Kiekvieną rytą tarp šurmulio pakelti pusryčius keliaujant ir išsirinkti tobulą aprangą dažnai praleidome daug būtinų dušų, todėl plaukai buvo lipnūs ir suirę, panašiai kaip netvarkingas paukščio lizdas. Ir visą dieną mūsų plaukai surenka visas teršalus, dulkes ir prakaito daleles, o dienos pabaigoje mums lieka tik nuobodūs, nykstantys plaukai. Tačiau dabar galite nerimauti dėl to, nes naujausioje komercinėje rinkoje dabar gaminamas sausas šampūnas. Skirtingai nuo įprastos kreminės skystos konsistencijos, šiuos šampūnus galima įsigyti miltelių arba plaukų lako pavidalu, kuriuos tereikia užtepti ant plaukų ir nenuplaunant plaukų, nesušukuoti ir nesušukuoti. pagal jūsų stilių.

„Tresemme“ yra puikus plaukų produktų prekės ženklas. Jis savo klientams suteikia protingas ir kokybiškas prekes. Šis prekės ženklas žingsnis po žingsnio tampa žinomas dėl savo nuostabių plaukų priežiūros priemonių ir akivaizdžiai pagrįstų išlaidų. Šiandien aš išvardysiu 8 geriausius „Tresemme“ šampūnus, kurie yra būtini. Jei dar nebandėte jų šampūnų, pabandykite, ir aš tikiu, kad gausi rezultatų.

1. Tresemme Fresh Start Volumizing sausas šampūnas:

Tresemme fresh start volumizing sausas šampūnas

„Tresemme fresh start“ apimties didinantis šampūnas yra plaukų lako pavidalo, kuriame yra mineralinio molio ir citrusinių vaisių dalelių, kurios atgaivina ir atgaivina jūsų nuobodžius ryto plaukus, o lengvas purškiamas šampūnas palieka švelnų citrusinių vaisių aromatą.

Kaina: Rs 2413,00

2. Tresseme Fresh Start Basic Care sausas šampūnas:

Tresseme fresh start basic care sausas šampūnas

Pagrindinis priežiūros priežiūros sausas šampūnas iš „Tresemme“ pašalins jūsų plaukus nuo kosmetikos likučių, įskaitant aliejų ir nešvarumų daleles prieš savaitę, nes jame sumaišomas vitamino B12 ir keratino aktyvumas, kad pašalintų nešvarumus ir papildytų jūsų plaukų sruogas. gaivus plaukų šampūnas.

Kaina: Rs 1 139,00

3,5 žvaigždutės iš 5

3. „Tresemme Fresh Start“ sauso šampūno išlyginimas:

Tresemme fresh start sausas šampūnas

„Tresemme“ šviežios pradžios sausas šampūnas naudoja specialų šilko baltymų mišinį, kuris prailgins jūsų plaukų glotnumą, todėl plaukai taps švelnūs, o šampūne esantis vitaminas H maitins ir atgaivins plaukus, kad gautų naują ryto išvaizdą, pašalindamas kvapą eiti.

Kaina: Rs 1 363,00

2,0 iš 5 žvaigždžių

4. Tresemme Fresh Start atnaujinantis sausas šampūnas:

„Tresemme fresh start“ atnaujina sausą šampūną

Įsigykite į saloną panašius plaukus tik purkštuvu, nes atnaujinamasis „Tresemme“ sausas šampūnas naudoja mineralinio molio daleles, kurios papildo ir atjaunina JT šampūnu išblukusius ir lipnius plaukus, paversdami jūsų negyvą krūvą į gyvą nepriekaištingą salono profesionalų pūtimą.

5. „Tresemme Instant Refresh“ bevandenis putų šampūnas:

Tresemme Instant Refresh šampūnas be vandens

Alavijo ir citrusinių vaisių ekstraktų mišinys, Tresemme akimirksniu atnaujinamas be putų sausas šampūnas išvalo ir pašalina plaukus nuo galimo produkto susikaupimo ir nešvarumų, o raganos yra natūralios sutraukiančios medžiagos, sugeriančios natūralių aliejų perteklių, kad jūsų plaukai išliktų. gaivus ir lengvas.

3,8 žvaigždutės iš 5

Rs 4 412,00

6. Tresemme Fresh Start Color Care sausas šampūnas:

Tresemme Fresh start color care sausas šampūnas

Specialus gydymas dažytiems, dažytiems plaukams, sausas plaukų priežiūros šampūnas paliks galvą šviesią ir gaivią, tuo pačiu apdorodamas chemiškai nudažytus plaukus, padarys juos minkštesnius ir žvilgesnius, neišblukins galimų dažų nuo plaukų ir visa tai jums nereikės naudoti tradicinis šampūno metodas rytais.

7. Tresemme permatomas sausas šampūnas:

Tresemme permatomas sausas šampūnas

Permatomas sausas „Tresemme“ šampūnas yra panašus į bet kurį kitą valomąjį šampūną, tačiau šį kartą į šį posūkį įeina tik purškiamas šen ir ten šūvis, nes šis sausas šampūnas išstumia nešvarumus ir taršos daleles iš galvos, todėl jūsų galva jaučiasi gaivi ir atgaivinta..

3/5 žvaigždutės

8. „Tresemme Instant Refresh Cleansing“ sausas šampūnas:

„Tresemme Instant Refresh“ valomasis sausas šampūnas

„Tresemme“ greito valymo sausas šampūnas prašo purkšti kelis ant galvos ir kruopščiai iššukuoti, kad gautumėte šviežią, lengvą šampūną, neplaunant plaukų. Išvalę galvą nuo produkto likučių ir aliejų, šis šampūnas paliks jūsų galvą lengvą ir gaivią.

9. TRESemmé sausas šampūnas, šviežias & Švarus:

Nepraleiskite savo šviežios išvaizdos naudodami „TRESemmé“ sausą šampūną „Fresh“ & Švarus. Jame yra vitamino B12, o naudojant šį produktą nėra matomų likučių. Taip jausitės švariai ir kvepės gaiviai.

Kaina: 24,51 USD

Net tada, kai jūsų plaukai nėra ką tik išplauti, naudodami TRESemmé sausų šampūnų asortimentą, galite akimirksniu paversti savo žvilgančius ir žvilgančius plaukus be puikių plaukų. Šių šampūnų nesvari formulė yra įpilta vitamino B12 ir keratino, todėl plaukai atrodo švarūs ir sveiki.

Naudokite „TRESemmé“ kaip savo slaptą ginklą, norėdami nuostabiai formuoti plaukus be plaukų plovimo dienų!