Gana įdomi nepriekaištingos naujos įmonės pradžia, kompanija „Redken“ pradėjo stilistą Jheri Redding ir modelį Paula Kent, 1960 m. Sukratę ranką, taip sugalvodami pavadinimą „Red-Ken“. Jų požiūris, skirtingai nuo visų kitų, buvo šiek tiek kitoks. Jie tikėjo ištirti nepriekaištingų plaukų mokslinę pusę, o tai reiškė tik naują revoliucinę koncepciją. Ši bendrovė užpatentavo savo revoliucinius baltymų atnaujinimo ir atnaujinimo būdus, o jų įmonė greitai prasidėjo. Šiame straipsnyje aptarsime šį labai revoliucinį stilių šampūnų pavidalu, kurį mums siūlo „Redken“ kompanija.

Geriausi „Redken“ šampūnai:

Suraskime 9 geriausių „Redken“ šampūnų, kuriuos galima įsigyti Indijoje, sąrašą.

1. „Redken Body“ šampūnas:

redken šampūnai

Viso kūno šampūnas iš „Redken“ yra aukščiausios apimties šampūnas, skirtas švelniems retėjantiems plaukams, kurie linkę jus apsunkinti. Šampūnas savyje pripildo kviečių ir medvilnės ekstraktų, o nenutrūkstamo tūrio kompleksas ir tarpusavyje sujungtas baltymų tinklas neleidžia plaukams susipainioti ir gyvybingiems.

2. „Redken All Soft“ šampūnas:

Redken all minkštas šampūnas

„Redken“ minkštas šampūnas stengiasi, kad jūsų plaukai būtų kuo minkštesni ir elastingesni, neprarandant maistinių medžiagų. Štai kodėl šiame šampūne galima rasti keratino veikliųjų medžiagų, kurios ne tik suteiks jūsų plaukams elastingumo, bet ir sustiprins juos iš folikulų, o praturtintas argano aliejus drėkins ir maitins..

3. Redken Extreme plaukų stiprinimo šampūnas:

Redken ekstremalus plaukų stiprinimo šampūnas

„Redken“ visada specializuojasi revoliucinių mokslinių ligų srityje, daugiausia dėmesio skirdama ekstremaliam plaukų stiprinimui. Lipidai ir keramidas, sumaišyti su patentuotu 3D atkuriamųjų baltymų kompleksu, papildo plaukų odelių kūną ir išlygina plaukus.

4. „Redken Color Extend“ šampūnas:

Redken spalvos prailginantis šampūnas

Chemiškai dažyti plaukai visada prašys papildomos apsaugos ir būtent tai daro „Redken“ spalvos prailginimo šampūnas. Neleidžiant spalvai plisti ar išsisklaidyti, šampūnas su prailginimu yra apsaugotas nuo UV spindulių, kuris prailgina jūsų dažytų plaukų gyvenimą.

5. Redken gaivinantis detoksinis šampūnas:

„Redken“ gaivinantis detoksikuojantis šampūnas

Detoksikuojantis šampūnas naudoja vandenynų gėrį, kad padėtų jums pašalinti toksinus ir stresą iš plaukų, tuo pačiu išvalydamas galvą nuo nešvarumų ir nešvarumų. Švelnus plaukams, šampūnas naudoja sojos baltymus ir alaviją kartu su jūros dumbliais ir vandenyno kalonu, kad atjaunintų ir papildytų jūsų plaukus..

6. Redken Time Reset šampūnas senstantiems plaukams:

„Redken time reset“ šampūnas senstantiems plaukams

Kovodamas su 5 plaukų senėjimo požymiais, visų pirma, su slinkimu, žilimu ir trapumu, laiko atstatymo šampūnas pasuka laikrodį atgal, kad jūsų plaukai įgautų savo patentuotą gyvybiškai svarbų 5 kompleksą, kuris ne tik apsaugo ir maitina plaukus, bet ir atgaivina prarastą jaunystę.

7. „Redken Diamond Oil High Shine“ šampūnas:

„Redken“ deimantų aliejaus blizgantis šampūnas

Norite deimantų kaip žvilgantys plaukai, kurie šviečia ir žvilga, kai deginatės jų švytėjime. Deimantinio aliejaus blizgesio šampūnas naudoja putojančio aliejaus kompleksą ir sujungia baltymų tinklą, kad sustiprintų ir maitintų jūsų plaukus, nuobodžius negyvus plaukus paverstų gyvybinga krūva.

8. „Redken Blonde Idol Sulfate Free Shampoo“:

Šampūnas be raudonų blondinių stabų be sulfatų

Šis šampūnas yra ypatinga priemonė šviesiai atspalvių plaukų spalvai, be sulfato, kuris pailgintų jūsų spalvos ilgį ir pridėtų jūsų kūnui blizgesio ir apimties.

9. Redken Real Control maitinamasis šampūnas:

Maitinantis šampūnas Redken Real Control

Taukmedžio sviestas pripildomas sklandžiai kontroliuojančio keramido, kuris suteikia plaukams gyvybingumo ir kūno, tuo pačiu atkurdamas ir atgaivindamas plaukų pažeidimus, todėl plaukai tampa valdomi ir drėkinami.