Prisimenu tą laiką, kai buvau vaikas, aš ir mama eidavome į netoliese esančias parduotuves pirkti šampūno. Vienas produktas, kuris buvo žinomas viršutinėje parduotuvės lentynoje, buvo šis prekės ženklas CLEAR. Mano mama taip pat paprašė tik šio. Manau, tai buvo lengviausiai prieinamas šampūno prekės ženklas. Tais laikais mes neturėjome galimybės apsipirkti internete. Taigi, vienintelė galimybė buvo parduotuvės šalia jūsų. Mes, klientai, visiškai priklausėme nuo parduotuvių savininkų malonės. Ir todėl dauguma iš jūsų man pritartų „Clear“ šampūnas yra daugiau vaikystės prisiminimų.

Tačiau neabejotinai prekės ženklas kartkartėmis atnaujino save. Į savo produktų asortimentą jie įtraukė daug naujų šampūnų. Man patinka šis prekės ženklas, nes jie siūlo tikrai prieinamas kainas. Be to, juos labai lengva įsigyti artimiausiose parduotuvėse. Be to, dydžių parinktys taip pat yra puikios. Prekės ženklas yra gana apgalvotas, nes jie išleido daugybę šampūnų, atsižvelgdami į įprastus moterų plaukų rūpesčius.

Taigi, pagyrimų apie prekės ženklą pakanka. Dabar pažvelkime į kai kuriuos geriausius Indijoje esančius skaidrius šampūnus, jų savybes ir naudą.

Geriausi skaidrūs šampūno produktai Indijoje:

1. Skaidrus maitinantis galvos odos priežiūros šampūnas nuo pleiskanų:

skaidrus šampūnas

Tai tinka žiemoms, kai turėsite per daug problemų su pleiskanomis. O žmogus su sausais plaukais sausa galvos oda kelia didelį susirūpinimą. Taigi, norint maitinti sausą galvos odą, reikia maitinamojo šampūno. Tai puikiai tinka tam sezonui. Jis ne tik pasirūpins jūsų sausa galvos oda, bet ir apsaugo nuo pleiskanų.

2. Skaidri galvos oda & Plaukų grožio terapijos visapusiškas šampūnas:

Skaidri galvos oda & amp; Plaukų visapusiškos priežiūros maitinamasis pleiskanų šampūnas

Šis skiriasi nuo ankstesnio, jei susipainiotumėte. Tai ne tik maitina galvos odą, bet ir rūpinasi bendra plaukų sveikata. Jis drėkina visus plaukus, sumažindamas suskaidytų galų išvaizdą. Tai taip pat palaiko jūsų plaukų galus sveikus.

3. „Clear Women Herbal Fusion“ šampūnas nuo pleiskanų:

„Clear Women Herbal Fusion“ nuo pleiskanų šampūnas

Man patinka šis šampūnas iš namų, nes jis yra augalinių ingredientų. Jame yra gana gerų ir natūralių produktų. Jame yra Azijos ekstraktų, ženšenio ir arbatmedžio ekstraktų. Šie ekologiški produktai gana efektyviai apsaugo nuo pleiskanų.

4. Skaidrus šampūnas nuo plaukų slinkimo:

Skaidrus šampūnas nuo plaukų slinkimo

Tai vienas iš populiariausių šampūnų iš plataus šampūno skėčio. Tai yra jų priemonė nuo plaukų slinkimo. Tai užkerta kelią plaukų slinkimui arba sumažina jį. Taigi, jei esate viena iš tų merginų, kurios patiria siaubingą plaukų slinkimą, tai yra stebuklingas buteliukas jums.

5. Skaidrus „Ultra Shea“ šampūnas lygiems plaukams:

Skaidrus „Ultra Shea“ šampūnas

Tai iš jų taukmedžio šampūno asortimento. Kaip visi žinome, taukmedžio sviestas tikrai naudingas jūsų plaukams. Šis šampūnas užrakins jūsų plaukų drėgmę, o jūsų spynos bus minkštos, lygios ir sveikos.

6. „Clear Men“ šampūnas nuo pleiskanų – „Cool Sport Menthol“:

„Clear Men“ šampūnas nuo pleiskanų - „Cool Sport Menthol“

Aiškus prekės ženklas Indijoje yra šampūnų nuo pleiskanų sinonimas. Tačiau laikui bėgant jie patobulino save ir sugalvojo daugybę variantų net šampūnuose nuo pleiskanų. Tai yra jų mentolio asortimentas, skirtas vyrams. Tai suteikia plaukams šviežumo ir vėsumo.

7. Skaidrus šampūnas nuo pleiskanų, sausas ir pažeistas:

Skaidrus šampūnas nuo pleiskanų sausas ir pažeistas

Kaip jau sakiau, tai yra jų populiarus šampūnas nuo pleiskanų, tačiau tik šiek tiek skirtingai. Tai skirta sausiems ir pažeistiems plaukams. Dabar sausiems ir pažeistiems plaukams pleiskanos yra pagrindinė problema. Taigi, tai butelis, kurį turėtumėte naudoti tose nelaimingose ​​situacijose.

8. Švarus pažeidimų ir spalvų atkūrimo šampūnas:

Šampūnas „Clear Damage“ ir „Color Repair“

Man patinka šis prekės ženklas, kad jie tikrai nukreipė į kiekvieną plaukų problemą. Šis šampūnas skirtas dažytiems ir pažeistiems plaukams. Naudokite tai ir pamatysite skirtumą prieš baigdami šį butelį.

9. Švarus stiprių ilgių šampūnas:

Skaidrus stiprių ilgių šampūnas

Tai skirta tiems ypač ilgiems plaukams. Dabar ilgų plaukų priežiūra dažniausiai yra galvos skausmas. Yra daugybė problemų, tokių kaip – sausumas, pleiskanos, pažeisti galai, suskilę galai ir pan. Taigi, visoms šioms problemoms spręsti ir ilgoms pėdoms palepinti – tai „butel go to go“ butelis..

Taigi, esu tikras, kad jau išsiaiškinote savo mėgstamą šampūną. Pirmyn ir išbandykite šiuos skaidrius šampūnus. Leiskite man žinoti savo mėgstamą šampūną komentaruose žemiau.