Naujausios šiuolaikinio komercinio pasaulio technologijos leidžia laikinai pataisyti prarastą plaukų spalvą arba dar geriau patobulinti penkių mėnesių senumo blizgesį, tiesiog nuplaunant plaukus šampūnu šiais specialiais šampūnais. Šie šampūnai iš esmės yra spalvą apsaugančio šampūno šaka, tačiau šį kartą šampūnai į šampūną įtraukia subtilų atspalvį, kuris šviesina ir pasirodo kiekvieną kartą, kai šampūnas atgaivina jūsų paryškinimus, tuo pačiu leisdamas jums prailginti įprastą plaukų dažų diapazoną be jokio šalutinio poveikio. sekti. Sušlapinkite, nuplaukite ir nuplaukite šampūną, kaip ir bet kurį kitą užimtą pirmadienio rytą, ir gaukite gyvybingą norimos plaukų spalvos diapazoną.

8 geriausi Indijos plaukų dažų šampūnai:

1. Vcare šampūnas Plaukų spalva Juoda:

plaukų dažų šampūnai

PIRKITE ČIA

Juodasis šampūnas „Vcare“ be amoniako puikiai tinka žiliems, priešlaikiniams plaukų senėjimams, kurie siaučia iškart po 40 -ies. Plaukai bėgant laikui linkę blizgėti ir net esant iš išorės pridėtiems plaukų atspalviams, visiškai įmanoma, kad prarasite atspalvį kiekvieną kartą plaudami šampūnu. Naudodami šį šampūną dabar galite atgaivinti plaukų juodumą, suteikdami natūralų blizgesį ir daug sveikesnę plaukų tekstūrą.

2. „Richenna“ šampūnu pagrįsta plaukų spalva:

Plaukų spalva „Richenna“ šampūno pagrindu

„Richenna“ šampūnas, praturtintas henna ekstraktais ir sojos pupelių proteinais, yra spalvą stiprinantis šampūnas, kuris suteikia gyvumo jūsų iš išorės atsiradusiai spalvai, tuo pačiu užtikrindamas, kad jūsų plaukai atrodytų visiškai natūraliai, o žala būtų pašalinta dirbant su pačiais folikulais ir dirbant su jais iš vidaus.

3. Tedo Gibsono individualus spalvų šampūnas, patrauklus varis:

Tedo Gibsono individualus spalvų šampūnas, patrauklus varis

PIRKITE ČIA

Įtaigus Tedo Gibsono varis naudoja vario atspalvius kaip laikiną raudonų ar braškių atspalvių plaukų spalvą. Šis šampūnas, praturtinantis ir paryškinantis raudonus atspalvius, apima šilko baltymus, apgaubtus simondsijų aliejumi, mango, granatų ir laukinių orchidėjų ekstraktais, kurie maitina ir minkština dažytus plaukus..

4. Spalva atgaivinantis šampūnas:

„Color Revive“ spalvą nusodinantis šampūnas

„Color Revive“ šampūną galima įsigyti begalėje įvairių plaukų dažymo šampūnų, pradedant vario liepsna ir aitriosiomis paprikomis, baigiant šviesiaplaukėmis ir mėlynomis spalvomis. Sudėjęs plaukus į vieną gabalą, šis šampūnas suteikia ekspertui gyvumo esamai spalvai, praturtindamas atspalvio atspalvius..

5. „Ted Gibson Glimmering Gold“ šampūnas:

Ted Gibson blizgantis auksinis šampūnas

Blizgantis aukso spalvos Tedo Gibsono šampūnas, sukuriantis sodrias putas, leidžia jūsų šviesiems ar medaus spalvos plaukams prailginti jūsų aukso spindesio trukmę. Šis šampūnas, praturtintas natūraliais ir botaniniais ekstraktais, suteikia šviesiai blondinę atspalvį, kuris kiekvieną kartą prausdamasis paryškina jūsų akcentus.

6. Osmo Color Revive šilti kaštoniniai plaukai:

„Osmo Color Revive“ šilti kaštoniniai plaukai

„Osmo“ spalvotų plaukų šampūnų asortimentas leidžia įvairių plaukų atspalvių variantą, tai yra šiltas kaštonų atspalvis. Šampūnas praturtina vitaminais A ir E avokadų aliejų, kuris atgaivina pažeistus šiurkščius plaukus ir sušildo plaukų spalvas iki sodraus atspalvio..

7. Pure Blends citrinų spalvos nusodinantis šampūnas:

„Pure Blends“ citrinų spalvos nusodinantis šampūnas

PIRKITE ČIA

Drėkina ir drėkina plaukus, „Pure Blends“ citrinų spalvos plaukams naudojami švelnūs šviesūs atspalviai, kurių sudėtyje nėra sulfatų ir chlorido..

8. „Pure Blends“ medetkų nusodinantis šampūnas:

„Pure Blends“ medetkų nusodinantis šampūnas

PIRKITE ČIA

„Pure Blends“ medetkų nusodinimo pagrindas naudoja minkštą oranžinės geltonos spalvos pagrindą, kad jūsų atspalviai būtų gyvybingi ir ryškūs, o šampūnas drėkina ir minkština plaukus.