šampūnas nuo plaukų slinkimo nuo plaukų slinkimo:

Šampūnas nuo plaukų slinkimo nuo plaukų slinkimo

„Sebamed“ pripažįsta, kad perteklinė riebalų gamyba yra viena iš pagrindinių plaukų slinkimo priežasčių, todėl šampūnu jie išlaiko jūsų galvos odos pH vertę iki 5,5, skatindami sveikas sąlygas, kurios neleidžia kauptis riebalams, o jų patentuotas piroktono olaminas pašalina pleiskanas ir padidina. kraujo cirkuliacija.

6. „Sebamed Baby“ vaikų šampūnas:

„Sebamed Baby“ vaikų šampūnas

Vaikų šampūnas iš „Sebamed“ yra be ašarų formulės, leidžianti švelniai išvalyti plaukus, naudojant žolelių ekstraktus, tokius kaip ramunėlės, kurios išlygina šiurkščius plaukus.

7. „Sebamed Anti Dry“ atgaivinantis šampūnas:

Atgaivinantis šampūnas Sebamed Anti Dry

Atgaivinantis šampūnas, sukurtas šerpetojantiems plaukams, padės suvaldyti sausus šiurkščius plaukus, kurie sujungia kviečių gemalų kompleksą, baltymus, aminorūgštis, žirnių ir sojų baltymus, kurie maitina, drėkina ir minkština plaukus. Plaukai po kelių dienų pradės jaustis švelniai lygūs, nes puikios formulės drėkina ir suteikia plaukams energijos, suteikdamos puikų elastingumą.

8. „Sebamed Color Shampoo Sensitive“:

Šampūnas „Sebamed Color Sensitive“

Dažytiems plaukams reikia ypatingos priežiūros, todėl čia mes turime specialų hidraulinį balansavimo kompleksą, kuris leidžia plaukus modifikuoti ir drėkinti, kad spalva neišplistų ir neišbluktų, kai plaukai suskilinėja ir išsausėja. Spalvų blizgesio formulė leidžia pailginti spalvos ilgaamžiškumą, nes ji ramina, išlygina ir apsaugo jūsų spalvotus plaukus.

9. „Sebamed“ riebių plaukų šampūnas:

Šampūnas, sukurtas specialiai riebiems plaukams, kurie sveria dėl aliejaus, kuris sugeria jūsų galvos nešvarumus ir nešvarumus. Riebiems plaukams skirtas šampūnas apsaugo nuo riebalų pertekliaus, išlaikydamas ir kontroliuodamas galvos odos pH pusiausvyrą, nes šampūnas pašalina likučius, atverdamas galvos odos poras ir leisdamas jiems laisvai kvėpuoti.