Kusursuz yeni bir girişim için oldukça ilginç bir başlangıç ​​olan Redken şirketi, 1960 yılında stilist Jheri Redding ve model Paula Kent’in el sıkışmasıyla başladı ve böylece ‘Red-Ken’ adını uydurdu. Diğerlerinden farklı olan yaklaşımları biraz farklıydı. Kusursuz saçın bilimsel yönünü keşfetmeye inanıyorlardı, bu da sadece yeni bir devrimci kavramın doğması anlamına geliyordu. Bu şirket, protein yenilemeleri ve yenilemeleri için devrim niteliğindeki stillerinin patentini aldı ve kısa sürede girişimleri müthiş bir başlangıç ​​yaptı. Bu yazıda, Redken firmasının bize sunduğu şampuanlar şeklindeki bu devrim niteliğindeki stilleri tartışacağız..

En İyi Redken Şampuanları:

Hindistan’da bulunan en iyi 9 redken şampuanın listesini bulalım..

1. Redken Vücut Tam Şampuan:

redken şampuanlar

Redken’in tam vücut şampuanı, sizi ağırlaştırmaya meyilli olan gevşek inceltici saçlar için üstün hacim kazandıran bir şampuandır. Şampuan kendi içinde buğday ve pamuk özlerini beslerken, kesintisiz hacim kompleksi ve birbirine kenetlenmiş protein ağının varlığı saçınızı dolaşmayan ve canlı tutar..

2. Redken Tüm Yumuşak Şampuan:

Redken tüm yumuşak şampuan

Redken’in tüm yumuşak şampuanı, besin faktörünü kaybetmeden saçınızı olabildiğince yumuşak ve esnek tutmaya çalışır. Bu nedenle bu şampuanda, saçınıza sadece esnek bir doku kazandırmakla kalmayıp, aynı zamanda zenginleştirilmiş argan yağı nemlendirme ve beslenmeye katılırken onu foliküllerden güçlendirecek keratin aktifleri bulunabilir..

3. Redken Extreme Saç Güçlendirici Şampuan:

Redken aşırı saç güçlendirici şampuan

Redken, her zaman devrim niteliğindeki bilimsel rahatsızlıklarda uzmanlaşır, bu, aşırı saç güçlendirmeye odaklanır. Patentli 3D onarım protein kompleksi ile karıştırılan lipidler ve seramid, saç kütiküllerine vücut eklerken, buklelerinizi düzleştirir..

4. Redken Renk Uzatma Şampuanı:

Redken renk uzatma şampuanı

Kimyasal olarak boyanmış bir saç her zaman ekstra koruma ister ve Redken’in renk uzatıcı şampuanının yaptığı tam olarak budur. Rengin yayılmasına veya kırılmasına izin vermeyen renk uzatıcı şampuan, boyalı saçınızın ömrünü uzatan UV ışını korumasına sahiptir..

5. Redken Canlandırıcı Detoks Şampuanı:

Redken canlandırıcı detoks şampuanı

Detoksifiye edici şampuan, saçınızdaki toksinleri ve stresi serbest bırakmanıza yardımcı olmak için okyanusların iyiliğini kullanır ve kafanızı kirlilik ve kirden arındırır. Saç üzerinde hafif olan şampuan, saçınızı canlandırmak ve yenilemek için deniz yosunu ve okyanus calone ile birlikte Soya proteini ve aloe Vera kullanır..

6. Yaşlanan Saçlar İçin Redken Time Reset Şampuan:

Yaşlanan saçlar için redken time reset şampuanı

Başta gevşeklik, beyazlama ve kırılganlık olmak üzere saç yaşlanmasının 5 belirtisiyle mücadele eden zaman ayarlı şampuan, yalnızca saçınızı koruyan ve besleyen değil, aynı zamanda saçınızdaki kayıp gençliği de canlandıran patentli vital 5 kompleksini besleyerek saçlarınız için saati geriye alır..

7. Redken Elmas Yağı Yüksek Parlatıcı Şampuan:

Redken elmas yağı parlak şampuan

Işıltısında güneşlenirken parlayan ve parıldayan elmas gibi parıldayan saçlar isteyin. Elmas yağı parlatıcı şampuan, donuk ölü saçları canlı bir demet haline getirerek saçınızı güçlendirmek ve beslemek için köpüklü yağ kompleksi ve kilitli protein ağı kullanır..

8. Redken Blonde Idol Sülfatsız Şampuan:

Redken sarışın idol sülfatsız şampuan

Açık tonlu saç rengi için özel bir bakım olan bu şampuan, vücudunuza parlaklık ve hacim katarken renginizin uzunluğunu uzatacak sülfat içermez..

9. Redken Gerçek Kontrol Besleyici Şampuan:

Redken gerçek kontrol besleyici şampuan

Shea yağı, saç hasarını onarıp canlandırırken saçınıza canlılık ve vücut katan, saçı yönetilebilir ve nemlendiren pürüzsüz kontrol edici seramid ile aşılanır..