Saçınız o parlak moda görünümü elde etmek için çok uğraşır. Ancak, o parlak sayfalardaki dergi modelleri, saç profesyonellerinin onları istedikleri gibi giydirmesinden geçiyor ama her zaman en iyi şekilde görünmek istediğimizde saç bakım profesyonellerini gerçekten seçebilir miyiz? Schwarzkopf veya Neutrogena’ya çok benzeyen Wella Professional, saç renklerinden şampuanlara kadar ödüllü saç ürünlerini kullanan, eksiksiz bir üst düzey salon saç bakım ürünü yelpazesi olarak kabul edilebilir. Saçınızda parlaklık elde etmek asla kolay bir iş olamaz. Ya kapsamlı ya da pahalıdır ve burada her ikisiyle de mücadele eden ve güvenli ve uygun fiyatlı bir profesyonel ürün yelpazesi sunan Wella Profesyonel şampuandır. Aşağıda, bilginiz için işlevleri ve faydaları ile birlikte bir dizi Wella profesyonel şampuan serisi listelenmiştir..

1. Wella Professionals Nemlendirici Şampuanla Zenginleşir:

Wella Professionals Zenginleştirici Nemlendirici Şampuan

Profesyoneller zenginleştiren nemlendirici şampuan, optimum bakım için saçı besleyen, yenileyen ve nemlendiren esansiyel yağlar ve kompleks özler içeren eksiksiz bir beslenme paketidir. Avokado yağı ve kaşmir özleri saça canlılık kazandırırken ipek lifi özleri bir salon profesyoneli inceliği için tırnak etlerini pürüzsüzleştirir ve güçlendirir..

2. Wella Professionals Temiz Kepek Önleyici Şampuan:

Wella Professionals temiz kepek önleyici şampuan

Temiz kepek önleyici şampuan, saçınızı şekillendiren ve düzleştiren şampanya özleri kullanır ve saçınızı ikame kepek ve ilgili sorunlardan arındırır. Wella’nın bu şampuanı sadece saçınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda saçınıza tam hacimli bir his veren görünümünüze yumuşak, ışıltılı bir lüks dokunuşu katar..

3. Wella Profesyonelleri Parlak Şampuan:

Wella Professionals parlak şampuan

Boyalı saçlar için mükemmel bir çözüm olan Wella’nın parlak şampuanı hafiftir ve benzersiz elmas tozu parçacığı saçın elmas parçacıkları gibi parıldamasını sağlarken, başınızı besleyen ve masaj yapan, mikro dolaşımı iyileştiren son derece hidrasyonla doludur. Fönünüze canlı bir parlaklık ve nemlendirme ekleyin ve dikkatleri üzerinize çekin.

4. Wella Professionals SP Renk Koruyucu Şampuan:

Wella Professionals SP renk koruyucu şampuan

Boyalı saçların ekstra bakıma ihtiyacı vardır ve sarışın veya kahverengi vurgularınızın yıllarını uzatmak için, işte Wella’nın renk koruyucu şampuanı. Boyalı saçların solmasını önleyen ve etkili bir koruyucu ve saç kremi görevi gören 3D renk koruma teknolojisi, buklelerinize canlılık katacak..

5. Wella Profesyonelleri Yaşlanmaya Dirençli Şampuan:

Wella Professionals yaşlanmaya dayanıklı şampuan

Wella’nın yaşlanmaya dayanıklı şampuanı, saçınızın kaybolan nemini ve genç görünümünü canlandırmak ve yeleğinize parlak bir doku eklemek için Roobis özü ve özel içerikli Karite kullanır. Gevşek donuk saçlar artık ultra şık bir parıltıyla onarılabilir ve canlandırılabilir.

6. Wella SP Nemlendirici Şampuan:

Wella SP hidrat şampuanı

Wella profesyonel SP serisinin hidrat şampuanı, saçınıza nem ve lüks kazandırırken kilitlerinizi nazikçe korumak için glikoz, Panthenol, gliserin ve kapsamlı hidrasyonun temellerini kullanan uzun ömürlü hafif bir şampuandır..

7. Wella Profesyonelleri Güneş Saç ve Vücut Şampuanı:

Wella Professionals güneş saç ve vücut şampuanı

Diğer ürünlerden farklı olarak, bu sefer önceden güneş korumasına değil, güneş sonrası kapsamlı bir korumaya ihtiyacınız var. E Vitamini ile zenginleştirilmiş güneş saç ve vücut şampuanı sadece saçınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda erken yaşlanma, renk kaybı ve UV ışınları gibi güneş hasarlarını da korur, onarır ve canlandırır..

8. Wella Pro Serisi Onarım Şampuanı:

Wella Pro Serisi onarım şampuanı

Repair serisi şampuan, size mükemmel bir onarım sistemi sunmak için çok çalışan stilistlerden ve uzmanlardan ilham almıştır. Saçınız günlük olarak ısıl şekillendirici ve dış renkler ve benzeri ile uğraşmak zorunda kalır. Bu onarım şampuanı, her bir saç telini ayrı ayrı besleyerek saçlarınız için bir salon profesyonel canlandırma terapisine yol açar..