Özellikle kimyasal tedavilerin ve toksik kirleticilerin denklemde olduğu günümüz dünyasında ince veya ince saç sorunları yaygındır. Genellikle yeni trend, saçlarımızı en parlak tonlara boyamamızı ve ardından farklı desen ve şekillere göre ısıyla şekillendirmemizi ister. Kirlilik, ısı ve kir parçacıkları daha az tehlikeli değildir ve sonuçta sonuç genellikle donuk, cansız inceltme saçlarını içerir. Artık incelen saçlar yerini daha çok incelten saçlara bırakıyor, bu yüzden kolay kırılma ve dökülmeler çok çabuk oluyor. Bu da saçın daha çok incelmesine neden olur. Bu noktada, saçlarınızı başladığınız yere geri döndürmek için ya sakinleşebilir ya da organik mutfak kurtarma yöntemlerine başvurabilir ya da bu harika saç kalınlaştırıcı şampuanlardan bir ipucu alarak sadece saçınızı şampuanlayarak ihtiyaç duyduğunuz yoğunluğa sahip olabilirsiniz. saç her zaman.

Hindistan’daki En İyi Saç Kalınlaştırıcı Şampuanlar:

1. Kiehl’s Ultimate Yoğunlaştırıcı Şampuan:

saç kalınlaştırıcı şampuanlar

Kiehl’in nihai kalınlaştırıcı şampuanı, omega-6, doğal olarak kalınlaştırıcı polimerler ve saçınızı canlandıran ve saç tellerinize hacim ve hacim katan lif proteinleri gibi organik ve karmaşık bağlayıcı parçacıkların özel bir karışımını içerirken, E Vitamini Sedir ağacı yağı ile karıştırılmıştır. Nane ve biberiye yağı, ödüllü kabarık saçlar için saçınızı besler ve pürüzsüzleştirir.

2. L’Oreal Paris Vive Pro Erkekler İçin Günlük Kalınlaştırıcı Şampuan:

L'Oreal Paris Vive Pro Erkekler İçin Günlük Kalınlaştırıcı Şampuan

L’Oreal Paris Vive Pro, özellikle nispeten erken bir aşamada saç incelmesi ve kel yamaları olan erkekler için formüle edilmiştir. Bu vücut güçlendirici şampuan, saç köklerinize mineral proteinler ekler ve saçlarınızı liflerden güçlendirir, böylece istediğiniz yoğunluğa ve tazeliğe sahip güçlü ve kusursuz saçlar elde edebilirsiniz..

3. Pantene Orta-Kalın Kırılma Güçlendirici Şampuan:

Pantene Orta-Kalın Kırıcı Güçlendirici Şampuan

Pantene’nin orta kalınlıkta kırılmaya karşı dayanıklı şampuanı, keratin aktiflerinin ve nem dolu proteinlerin saçınıza güç ve vücut kattığı, saçlarınızı daha güçlü ve kırılmaya veya dökülmeye karşı daha az isteksiz hale getirdiği, inceltme ile kırılgan saçlar için uygundur..

4. Garnier Fructis Tam Ve Peluş:

Garnier Fructis Tam ve Peluş

Fibrasilan özellikleri saç tellerinizde lif oluştururken, saçınıza dolgun ve tam vücut yoğunluğu kazandırmak için onları ayrı ayrı sararken, nar da bunlardan biridir..

5. L’Oreal Elvive Fibrology Güçlendirici Şampuan:

L'Oreal Elvive Fibrology Güçlendirici Şampuan

L’Oreal’in evinden bir başka hit olan Elvive Fibrology, kalınlığını korurken saçınıza canlı bir vücut katan patentli saç lifi genişletme özelliklerini içeren profesyonel ve güçlü bir şişede paketlenmiştir. Saçınız sadece hafif olmakla kalmayacak, aynı zamanda nispeten daha kalın ve şehvetli hissedecektir..

6. Schwarzkopf Bonacure Saç Aktivatör Şampuan:

Schwarzkopf Bonacure Saç Aktivatör Şampuan

Schwarzkopf’un saç tellerinize hücre yenilenmesini kolaylaştıran amino asit parçacıklarını besleyen Bonacure aktivatörü ile cansız donuk saçlarınızı dönüştürün ve bu da size güçlü ve kalın saçlar vermek için tepki verir. Havanızı köklerden yenileyerek bu aynı zamanda gereksiz saç dökülmesini ve kırılmasını da önler ve saçınızı kalın ve uzun uzatmanıza izin verir..

7. L’Oreal Paris Hacim Dolgusu Yoğunlaştırıcı Şampuan:

L'Oreal Paris Hacim Dolgusu Yoğunlaştırıcı Şampuan

Bu L’Oreal kalınlaştırıcı şampuanın öne çıkan özelliği, foliküllere derinlemesine nüfuz ederek ve saç gövdesini içeriden güçlendirerek saçınıza lif proteinleri aşılamanıza izin veren Filloxane’dir. Kullandıktan birkaç gün sonra saçınızın eskisinin çok daha yoğun ve güçlü bir versiyonuna kavuştuğunu hissedeceksiniz..

8. Bumble Ve Bumble Kalınlaştırıcı Şampuan:

Bumble ve Bumble Kalınlaştırıcı Şampuan

Bumble ve Bumble kalınlaştırıcı şampuan, saçınızın salonda zarafet gibi yerleşmesine izin verdiğinden, saçınızın kıvırcıklığı ve pürüzlülüğü hemen çözülürken, saçınıza sıkı bir güç ve dolgunluk kazandırmak için alt katmanlar üzerinde çalışırken.